Questions for ČAPEK

You can raise any questions for ČAPEK here. We will either respond to you directly in this thread or we will forward your question to responsible ČAPEK representative. In case you have more complex or serious question, please enter your email as well, so that we can contact you directly (note your email will be visible only for ČAPEK site admins).

»1« 2 3 4 5 6 ... 20 [next]

16.6.2022 - Škopino: JURY nám dovolila mít v sobotu místo 3/4 šortky, což je super, protože byla doba, kdy se za šortky "jebalo". Škoda, že na velká vedra není pamatováno už v řádech, protože to není zdaleka poprvé a ani naposled. Ještě bych v sobotu ráno zkontroloval barvy dresů, myslím, že většina hráčů bude v bílém :-)


19.4.2022 - Tomáš Michálek: Dobrý den, Petře, zkuste kontaktovat přímo místní klub PK OSIKA (mail - osika@osika.cz).


28.3.2022 - Petr: Mohu vedet,kde lze hrat petanque v Plzni nebo blizkem okoli? Nejlepe by vyhovoval Stary Plzenec


21.3.2022 - Jiří Koreš st.: Výsledky Kolové budou dnes upraveny (na prestige).


21.3.2022 - Christo Christov : Nebyl turnaj v kolové prestiže?


13.3.2022 - Tomáš Michálek: Dobrý den, obecné informace týkající se stavby hřiště naleznete zde: http://czechpetanque.cz/stavba_hriste.html . Pro podrobnější informace můžete kontaktovat Tomáše Pillera (t.piller@piller.cz, 605 277 200), který má se stavbou hřiště mnoho zkušeností.


4.3.2022 - Jiří Čáň: Dobrý den, vlastníme jako Nadace hřiště na petangue, nyní bychom chtěli provést úpravu - výměnu vrchní části hřiště. Můžete mi prosím sdělit z vlastní zkušenosti jaký je nejvhodnější materiál pro tuto vrstvu ? Materiál vč. frakce ( zrnitost )a konstrukční výška vrstvy. Děkuji , s pozdravem J. Čáň


20.2.2022 - Petr Fuksa: Pane Horáku, článek o tom, kolik koulí si na pétanque pořídit najdete zde: https://skolapetanque.cz/3-6-nebo-8-kolik-kouli-na-petanque-si-mam-vlastne-koupit/


17.2.2022 - Cyril Horák: Dobrý den, v našem Klubu seniorů ve Valašském Meziříčí vytváříme družstvo hráčů. Pořizujeme si koule a chtěli bychom vědět, zda pro každou hru postačí jen 2 sady různě značených koulí. Mate nás, že obchod nabízí sadu 8mi koulí, přičemž obsahuje 4 páry různě značených koulí, tedy pro každé značení jsou 2 koule. Jsme začátečníci, proto prosíme o vysvětlení. Děkujeme.


2.2.2022 - Milan Fukal: Přihlášky na turnaj kategorie prestige by se měly řadit podle síly, ne data přihlášení. Bylo by to dobré u 7. Bitvy o Terezín změnit.


10.1.2022 - Gruber: Na stránce Klubů potřebuji upravit e-mailovou adresu předsedy Sportovního klubu Řepy. Správná adresa je petr_gruber@volny.cz Na stránce klubů je mezi jménem a příjmením místo _ tečka.


21.12.2021 - Vladimír Brázda: Dobrý den, termíny školení pořadatelů ještě nejsou ale předběžně by to mohlo být někdy v období únor-březen 2022. Brzy bude oficiálně zveřejněna termínovka včetně zimních turnajů, takže najdeme nějaký vhodný termín, aby se to nekřížilo s turnaji a určitě dáme vedět všem prezidentům klubů i na hlavní stránku do aktualit. S pozdravem Vláďa


14.12.2021 - František Hajný: Dobrý den. Jsem členem PCP Lipník. Příští rok vstupuji jako registrovaný do ČAPKA, do nynějška jsem hrál jen jako člen. Byl jsem požádán o přihlášení se na seminář - školení pro znalost pořádání turnajů pod ČAPKEM, abych mohl pomoci s našimi turnaji Sylvě nebo jí popřípadě zastoupil. Kdy semináře budou? Ví někdo již nějaký termín. Děkuji za odpověď. Fanda


21.10.2021 - Radim: Zdravim, kam se poděly vysledky Zlatého prasátka?


15.7.2021 - petr spiegl: Dobrý večer kde mohu zaregistrovat náš amaterský klub děkuji petr


»1« 2 3 4 5 6 ... 20 [next]

Add question:

Email is optional and it is visible only by site admins. If you want to be contacted by email, please fill it in.