ČAPEK Tournaments

all | current tournaments | only finished tournaments
all | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Search in tournaments:
8.2.2020
•••
triples
35/49
22.2.2020
•••
triples
0
7.3.2020
••
doubles
0
21.3.2020
Na Výsluní (Medlešický pivovar)
••
doubles
0
22.3.2020
Na Výsluní Extra (Medlešický pivovar)
•••
triples
0
28.3.2020
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina)
•••
triples
0/75
28.3.2020
Memory cup (Orlová)
•••
triples
0
28.3.2020
Jarní lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště)
•••
triples
0
4.4.2020
Saharský pohár (Vědomice)
••
doubles
0
4.4.2020
Beraní koule (Albrechtice)
••
doubles
0
10.4.2020
club teams
0
11.4.2020
Košonek bratří Vavrovičů (Lipník-fotbalové hřiště)
••
doubles
0
18.4.2020
Čerlinka CUP (Litovel)
•••
triples
0
25.4.2020
Velikonoční vejce (Vojnův Městec)
••
doubles
0
25.4.2020
••
doubles
0
26.4.2020
tête-à-tête
0
1.5.2020
Prvomájový lipnický turnaj (Lipník-fotbalové hřiště)
••
doubles
0
2.5.2020
••
doubles mix
0
2.5.2020
Prvomájové koulení (Valšovice)
•••
triples
0
6.5.2020
MČR Juniorů (Rapotín)
••
doubles
0
8.5.2020
••
doubles
0
9.5.2020
••
doubles
0
9.5.2020
CENTROPE SLOVINSKO (SLOVINSKO)
•••
triples
0
16.5.2020
Château Náměšť (Náměšť na Hané)
•••
triples
0
23.5.2020
CENTROPE Czech (Liblice)
•••
triples
0
30.5.2020
MČR 3x3 (Hrochův Týnec)
•••
triples
0
6.6.2020
Albrechtický kahan (Albrechtice)
tête-à-tête
0
13.6.2020
CENTROPE RAKOUSKO (Illmitz)
•••
triples
0
20.6.2020
•••/•
triples+1
0
21.6.2020
•••/•
triples+1
0
27.6.2020
CENTROPE POLSKO (Polsko)
•••
triples
0
27.6.2020
Turnaj generací (Vrchlabí)
••
doubles
0
4.7.2020
MČR 2x2 (Kolová)
••
doubles
0
4.7.2020
•••
triples
0
11.7.2020
club teams
0
11.7.2020
BePeCup (Šlapanice)
•••
triples
0
18.7.2020
Grand Prix Marienbad 2019 (Mariánské Lázně)
•••
triples
0
18.7.2020
Valšovický pohár (Valšovice)
tête-à-tête
0
18.7.2020
Krakonošovy koule (Vrchlabí)
••
doubles
0
25.7.2020
Château Hrochův Týnec (Hrochův Týnec)
•••
triples
0
1.8.2020
MČR 55 PLUS (Krumsín)
•••/•
triples+1
0
8.8.2020
MČR 2x2 MIX (Loděnice)
••
doubles mix
0
15.8.2020
MČR 1x1 (Vědomice)
tête-à-tête
0
16.8.2020
tête-à-tête
0
22.8.2020
Grand prix Labe (Vědomice)
•••
triples
0
29.8.2020
CENTROPE SLOVENSKO (Kaskády)
•••
triples mix
0
5.9.2020
•••
triples
0
5.9.2020
••
doubles
0
12.9.2020
CENTROPE MAĎARSKO (MAĎARSKO)
•••
triples
0
12.9.2020
Orlovský kahan (Orlová)
•••
triples
0
12.9.2020
Lipnické dukáty (Lipník-fotbalové hřiště)
••
doubles
0
19.9.2020
••
doubles
0
26.9.2020
club teams
0
26.9.2020
••
doubles
0
28.9.2020
••
doubles
0
3.10.2020
•••
triples
0
10.10.2020
MČR klubů - FINÁLE (Vědomice)
club teams
0
10.10.2020
Albrechtický pohár (Albrechtice)
••
doubles
0
11.10.2020
MEVA Cup (Vědomice)
••
doubles
0
17.10.2020
Nymburská nula (Nymburk)
tête-à-tête
0
24.10.2020
Podzimní lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště)
•••
triples
0
28.10.2020
Kapucínova koule (Chrudim)
••
doubles
0
31.10.2020
••
doubles
0
7.11.2020
••
doubles
0
5.12.2020
••
doubles
0


Legend (display of tournament categories):
Regional
Prestige/Superprestige
Czech Championship
Czech Championship - advance to EC or WC
Centrope Cup
Czech Championship - club league