Turnaje ČAPEK

vše | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009
vše | prestige | MČR | Centrope | regionál


Vyhledávání v turnajích:
13.3.2010
Jarní lipnické koule (Lipník u Benátek n.Jiz.) - výsledky
•••
trojice
27.3.2010
BERANÍ KOULE (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
27.3.2010
Malé jarní koulení (Cheb) - výsledky
•••
trojice
27.3.2010
SOKOLSKÝ POHÁR (Roudnice nad Labem) - výsledky
••
dvojice
17.4.2010
GRAND-PRIX-2010 (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
24.4.2010
Koule lipnické prezidentky (Lipník u Benátek n.Jiz.) - výsledky
••
dvojice
1.5.2010
••
dvojice
1.5.2010
PRVOMÁJOVÉ KOULENÍ (sportovní areál Valšovice) - výsledky
•••
trojice
8.5.2010
Poděbradka Cup (Poděbrady - Kluk) - výsledky
••
dvojice
8.5.2010
Starostovo jarní koulení (Cheb, pod hradem) - výsledky
••
dvojice
15.5.2010
BAREVNÉ KOULE (Jaroměřice nad Rokytnou) - výsledky
••
dvojice
15.5.2010
ALBRECHTICKÝ KAHAN (Albrechtice) - výsledky
jednotlivci
15.5.2010
Kolovská koule XIV. ročník (Kolová) - výsledky
••
dvojice
22.5.2010
Noční čarodějnice (Lipník u Benátek n.Jiz.) - výsledky
••
dvojice
22.5.2010
5. Plzeňské koule (Plzeň) - výsledky
••
dvojice
12.6.2010
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
3.7.2010
Vo Jarinovy koule (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
3.7.2010
Hanácky bakole (Litovel - sokolovna) - výsledky
••
dvojice
10.7.2010
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
10.7.2010
Evropský pohár vinařských regionů v pétanque (Kobylí na Moravě) - výsledky
•••
trojice
10.7.2010
Žebákova noční koule (Areál hřiště SK Žebětín) - výsledky
••
dvojice
17.7.2010
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
17.7.2010
Krumsínská HRODA (XI.ročník) (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
25.7.2010
VENDETA (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
31.7.2010
•••
trojice
14.8.2010
Stolínský Křečák (hřiště u hasičárny ve Stolíně) - výsledky
•••
trojice
21.8.2010
PODŘIPSKÝ POHÁR (Roudnice nad Labem) - výsledky
••
dvojice
4.9.2010
Václavská podkova (Kolová) - výsledky
••
dvojice
11.9.2010
O Tlustou Bertu (Loket, přírodní divadlo) - výsledky
••
dvojice
18.9.2010
Velká cena města Cheb (Cheb, krajinka pod hradem) - výsledky
••
dvojice
18.9.2010
Selské koule 2010 (Daňkovice) - výsledky
••
dvojice
18.9.2010
ORLOVSKÝ KAHAN (ORLOVÁ) - výsledky
•••
trojice
25.9.2010
Svatováclavské dukáty (Lipník u Benátek n.Jiz.) - výsledky
••
dvojice
25.9.2010
Svatováclavská koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
25.9.2010
SVATOVÁCLAVSKÉ KOULENÍ (sportovní areál Valšovice) - výsledky
••
dvojice
26.9.2010
Velká cena Egrensis (Marktredwitz) - výsledky
••
dvojice
2.10.2010
Krajský přebor 2x2 KV a PLZ kraje (Kolová) - výsledky
••
dvojice
16.10.2010
Podzimní koule (Lipník u Benátek n.Jiz.) - výsledky
•••
trojice
23.10.2010
ALBRECHTICKÝ POHÁR (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
23.10.2010
MEVA CUP 2010 (Roudnice nad Labem) - výsledky
••
dvojice
30.10.2010
Podzimní koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
26.12.2010
Svatoštěpánské koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice


Legenda (zobrazení kategorií turnajů):
Regionál
Prestige/Superprestige/Zimní prestige
Mistrovství ČR
Mistrovství ČR - postupové
Centrope Cup
Mistrovství ČR - kluby