ČAPEK Tournaments

all | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Search in tournaments:
12.3.2011
Jarní lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
26.3.2011
PODŘIPSKÝ POHÁR (Vědomice) - results
••
doubles
26.3.2011
BERANÍ KOULE (Albrechtice) - results
••
doubles
23.4.2011
O Tlustou Bertu (Loket) - results
••
doubles
23.4.2011
Koule lipnické prezidentky (Lipník) - results
••
doubles
29.4.2011
Malý noční pivní turnaj (Ořech) - results
•••
triples
30.4.2011
Čarodějnické koule, 2x2 mix (Kolová) - results
••
doubles
30.4.2011
••
doubles
30.4.2011
Prvomájové koulení (sportovní areál Valšovice) - results
•••
triples
1.5.2011
••
doubles
7.5.2011
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
7.5.2011
Poděbradka Cup (Poděbrady - Kluk) - results
••
doubles
7.5.2011
ALBRECHTICKÝ KAHAN (Albrechtice) - results
tête-à-tête
8.5.2011
GRAND-PRIX-2011 (Albrechtice) - results
••
doubles
14.5.2011
Kolovská Koule XV.ročník (Kolová) - results
••
doubles
21.5.2011
6. Plzeňské koule (Plzeň) - results
••
doubles
21.5.2011
Barevné koule (Jaroměřice nad Rokytnou) - results
••
doubles
11.6.2011
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
11.6.2011
4. Turnaj dvojic (Loděnice) - results
••
doubles
2.7.2011
Hanácky bakole (Litovel) - results
••
doubles
2.7.2011
Noční čarodějnice (Lipník) - results
••
doubles
2.7.2011
Grand prix ML (Mariánské Lázně) - results
•••
triples
9.7.2011
Žebákova noční koule (Žebětín) - results
••
doubles
9.7.2011
KELLO CUP (Brno-Slatina) - results
••
doubles
9.7.2011
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
9.7.2011
Vo Jarinovy koule (Hartvíkovice) - results
•••
triples
16.7.2011
•••
triples
16.7.2011
Valšovický pohár (Sportovní areál Valšovice) - results
tête-à-tête
17.7.2011
GRAND - PRIX - 2011 (Sportovní areál Valšovice) - results
••
doubles
23.7.2011
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
23.7.2011
Krumsínská HRODA (XII.ročník) (Krumsín) - results
•••
triples
31.7.2011
•••
triples
13.8.2011
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
13.8.2011
•••
triples
27.8.2011
Václavská podkova (Kolová) - results
••
doubles
17.9.2011
Orlovský kahan (Orlová) - results
•••
triples
17.9.2011
Grand Prix Egrensis (Cheb) - results
••
doubles
17.9.2011
Selské koule 2011 (Daňkovice) - results
••
doubles
24.9.2011
Svatováclavská koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
24.9.2011
Svatováclavské koulení (Sportovní areál Valšovice) - results
••
doubles
24.9.2011
Svatováclavské dukáty (Lipník) - results
••
doubles
1.10.2011
••
doubles
1.10.2011
Čerlinka CUP (Litovel) - results
••
doubles
8.10.2011
Podzimní koule (Lipník) - results
••
doubles
22.10.2011
MEVA CUP 2011 (Vědomice) - results
••
doubles
22.10.2011
ALBRECHTICKÝ POHÁR (Albrechtice) - results
••
doubles
29.10.2011
Podzimní koule (Kolová) - results
••
doubles
29.10.2011
FISHING Cup (Brno-Slatina) - results
•••
triples
5.11.2011
TOP KLIP (Litovel) - results
•••
triples
3.12.2011
Přimrzlé koule (Ořech) - results
••
doubles
26.12.2011
Svatoštěpánské koule (Kolová) - results
••
doubles


Legend (display of tournament categories):
Regional
Prestige/Superprestige
Czech Championship
Czech Championship - advance to EC or WC
Centrope Cup
Czech Championship - club league