Turnaje ČAPEK

vše | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009
vše | prestige | MČR | Centrope | regionál


Vyhledávání v turnajích:
11.3.2017
SVĚDEK - Světový den koulí (Ořech) - výsledky
••
dvojice
18.3.2017
Jarní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
•••
trojice
25.3.2017
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
25.3.2017
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
25.3.2017
Pétanque na Výsluní (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
1.4.2017
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
8.4.2017
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
••
dvojice
8.4.2017
Čerlinka CUP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
15.4.2017
Memory Cup (Orlová) - výsledky
•••
trojice
15.4.2017
Ostře sledované koule (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
29.4.2017
••
dvojice
29.4.2017
Prvomájové koulení (Valšovice) - výsledky
•••
trojice
30.4.2017
jednotlivci
1.5.2017
jednotlivci
1.5.2017
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
••
dvojice
6.5.2017
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
6.5.2017
Poděbradka Cup 2017 (Poděbrady) - výsledky
••
dvojice
13.5.2017
Karlův jarní pohár (Loděnice) - výsledky
jednotlivci
13.5.2017
Stolínský mixér (Stolín) - výsledky
••
dvojice
10.6.2017
Albrechtický kahan (Albrechtice) - výsledky
jednotlivci
10.6.2017
Pepáčkovo koulení (Lipník) - výsledky
••
dvojice
18.6.2017
Pétanque na zámku (Hrochův Týnec) - výsledky
•••
trojice mix
1.7.2017
Turnaj generací (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
1.7.2017
Vo Jarinovy koule 21. ročník (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
5.7.2017
O brněnskou kouli - XXII. ročník (Ratišovice) - výsledky
•••
trojice
8.7.2017
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
15.7.2017
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
22.7.2017
Valšovický pohár (Valšovice) - výsledky
jednotlivci
22.7.2017
Krumsínská HRODA (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
22.7.2017
Slunce, seno, pétanque (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
22.7.2017
Turnaj 2x2 (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
29.7.2017
•••
trojice
12.8.2017
Podřipský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
12.8.2017
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
19.8.2017
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
26.8.2017
O Kořist z Mordové rokle (Lipník) - výsledky
•••
trojice
3.9.2017
Medlešická Pecka (Chrudim-Medlešice) - výsledky
jednotlivci
9.9.2017
Orlovský Kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
23.9.2017
Golden Prague Cup (Ořech) - výsledky
••
dvojice
28.9.2017
Svatováclavské dukáty (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
••
dvojice
30.9.2017
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
7.10.2017
MEVA Cup (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
7.10.2017
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
14.10.2017
Koule z Aurory (Lipník) - výsledky
•••
trojice
14.10.2017
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
21.10.2017
Podzimní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
••
dvojice
28.10.2017
Kapucínova koule (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
4.11.2017
••
dvojice
4.11.2017
TOP KLIP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
11.11.2017
FISHING Cup (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
12.11.2017
••
dvojice mix
2.12.2017
22. Přimrzlé koule (Ořech) - výsledky
••
dvojice


Legenda (zobrazení kategorií turnajů):
Regionál
Prestige/Superprestige
Mistrovství ČR
Mistrovství ČR - postupové
Centrope Cup
Mistrovství ČR - kluby