Turnaje ČAPEK

vše | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009
vše | prestige | MČR | Centrope | regionál


Vyhledávání v turnajích:
24.2.2018
Zimní kolovský turnaj (Kolová) - výsledky
•••
trojice
10.3.2018
SVĚDEK - Světový den koulí (Ořech) - výsledky
••
dvojice
17.3.2018
Jarní Lipnické koule (Lipník) - výsledky
•••
trojice
24.3.2018
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
24.3.2018
Pétanque na Výsluní (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
24.3.2018
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
7.4.2018
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník) - výsledky
••
dvojice
7.4.2018
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
14.4.2018
Saharský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
14.4.2018
Sport Pétanque 2018 (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
14.4.2018
Čerlinka CUP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
21.4.2018
Memory Cup (Orlová) - výsledky
•••
trojice
21.4.2018
Koule Elišky Přemyslovny (Nymburk) - výsledky
••
dvojice
21.4.2018
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
28.4.2018
••
dvojice
28.4.2018
Prvomájové koulení (Valšovice) - výsledky
•••
trojice
29.4.2018
jednotlivci
1.5.2018
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník) - výsledky
••
dvojice
5.5.2018
Albrechtický kahan (Albrechtice) - výsledky
jednotlivci
5.5.2018
Stolínský mixér (Stolín) - výsledky
••
dvojice
8.5.2018
20 let Slope (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
12.5.2018
Karlův jarní pohár (Loděnice) - výsledky
jednotlivci
9.6.2018
VC Orla (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
9.6.2018
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
9.6.2018
Pepáčkovo koulení (Lipník) - výsledky
••
dvojice
16.6.2018
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
17.6.2018
Pétanque na zámku (Hrochův Týnec) - výsledky
•••
trojice mix
23.6.2018
Zámecký turnaj (Žďár nad Sázavou) - výsledky
•••
trojice
30.6.2018
Turnaj generací (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
30.6.2018
Vo Jarinovy koule 22. ročník (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
5.7.2018
O brněnskou kouli - XXIII. ročník (Ratišovice) - výsledky
•••
trojice
6.7.2018
XXII. Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
14.7.2018
Krumsínská HRODA (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
21.7.2018
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
21.7.2018
Valšovický pohár (Valšovice) - výsledky
jednotlivci
28.7.2018
•••
trojice
11.8.2018
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
11.8.2018
O Kořist z Mordové rokle (Lipník) - výsledky
•••
trojice
18.8.2018
VC Olešná - Zrušeno (Nové Město na Moravě) - výsledky
•••
trojice
25.8.2018
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
2.9.2018
Medlešická Pecka (Chrudim-Medlešice) - výsledky
jednotlivci
8.9.2018
Orlovský Kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
8.9.2018
Podzimní bombardér (Havlíčkův Brod) - výsledky
•••
trojice
15.9.2018
Pohár Euregia Egrensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
22.9.2018
Golden Prague Cup (Ořech) - výsledky
••
dvojice
22.9.2018
Koule z Aurory (Lipník) - výsledky
•••
trojice
28.9.2018
Svatováclavské dukáty (Lipník) - výsledky
••
dvojice
29.9.2018
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
6.10.2018
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
13.10.2018
MEVA Cup (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
20.10.2018
Podzimní Lipnické koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
20.10.2018
TOP KLIP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
27.10.2018
Kapucínova koule (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
27.10.2018
Nymburská nula (Nymburk) - výsledky
jednotlivci
3.11.2018
••
dvojice
3.11.2018
FISHING Cup (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
11.11.2018
••
dvojice mix
1.12.2018
23. Přimrzlé koule (Ořech) - výsledky
••
dvojice


Legenda (zobrazení kategorií turnajů):
Regionál
Prestige/Superprestige/Zimní prestige
Mistrovství ČR
Mistrovství ČR - postupové
Centrope Cup
Mistrovství ČR - kluby