Turnaje ČAPEK

vše | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Vyhledávání v turnajích:
2.2.2019
•••
trojice
63/63
23.2.2019
•••
trojice
13/49
9.3.2019
••
dvojice
0
23.3.2019
Jarní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště)
•••
trojice
0
6.4.2019
Beraní koule (Albrechtice)
••
dvojice
0
13.4.2019
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník-fotbalové hřiště)
••
dvojice
0
13.4.2019
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina)
•••
trojice
0
20.4.2019
Saharský pohár (Vědomice)
••
dvojice
0
20.4.2019
Memory cup (Orlová)
•••
trojice
0
27.4.2019
Velikonoční vejce (Vojnův Městec)
••
dvojice
0
27.4.2019
••
dvojice
0
28.4.2019
jednotlivci
0
1.5.2019
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník-fotbalové hřiště)
••
dvojice
0
4.5.2019
••
dvojice
0
4.5.2019
Prvomájové koulení (Valšovice)
•••
trojice
0
8.5.2019
kluby
0
11.5.2019
••
dvojice
0
11.5.2019
Château Náměšť (Náměšť na Hané)
•••
trojice
0
11.5.2019
••
dvojice
0
18.5.2019
CENTROPE RAKOUSKO (RAKOUSKO)
•••
trojice
0
18.5.2019
Pepáčkovo koulení (Lipník-hřiště u penzionu)
••
dvojice
0
18.5.2019
Albrechtický kahan (Albrechtice)
jednotlivci
0
25.5.2019
MČR 3x3 (Hrochův Týnec)
•••
trojice
0
1.6.2019
CENTROPE ČESKO (Liblice)
•••
trojice
0
8.6.2019
MČR 1x1 (Vědomice)
jednotlivci
0
8.6.2019
VC Orla (Brno-Slatina)
••
dvojice
0
9.6.2019
jednotlivci
0
15.6.2019
CENTROPE POLSKO (POLSKO)
•••
trojice
0
15.6.2019
Petanque na zámku (Hrochův Týnec)
•••
trojice mix
0
22.6.2019
•••/•
trojice+1
0
22.6.2019
•••/•
trojice+1
0
29.6.2019
CENTROPE MAĎARSKO (MAĎARSKO)
•••
trojice
0
29.6.2019
Turnaj generací (Vrchlabí)
••
dvojice
0
30.6.2019
kluby
0
5.7.2019
Kolovská koule (Kolová)
••
dvojice
0
5.7.2019
•••
trojice
0
6.7.2019
MČR 55 PLUS (Lipník-fotbalové hřiště)
•••/•
trojice+1
0
13.7.2019
Grand prix Mariánských lázní (Mariánské Lázně)
•••
trojice
0
20.7.2019
Valšovický pohár (Valšovice)
jednotlivci
0
20.7.2019
Krakonošovy koule (Vrchlabí)
••
dvojice
0
27.7.2019
•••
trojice
0
3.8.2019
MČR 2x2 MIX (Cheb)
••
dvojice mix
0
3.8.2019
•••
trojice
0
10.8.2019
O Kořist z Mordové rokle (Lipník-hřiště u penzionu)
•••
trojice
0
10.8.2019
Mozartovy koule (Olomouc)
•••
trojice
0
17.8.2019
Grand prix Labe (Vědomice)
•••
trojice
0
24.8.2019
CENTROPE SLOVENSKO (SLOVENSKO)
•••
trojice
0
31.8.2019
•••
trojice
0
7.9.2019
CENTROPE SLOVINSKO (SLOVINSKO)
•••
trojice
0
7.9.2019
Orlovský kahan (Orlová)
•••
trojice
0
7.9.2019
Koule z Aurory (Lipník-hřiště u penzionu)
•••
trojice
0
7.9.2019
••
dvojice
0
8.9.2019
jednotlivci
0
14.9.2019
MČR 2x2 (Olomouc)
••
dvojice
0
21.9.2019
Nymburská nula (Nymburk)
jednotlivci
0
21.9.2019
Svatováclavské dukáty (Lipník-fotbalové hřiště)
••
dvojice
0
21.9.2019
••
dvojice
0
28.9.2019
kluby
0
28.9.2019
••
dvojice
0
5.10.2019
•••
trojice
0
12.10.2019
kluby
0
12.10.2019
Albrechtický pohár (Albrechtice)
••
dvojice
0
19.10.2019
MEVA CUP (Vědomice)
••
dvojice
0
19.10.2019
Podzimní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště)
•••
trojice
0
26.10.2019
Zlaté prasátko (Brno-Slatina)
•••
trojice
0
2.11.2019
••
dvojice
0
9.11.2019
••
dvojice mix
0
9.11.2019
FISHING Cup (Brno-Slatina)
•••
trojice
0
7.12.2019
••
dvojice
0


Legenda (zobrazení kategorií turnajů):
Regionál
Prestige/Superprestige/Zimní prestige
Mistrovství ČR
Mistrovství ČR - postupové
Centrope Cup
Mistrovství ČR - kluby