Turnaje ČAPEK

vše | aktuální turnaje | pouze odehrané turnaje
vše | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009
vše | prestige | MČR | Centrope | regionál


Vyhledávání v turnajích:
13.4.2019
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
••
dvojice
13.4.2019
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
20.4.2019
Saharský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
20.4.2019
Memory cup (Orlová) - výsledky
•••
trojice
27.4.2019
••
dvojice
74/96
28.4.2019
jednotlivci
72/80
1.5.2019
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník-fotbalové hřiště)
•••
trojice
55/55
4.5.2019
••
dvojice
90/106
4.5.2019
Prvomájové koulení (Valšovice)
•••
trojice
35/49
5.5.2019
Hnátova koule (Havlíčkův Brod)
•••
trojice
11/20
11.5.2019
••
dvojice
17/53
11.5.2019
Karlův jarní pohár (Loděnice)
jednotlivci
56/57
18.5.2019
Pepáčkovo koulení (Lipník-hřiště u penzionu)
••
dvojice
38/39
18.5.2019
Albrechtický kahan (Albrechtice)
jednotlivci
36/36
8.6.2019
VC Orla (Brno-Slatina)
••
dvojice
0
15.6.2019
••
dvojice
0
16.6.2019
Petanque na zámku (Hrochův Týnec)
•••
trojice mix
0
29.6.2019
Turnaj generací (Vrchlabí)
••
dvojice
0
29.6.2019
•••
trojice
0
5.7.2019
•••
trojice
0
13.7.2019
Krumsínská HRODA (Krumsín)
•••
trojice
0
20.7.2019
Valšovický pohár (Valšovice)
jednotlivci
0
20.7.2019
Krakonošovy koule (Vrchlabí)
••
dvojice
0
27.7.2019
•••
trojice
0
3.8.2019
•••
trojice
0
10.8.2019
O Kořist z Mordové rokle (Lipník-hřiště u penzionu)
•••
trojice
0
10.8.2019
Mozartovy koule (Olomouc)
•••
trojice
0
1.9.2019
Medlešický otazník (Chrudim-Medlešice)
jednotlivci
0
7.9.2019
Orlovský kahan (Orlová)
•••
trojice
0
7.9.2019
Koule z Aurory (Lipník-hřiště u penzionu)
•••
trojice
0
7.9.2019
••
dvojice
0/64
21.9.2019
Nymburská nula (Nymburk)
jednotlivci
0
21.9.2019
Svatováclavské dukáty (Lipník-fotbalové hřiště)
••
dvojice
0
21.9.2019
••
dvojice
0
28.9.2019
••
dvojice
0
12.10.2019
Albrechtický pohár (Albrechtice)
••
dvojice
0
19.10.2019
MEVA CUP (Vědomice)
••
dvojice
0
19.10.2019
Podzimní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště)
•••
trojice
0
19.10.2019
TOP KLIP (Litovel)
•••
trojice
0
26.10.2019
Zlaté prasátko (Brno-Slatina)
•••
trojice
0
26.10.2019
Kapucínova koule (Chrudim)
••
dvojice
0
2.11.2019
••
dvojice
0
9.11.2019
••
dvojice mix
0
16.11.2019
FISHING Cup (Brno-Slatina)
•••
trojice
0
23.11.2019
1. Bitva o Terezín (Terezín)
•••
trojice
4/39
7.12.2019
••
dvojice
0/64


Legenda (zobrazení kategorií turnajů):
Regionál
Prestige/Superprestige/Zimní prestige
Mistrovství ČR
Mistrovství ČR - postupové
Centrope Cup
Mistrovství ČR - kluby