Turnaje ČAPEK

vše | aktuální turnaje | pouze odehrané turnaje
vše | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009
vše | prestige | MČR | Centrope | regionál


Vyhledávání v turnajích:
9.3.2019
Světový den koulí 2019 (Ořech) - výsledky
••
dvojice
23.3.2019
Jarní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
•••
trojice
30.3.2019
Čerlinka CUP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
6.4.2019
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
6.4.2019
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
6.4.2019
Pétanque na Výsluní (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
7.4.2019
Pétanque na Výsluní extra (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
13.4.2019
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
••
dvojice
13.4.2019
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
20.4.2019
Saharský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
20.4.2019
Memory cup (Orlová) - výsledky
•••
trojice
27.4.2019
••
dvojice
28.4.2019
jednotlivci
1.5.2019
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
•••
trojice
4.5.2019
Koule Elišky Přemyslovny (Nymburk) - výsledky
••
dvojice
4.5.2019
Prvomájové koulení (Valšovice) - výsledky
•••
trojice
5.5.2019
Hnátova koule (Havlíčkův Brod) - výsledky
•••
trojice
11.5.2019
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
11.5.2019
Karlův jarní pohár (Loděnice) - výsledky
jednotlivci
18.5.2019
Pepáčkovo koulení (Lipník-hřiště u penzionu) - výsledky
••
dvojice
18.5.2019
Albrechtický kahan (Albrechtice) - výsledky
jednotlivci
8.6.2019
VC Orla (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
15.6.2019
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
16.6.2019
Petanque na zámku (Hrochův Týnec) - výsledky
•••
trojice mix
29.6.2019
Turnaj generací (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
29.6.2019
Vo Jarinovy koule, 23. ročník (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
5.7.2019
O brněnskou kouli - XXIV. ročník (Ratišovice) - výsledky
•••
trojice
13.7.2019
Krumsínská HRODA (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
20.7.2019
Valšovický pohár (Valšovice) - výsledky
jednotlivci
20.7.2019
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
27.7.2019
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
3.8.2019
•••
trojice
10.8.2019
O Kořist z Mordové rokle (Lipník-hřiště u penzionu) - výsledky
•••
trojice
10.8.2019
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
24.8.2019
Zámecký turnaj (Žďár nad Sázavou) - výsledky
•••
trojice
1.9.2019
Medlešický otazník (Chrudim-Medlešice) - výsledky
jednotlivci
7.9.2019
Orlovský kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
7.9.2019
Koule z Aurory (zrušeno) (Lipník-hřiště u penzionu) - výsledky
•••
trojice
7.9.2019
GOLDEN PRAGUE BOULE (Ořech) - výsledky
••
dvojice
21.9.2019
Svatováclavské dukáty (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
••
dvojice
21.9.2019
Grand Prix Egrensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
28.9.2019
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
12.10.2019
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
19.10.2019
MEVA CUP (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
19.10.2019
Podzimní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
••
dvojice
19.10.2019
TOP KLIP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
26.10.2019
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
26.10.2019
Kapucínova koule (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
27.10.2019
Nymburská nula (Nymburk) - výsledky
jednotlivci
9.11.2019
Svatomartinská husa - rozloučení se sezónou (Hrochův Týnec) - výsledky
••
dvojice mix
9.11.2019
••
dvojice
16.11.2019
FISHING Cup (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
23.11.2019
1. Bitva o Terezín (Terezín) - výsledky
•••
trojice
7.12.2019
24. PŘIMRZLÉ KOULE (Ořech) - výsledky
••
dvojice


Legenda (zobrazení kategorií turnajů):
Regionál
Prestige/Superprestige/Zimní prestige
Mistrovství ČR
Mistrovství ČR - postupové
Centrope Cup
Mistrovství ČR - kluby