ČAPEK Tournaments

all | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Search in tournaments:
22.1.2022
••
doubles
29.1.2022
5. Bitva o Terezín (Terezín) - results
•••
triples
30.1.2022
6. Bitva o Terezín (Terezín) - results
•••
triples
26.2.2022
7. Bitva o Terezín (Terezín) - results
•••
triples
27.2.2022
8. Bitva o Terezín (Terezín) - results
•••
triples
5.3.2022
Světový den koulí 2022 (Ořech) - results
••
doubles
12.3.2022
•••
triples
19.3.2022
Jarní Lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
26.3.2022
9. Bitva o Lipník (Lipník) - results
••
doubles
2.4.2022
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
9.4.2022
Košonek bratří Vavrovičů (Lipník) - results
••
doubles
16.4.2022
Nakashi Cup (Loděnice) - results
•••
triples
16.4.2022
Stolínská úrouňouka (Stolín) - results
••
doubles
23.4.2022
VELIKONOČNÍ Vejce (Zrušeno) (V.Městec) - results
••
doubles
23.4.2022
••
doubles
24.4.2022
tête-à-tête
30.4.2022
MEMORY CUP (Orlová) - results
•••
triples
30.4.2022
••
doubles
30.4.2022
CC Polsko (Dzierżoniów) - results
•••
triples
30.4.2022
Zrušeno (Kolová)
••
doubles
7.5.2022
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
7.5.2022
Memoriál CdP (Loděnice) - results
•••
triples
7.5.2022
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
7.5.2022
Koulení v pivovaru (Medlešice) - results
••
doubles
8.5.2022
club teams
14.5.2022
CHATEAU NÁMĚŠŤ (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
14.5.2022
Look out Cup (Nejdek u KV) - results
••
doubles
14.5.2022
CC Slovinsko (Slovinsko)
•••
triples
14.5.2022
MČR Juniorů (Rapotín)
••
doubles
21.5.2022
Albrechtický Kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
21.5.2022
club teams
21.5.2022
Koulení na Staré hoře (Mokrá-Horákov) - results
••
doubles
28.5.2022
CC Czech (Liblice) - results
•••
triples
4.6.2022
Polouveský májový turnaj (Polouvsí) - results
••
doubles
4.6.2022
MČR 3x3 MUŽI (Loděnice) - results
•••/•
triples+1
5.6.2022
Juniorský turnaj (Polouvsí) - results
••
doubles
11.6.2022
O kořist z Mordové rokle (Lipník) - results
•••
triples
11.6.2022
Turnaj Generací (Vrchlabí) - results
••
doubles
11.6.2022
CC Rakousko (Rakousko) - results
•••
triples
11.6.2022
Bunkr cup (Mokrá-Horákov) - results
••
doubles
18.6.2022
MČR 3x3 (Lipník) - results
•••
triples
25.6.2022
••
doubles
25.6.2022
KLIP 20 let (Litovel) - results
••
doubles
25.6.2022
MČR 3x3 ŽENY (Stolín) - results
•••/•
triples+1
25.6.2022
Vo Jarinovy koule, 26. ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
2.7.2022
MČR 1x1 (Vědomice) - results
tête-à-tête
3.7.2022
MČR STŘELBA (Vědomice) - results
tête-à-tête
5.7.2022
XXVI. Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
5.7.2022
O brněnskou kouli - XXVII. Ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
5.7.2022
•••
triples
6.7.2022
Turnaj espoirs (Stolín)
tête-à-tête
6.7.2022
Turnaj juniorů (Stolín)
tête-à-tête
9.7.2022
CHATEAU HROCHŮV TÝNEC (Hrochův Týnec) - results
•••
triples
10.7.2022
Starostovo koulení (Hrochův Týnec) - results
••
doubles
16.7.2022
Valšovický pohár (Valšovice) - results
tête-à-tête
16.7.2022
Krumsínská HRODA XXIII. Ročník (Krumsín) - results
•••
triples
16.7.2022
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
23.7.2022
Grand Prix Marianske Lazne 2022 (Mar.Lázně) - results
•••
triples
23.7.2022
O pohár Staré hory (Mokrá-Horákov) - results
•••
triples
23.7.2022
Koulení v pivovaru II (Medlešice) - results
••
doubles
30.7.2022
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
30.7.2022
MČR 55+ (Valšovice) - results
•••/•
triples+1
6.8.2022
MČR 2x2 MIX (Cheb) - results
••
doubles mix
13.8.2022
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
13.8.2022
club teams
20.8.2022
GP LABE (Vědomice)
•••
triples
51
20.8.2022
VC pivovaru Litovel (Brno-Slatina)
•••
triples
24/35
27.8.2022
•••
triples mix
35
3.9.2022
•••
triples
72/67
10.9.2022
••
doubles
73/100
10.9.2022
Orlovský Kahan (Orlová)
•••
triples
22/22
10.9.2022
••
doubles
2
10.9.2022
CC Maďarsko (Maďarsko)
•••
triples
2
10.9.2022
••
doubles
26/40
11.9.2022
tête-à-tête
108/108
17.9.2022
MČR 2x2 (Hrochův Týnec)
••
doubles
75
24.9.2022
••
doubles
13/48
24.9.2022
Lipnické dukáty (Lipník)
••
doubles
0
25.9.2022
•••
triples
0
28.9.2022
••
doubles
0
28.9.2022
••
doubles
0
1.10.2022
club teams
0
8.10.2022
Albrechtický Pohár (Albrechtice)
••
doubles
0
8.10.2022
GP EGRENSIS (Cheb)
••
doubles
0
15.10.2022
••
doubles
0
15.10.2022
Zlaté prasátko (Brno-Slatina)
•••
triples
0
22.10.2022
•••
triples
0
29.10.2022
••
doubles
0
29.10.2022
•••
triples
1
5.11.2022
Koule z Aurory (Lipník)
•••
triples
0
19.11.2022
•••
triples
0/39
20.11.2022
•••
triples
0/39
3.12.2022
••
doubles
0


Legend (display of tournament categories):
Regional
Prestige/Superprestige
Czech Championship
Czech Championship - advance to EC or WC
Centrope Cup
Czech Championship - club league