Turnaje ČAPEK

vše | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Vyhledávání v turnajích:
0.0.
Litovel ÓPN (Litovel) - výsledky
•••
trojice
7.3.2009
SVĚDEK - Světový den koulí (Ořech) - výsledky
••
dvojice
14.3.2009
JARNÍ LIPNICKÉ KOULE (Lipník) - výsledky
•••
trojice
28.3.2009
SOKOLSKÝ POHÁR (Roudnice nad Labem) - výsledky
••
dvojice
28.3.2009
BERANÍ KOULE (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
4.4.2009
VC pivovaru LITOVEL "MAESTRO" (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
11.4.2009
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
18.4.2009
Vysočina OPEN 2009 (DM Jihlava) - výsledky
••
dvojice
18.4.2009
KOULE LIPNICKÉ PREZIDENTKY (Lipník) - výsledky
••
dvojice
25.4.2009
Litovel ÓPN (Litovel - Sokolovna) - výsledky
•••
trojice
25.4.2009
O Tlustou Bertu (Loket) - výsledky
••
dvojice
1.5.2009
CENTROPE - GP Rakouska (Vídeň) - výsledky
•••
trojice
2.5.2009
••
dvojice
2.5.2009
Prvomájové koulení (sport.areál Valšovice) - výsledky
•••
trojice
2.5.2009
Mostišťské koulování (Mostiště) - výsledky
••
dvojice
9.5.2009
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - výsledky
•••
trojice
9.5.2009
Starostovo jarní koulení (Cheb - Poohří) - výsledky
••
dvojice
16.5.2009
MČR juniorů (Větřní) - výsledky
•••
trojice
16.5.2009
Kolovská Koule XIII. ročník (Kolová) - výsledky
••
dvojice
16.5.2009
ALBRECHTICKÝ KAHAN (Albrechtice- Pivní bar Miczka) - výsledky
jednotlivci
23.5.2009
CENTROPE (Jedlina-Zdroj) - výsledky
•••
trojice
23.5.2009
BAREVNÉ KOULE (Jaroměřice - zámecká zahrada) - výsledky
••
dvojice
23.5.2009
NOČNÍ ČARODĚJNICE (Lipník) - výsledky
••
dvojice
23.5.2009
4. Plzeňské koule (Plzeň - Nová hospoda) - výsledky
••
dvojice
30.5.2009
MČR dvojic (Hřiště DM Jihlava) - výsledky
••
dvojice
6.6.2009
MČR trojic, reg. kolo ZÁPAD (Kolová) - výsledky
•••
trojice
6.6.2009
MČR trojic, reg. kolo STŘED (Vojnův Městec) - výsledky
•••
trojice
6.6.2009
MČR trojic, reg. kolo VÝCHOD (Litovel - Sokolovna) - výsledky
•••
trojice
13.6.2009
MČR žen (Brno-Žebětín) - výsledky
•••
trojice
13.6.2009
Poděbradka Cup (Tenis centrum Poděbrady - Kluk) - výsledky
•••
trojice
13.6.2009
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
20.6.2009
MČR trojic, finále (Tenis centrum Poděbrady - Kluk) - výsledky
•••
trojice
27.6.2009
CENTROPE - Avokádo CUP (Praha-Trojský zámek) - výsledky
•••
trojice
4.7.2009
Grand Prix Mariánské Lázně (Mar. Lázně) - výsledky
•••
trojice
4.7.2009
Hanácky bakole (Litovel - Sokolovna) - výsledky
••
dvojice
4.7.2009
Žebákova noční koule (Brno-Žebětín) - výsledky
••
dvojice
11.7.2009
VO JARINOVY KOULE (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
18.7.2009
Krumsínská HRODA (X. ročník) (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
18.7.2009
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
25.7.2009
GP D'AUSTERLITZ (Slavkov u Brna, zámecký park) - výsledky
•••
trojice
26.7.2009
VENDETA (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
31.7.2009
CENTROPE - CC Maďarska (Komló) - výsledky
•••
trojice
1.8.2009
•••
trojice
8.8.2009
MČR smíšených dvojic (Cheb) - výsledky
••
dvojice
15.8.2009
•••
trojice
15.8.2009
PODŘIPSKÝ POHÁR (Roudnice nad Labem) - výsledky
••
dvojice
22.8.2009
CENTROPE - GP Slovakia (Bratislava-Prezidentské zahrad) - výsledky
•••
trojice
22.8.2009
Václavská PODKOVA (Kolová) - výsledky
••
dvojice
29.8.2009
Mezinárodní MČR trojic (Brno) - výsledky
•••
trojice
29.8.2009
SunDay Cup (Tenis centrum Poděbrady - Kluk) - výsledky
••
dvojice
5.9.2009
CENTROPE (Dobrovce u Mariboru) - výsledky
•••
trojice
5.9.2009
MČR jednotlivci (Kolová) - výsledky
jednotlivci
6.9.2009
MČR ve vyrážení (Kolová) - výsledky
jednotlivci
12.9.2009
Selské koule 2009 (Penzion Selský dvůr Daňkovice) - výsledky
••
dvojice
19.9.2009
VC REDA (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
26.9.2009
SVATOVÁCLAVSKÉ DUKÁTY (Lipník) - výsledky
••
dvojice
26.9.2009
Svatováclavská koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
26.9.2009
ORLOVSKÝ KAHAN (Orlová) - výsledky
•••
trojice
27.9.2009
Svatováclavské koulení (sport. areál Valšovice) - výsledky
••
dvojice
3.10.2009
Krajský přebor dvojic KV kraje (Kolová) - výsledky
••
dvojice
3.10.2009
Čerlinka CUP (Litovel - Sokolovna) - výsledky
••
dvojice
10.10.2009
MEVA CUP 2009 (Roudnice nad Labem) - výsledky
••
dvojice
11.10.2009
MČR 50+ muži (Roudnice nad Labem) - výsledky
•••
trojice
11.10.2009
MČR 50+ ženy (Roudnice nad Labem) - výsledky
•••
trojice
17.10.2009
ZLATÉ PRASÁTKO (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
24.10.2009
PODZIMNÍ KOULE (Lipník) - výsledky
•••
trojice
24.10.2009
ALBRECHTICKÝ POHÁR (Albrechtice- Pivní bar Miczka) - výsledky
••
dvojice
31.10.2009
Podzimní Koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
7.11.2009
TOP KLIP (Litovel - Sokolovna) - výsledky
•••
trojice
5.12.2009
Přimrzlé koule (Ořech) - výsledky
••
dvojice
26.12.2009
Svatoštěpánské koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
13.3.2010
Jarní lipnické koule (Lipník u Benátek n.Jiz.) - výsledky
•••
trojice
27.3.2010
BERANÍ KOULE (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
27.3.2010
Malé jarní koulení (Cheb) - výsledky
•••
trojice
27.3.2010
SOKOLSKÝ POHÁR (Roudnice nad Labem) - výsledky
••
dvojice
3.4.2010
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
10.4.2010
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
17.4.2010
GRAND-PRIX-2010 (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
24.4.2010
LITOVEL ÓPN (Litovel - sokolovna) - výsledky
•••
trojice
24.4.2010
Koule lipnické prezidentky (Lipník u Benátek n.Jiz.) - výsledky
••
dvojice
1.5.2010
••
dvojice
1.5.2010
CENTROPE - GP Rakouska (Vídeň) - výsledky
•••
trojice
1.5.2010
PRVOMÁJOVÉ KOULENÍ (sportovní areál Valšovice) - výsledky
•••
trojice
8.5.2010
Poděbradka Cup (Poděbrady - Kluk) - výsledky
••
dvojice
8.5.2010
Château Náměšť - Eiffage Cup (zámek Náměšť na Hané) - výsledky
•••
trojice
8.5.2010
Starostovo jarní koulení (Cheb, pod hradem) - výsledky
••
dvojice
15.5.2010
BAREVNÉ KOULE (Jaroměřice nad Rokytnou) - výsledky
••
dvojice
15.5.2010
ALBRECHTICKÝ KAHAN (Albrechtice) - výsledky
jednotlivci
15.5.2010
Kolovská koule XIV. ročník (Kolová) - výsledky
••
dvojice
22.5.2010
Noční čarodějnice (Lipník u Benátek n.Jiz.) - výsledky
••
dvojice
22.5.2010
5. Plzeňské koule (Plzeň) - výsledky
••
dvojice
22.5.2010
CENTROPE - Polsko (Jedlina Zdroj) - výsledky
•••
trojice
29.5.2010
MČR dvojic (Kolová) - výsledky
••
dvojice
5.6.2010
MČR trojic, r.k. západ (Roudnice n.L.) - výsledky
•••
trojice
5.6.2010
MČR trojic, r.k. střed (Poděbrady) - výsledky
•••
trojice
5.6.2010
MČR trojic, r.k. východ (Žebětín) - výsledky
•••
trojice
12.6.2010
CENTROPE - CC Maďarska (Almasfuzito (Komarom)) - výsledky
•••
trojice
12.6.2010
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
12.6.2010
MČR žen (Poděbrady) - výsledky
•••
trojice
19.6.2010
CENTROPE - Avokádo cup (Praha) - výsledky
•••
trojice
26.6.2010
MČR trojic, finále (Brno) - výsledky
•••
trojice
3.7.2010
Vo Jarinovy koule (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
3.7.2010
Hanácky bakole (Litovel - sokolovna) - výsledky
••
dvojice
3.7.2010
GP Mariánských Lázní (Mariánské Lázně) - výsledky
•••
trojice
10.7.2010
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
10.7.2010
Evropský pohár vinařských regionů v pétanque (Kobylí na Moravě) - výsledky
•••
trojice
10.7.2010
Žebákova noční koule (Areál hřiště SK Žebětín) - výsledky
••
dvojice
17.7.2010
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
17.7.2010
Krumsínská HRODA (XI.ročník) (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
18.7.2010
3x3 - 50+ muži (Vrchlabí) - výsledky
•••
trojice
18.7.2010
3x3 - 50+ ženy (Vrchlabí) - výsledky
•••
trojice
24.7.2010
GP D'AUSTERLITZ (Slavkov u Brna, zámecký park) - výsledky
•••
trojice
25.7.2010
VENDETA (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
31.7.2010
•••
trojice
7.8.2010
MČR 2x2 mix (Cheb) - výsledky
••
dvojice
14.8.2010
Stolínský Křečák (hřiště u hasičárny ve Stolíně) - výsledky
•••
trojice
21.8.2010
PODŘIPSKÝ POHÁR (Roudnice nad Labem) - výsledky
••
dvojice
28.8.2010
Mezinárodní MČR trojic (Brno) - výsledky
•••
trojice
4.9.2010
CENTROPE - GP Slovakia 3x3 mix (Bratislava) - výsledky
•••
trojice
4.9.2010
Václavská podkova (Kolová) - výsledky
••
dvojice
11.9.2010
O Tlustou Bertu (Loket, přírodní divadlo) - výsledky
••
dvojice
11.9.2010
VC REDA (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
18.9.2010
Velká cena města Cheb (Cheb, krajinka pod hradem) - výsledky
••
dvojice
18.9.2010
Selské koule 2010 (Daňkovice) - výsledky
••
dvojice
18.9.2010
ORLOVSKÝ KAHAN (ORLOVÁ) - výsledky
•••
trojice
25.9.2010
Svatováclavské dukáty (Lipník u Benátek n.Jiz.) - výsledky
••
dvojice
25.9.2010
Svatováclavská koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
25.9.2010
SVATOVÁCLAVSKÉ KOULENÍ (sportovní areál Valšovice) - výsledky
••
dvojice
26.9.2010
Velká cena Egrensis (Marktredwitz) - výsledky
••
dvojice
2.10.2010
Čerlinka CUP (Litovel - sokolovna) - výsledky
••
dvojice
2.10.2010
Krajský přebor 2x2 KV a PLZ kraje (Kolová) - výsledky
••
dvojice
9.10.2010
ZLATÉ PRASÁTKO (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
16.10.2010
MČR jednotlivci (Roudnice nad Labem) - výsledky
jednotlivci
16.10.2010
Podzimní koule (Lipník u Benátek n.Jiz.) - výsledky
•••
trojice
17.10.2010
MČR vyrážení (Roudnice nad Labem) - výsledky
jednotlivci
23.10.2010
ALBRECHTICKÝ POHÁR (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
23.10.2010
MEVA CUP 2010 (Roudnice nad Labem) - výsledky
••
dvojice
30.10.2010
Podzimní koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
6.11.2010
TOP KLIP (Litovel - sokolovna) - výsledky
•••
trojice
26.12.2010
Svatoštěpánské koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
12.3.2011
Jarní lipnické koule (Lipník) - výsledky
•••
trojice
26.3.2011
PODŘIPSKÝ POHÁR (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
26.3.2011
BERANÍ KOULE (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
2.4.2011
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
9.4.2011
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
23.4.2011
Litovel CLÓSED (Litovel) - výsledky
•••
trojice
23.4.2011
O Tlustou Bertu (Loket) - výsledky
••
dvojice
23.4.2011
Koule lipnické prezidentky (Lipník) - výsledky
••
dvojice
29.4.2011
Malý noční pivní turnaj (Ořech) - výsledky
•••
trojice
30.4.2011
CC Austria (Rakousko) - výsledky
•••
trojice
30.4.2011
Čarodějnické koule, 2x2 mix (Kolová) - výsledky
••
dvojice
30.4.2011
••
dvojice
30.4.2011
Prvomájové koulení (sportovní areál Valšovice) - výsledky
•••
trojice
1.5.2011
••
dvojice
7.5.2011
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
7.5.2011
Poděbradka Cup (Poděbrady - Kluk) - výsledky
••
dvojice
7.5.2011
ALBRECHTICKÝ KAHAN (Albrechtice) - výsledky
jednotlivci
8.5.2011
GRAND-PRIX-2011 (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
14.5.2011
Kolovská Koule XV.ročník (Kolová) - výsledky
••
dvojice
14.5.2011
Château Náměšť (Zámek Náměšť na Hané) - výsledky
•••
trojice
20.5.2011
CC Poland (Polsko) - výsledky
•••
trojice
21.5.2011
6. Plzeňské koule (Plzeň) - výsledky
••
dvojice
21.5.2011
Barevné koule (Jaroměřice nad Rokytnou) - výsledky
••
dvojice
28.5.2011
MČR 2x2 (Kolová) - výsledky
••
dvojice
4.6.2011
MČR 3x3, r.k. střed (Vrchlabí) - výsledky
•••
trojice
4.6.2011
MČR 3x3, r.k. západ (Kolová) - výsledky
•••
trojice
4.6.2011
MČR 3x3, r.k. východ (Litovel) - výsledky
•••
trojice
11.6.2011
MČR 3x3 ženy (Poděbrady) - výsledky
•••/•
trojice+1
11.6.2011
CC Hungary (Maďarsko) - výsledky
•••
trojice
11.6.2011
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
11.6.2011
4. Turnaj dvojic (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
18.6.2011
CC Czech (Praha - Trója) - výsledky
•••
trojice
25.6.2011
MČR 3x3 finále (Brno - Slatina) - výsledky
•••/•
trojice+1
2.7.2011
Hanácky bakole (Litovel) - výsledky
••
dvojice
2.7.2011
Noční čarodějnice (Lipník) - výsledky
••
dvojice
2.7.2011
Grand prix ML (Mariánské Lázně) - výsledky
•••
trojice
9.7.2011
Žebákova noční koule (Žebětín) - výsledky
••
dvojice
9.7.2011
KELLO CUP (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
9.7.2011
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
9.7.2011
Vo Jarinovy koule (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
16.7.2011
•••
trojice
16.7.2011
Valšovický pohár (Sportovní areál Valšovice) - výsledky
jednotlivci
17.7.2011
GRAND - PRIX - 2011 (Sportovní areál Valšovice) - výsledky
••
dvojice
23.7.2011
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
23.7.2011
Krumsínská HRODA (XII.ročník) (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
30.7.2011
Grand Prix d´Austerlitz (Slavkov u Brna) - výsledky
•••
trojice
31.7.2011
•••
trojice
6.8.2011
MČR 2x2, mix (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
13.8.2011
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
13.8.2011
•••
trojice
20.8.2011
Mezinárodní Open MČR 3x3 (Vědomice) - výsledky
•••
trojice
27.8.2011
CC Slovakia (Slovensko) - výsledky
•••
trojice
27.8.2011
Václavská podkova (Kolová) - výsledky
••
dvojice
3.9.2011
VARS CUP (Brno) - výsledky
•••
trojice
10.9.2011
VC REDA (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
17.9.2011
CC Slovinsko (Slovinsko) - výsledky
•••
trojice
17.9.2011
Orlovský kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
17.9.2011
Grand Prix Egrensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
17.9.2011
Selské koule 2011 (Daňkovice) - výsledky
••
dvojice
24.9.2011
MČR 3x3, 50+ (Loděnice)
•••
trojice
24.9.2011
Svatováclavská koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
24.9.2011
Svatováclavské koulení (Sportovní areál Valšovice) - výsledky
••
dvojice
24.9.2011
Svatováclavské dukáty (Lipník) - výsledky
••
dvojice
1.10.2011
••
dvojice
1.10.2011
Čerlinka CUP (Litovel) - výsledky
••
dvojice
8.10.2011
ZLATÉ PRASÁTKO (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
8.10.2011
Podzimní koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
15.10.2011
MČR 1x1 (Vědomice) - výsledky
jednotlivci
16.10.2011
MČR vyrážení (Vědomice) - výsledky
jednotlivci
22.10.2011
MEVA CUP 2011 (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
22.10.2011
ALBRECHTICKÝ POHÁR (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
29.10.2011
Podzimní koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
29.10.2011
FISHING Cup (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
5.11.2011
TOP KLIP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
3.12.2011
Přimrzlé koule (Ořech) - výsledky
••
dvojice
26.12.2011
Svatoštěpánské koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
17.3.2012
Jarní lipnické koule (Lipník) - výsledky
•••
trojice
31.3.2012
Saharský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
31.3.2012
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
7.4.2012
VC pivovaru Litovel (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
14.4.2012
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
21.4.2012
Litovel Clósed (Litovel) - výsledky
•••
trojice
21.4.2012
Koule lipnické prezidentky (Lipník) - výsledky
••
dvojice
28.4.2012
16. Prvomájové koule Barona Prášila (Kopaninská 189, Ořech) - výsledky
••
dvojice
28.4.2012
Prvomájové koulení (sportovní areál Valšovice) - výsledky
•••
trojice
29.4.2012
O pohár Piráta Morgana (Kopaninská 189, Ořech) - výsledky
••
dvojice
30.4.2012
Čarodějnické koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
5.5.2012
Poděbradka CUP (Poděbrady) - výsledky
••
dvojice
5.5.2012
CC Rakousko (Illmitz) - výsledky
•••
trojice
5.5.2012
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
5.5.2012
Albrechtický kahan (Albrechtice) - výsledky
jednotlivci
12.5.2012
MČR juniorů (Drhleny) - výsledky
•••
trojice
12.5.2012
Château Náměšť (zámek Náměšť na Hané) - výsledky
•••
trojice
12.5.2012
7. Plzeňské koule (Plzeň) - výsledky
••
dvojice
19.5.2012
CC Polsko - výsledky
•••
trojice
19.5.2012
XVI. Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
26.5.2012
MČR 3x3 ženy kvalifikace na MS (Stolín) - výsledky
•••/•
trojice+1
26.5.2012
Memory Cup (Orlová) - výsledky
•••
trojice
27.5.2012
MČR klubů I. (dle rozpisu)
kluby
2.6.2012
MČR jednotlivců (Vědomice) - výsledky
jednotlivci
3.6.2012
MČR ve vyrážení (Vědomice) - výsledky
jednotlivci
9.6.2012
CC Maďarsko - výsledky
•••
trojice
9.6.2012
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
9.6.2012
Noční čarodějnice (Lipník) - výsledky
••
dvojice
9.6.2012
Turnaj dvojic (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
16.6.2012
MČR 3x3 muži kvalifikace na ME (Kolová) - výsledky
•••/•
trojice+1
23.6.2012
MČR dvojic (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
30.6.2012
CC Avokádo (Praha - Trója) - výsledky
•••
trojice
5.7.2012
Grand Prix Mariánských lázní (Mariánské lázně) - výsledky
•••
trojice
6.7.2012
MČR klubů II. (dle rozpisu)
kluby
7.7.2012
Hanácký bakole (Litovel) - výsledky
••
dvojice
7.7.2012
16. ročník "VO JARINOVY KOULE" (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
14.7.2012
Krumsínská HRODA (XIII. Ročník) (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
21.7.2012
MAXITRH.CZ (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
21.7.2012
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
21.7.2012
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
21.7.2012
••
dvojice
28.7.2012
Grand Prix d'Austerlitz (Slavkov) - výsledky
•••
trojice
29.7.2012
•••
trojice
4.8.2012
Valšovický pohár (sportovní areál Valšovice) - výsledky
jednotlivci
4.8.2012
•••
trojice
11.8.2012
MČR dvojic MIX (Cheb) - výsledky
••
dvojice
18.8.2012
Podřipský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
18.8.2012
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
25.8.2012
CC Slovensko (Bratislava) - výsledky
•••
trojice
25.8.2012
Václavská podkova (Kolová) - výsledky
••
dvojice
1.9.2012
VARS CUP - MČR Open (hrad Veveří) - výsledky
•••
trojice
8.9.2012
MČR klubů III. (dle rozpisu)
kluby
8.9.2012
Orlovský kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
15.9.2012
MČR 55+ (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
15.9.2012
CC Slovinsko (Dobrovce) - výsledky
•••
trojice
15.9.2012
Selské koule 2012 (Daňkovice) - výsledky
••
dvojice
15.9.2012
GEKON - turnaj trojic (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
15.9.2012
GP Egrensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
22.9.2012
VC REDA (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
22.9.2012
Svatováclavské dukáty (Lipník) - výsledky
••
dvojice
28.9.2012
MČR klubů IV. (dle rozpisu) - výsledky
kluby
29.9.2012
Svatováclavská koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
29.9.2012
Svatováclavské koulení (sportovní areál Valšovice) - výsledky
••
dvojice
29.9.2012
••
dvojice
6.10.2012
Čerlinka CUP (Litovel) - výsledky
••
dvojice
6.10.2012
MEVA CUP (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
13.10.2012
ZLATÉ PRASÁTKO (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
13.10.2012
Podzimní koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
20.10.2012
••
dvojice
20.10.2012
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
20.10.2012
Podzimní koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
27.10.2012
Fishing Cup (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
3.11.2012
TOP KLIP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
26.12.2012
Svatoštěpánské Lipnické koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
26.12.2012
••
dvojice
2.2.2013
O pohár města Slatiňan a cenu kladrubského vraníka (Slatiňany u Chrudimi) - výsledky
•••
trojice
9.3.2013
SVĚDEK (Ořech) - výsledky
••
dvojice
16.3.2013
Jarní lipnické koule (Lipník) - výsledky
•••
trojice
30.3.2013
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
30.3.2013
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
6.4.2013
GP pivovaru Litovel (Brno - Slatina) - výsledky
•••
trojice
13.4.2013
Saharský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
20.4.2013
Litovel ÓPN (Litovel) - výsledky
•••
trojice
20.4.2013
••
dvojice
27.4.2013
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
27.4.2013
Poděbradka Cup (Poděbrady) - výsledky
••
dvojice
27.4.2013
Karlův jarní pohár (Loděnice) - výsledky
jednotlivci
30.4.2013
Čarodějnické koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
1.5.2013
Prvomájové koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
2.5.2013
Soustředění + MČR juniorů (Drhleny) - výsledky
•••
trojice
4.5.2013
CENTROPE SLOVINSKO - výsledky
•••
trojice
4.5.2013
••
dvojice
4.5.2013
Prvomájové koulení (Valšovice) - výsledky
•••
trojice
5.5.2013
••
dvojice
8.5.2013
MČR klubů 1.kolo (dle rozpisu)
kluby
11.5.2013
Chateau Náměšť (Náměšť na Hané) - výsledky
•••
trojice
11.5.2013
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
18.5.2013
CENTROPE POLSKO - výsledky
•••
trojice
18.5.2013
Turnaj dvojic (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
25.5.2013
MČR 3x3 ženy kvalifikace na ME (Litovel) - výsledky
•••/•
trojice+1
25.5.2013
XVII. Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
25.5.2013
Memory Cup (Orlová) - výsledky
•••
trojice
1.6.2013
CENTROPE RAKOUSKO - výsledky
•••
trojice
1.6.2013
Albrechtický kahan (Albrechtice) - výsledky
jednotlivci
1.6.2013
Noční čarodějnice (Lipník) - výsledky
••
dvojice
8.6.2013
MČR 1x1 (Vojnův Městec) - výsledky
jednotlivci
9.6.2013
MČR ve vyrážení (Vojnův Městec) - výsledky
jednotlivci
15.6.2013
CENTROPE ČESKO (ZÁMEK TRÓJA) - výsledky
•••
trojice
15.6.2013
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
22.6.2013
MČR 3x3 (Jaroměřice n. Rokytnou) - výsledky
•••
trojice
30.6.2013
MČR 3x3 muži kvalifikace na MS (Stolín) - výsledky
•••/•
trojice+1
5.7.2013
Hanácké bakole (Litovel) - výsledky
••
dvojice
6.7.2013
MČR klubů 2.kolo (dle rozpisu) - výsledky
kluby
7.7.2013
O brněnskou kouli 18.ročník (Brno) - výsledky
•••
trojice
13.7.2013
Maxitrh.cz (Brno - Slatina) - výsledky
••
dvojice
13.7.2013
Vo Jarinovy koule 17.ročník (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
20.7.2013
Krumsínská hroda (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
20.7.2013
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
20.7.2013
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
27.7.2013
Grand Prix d´Austerlitz (Slavkov u Brna) - výsledky
•••
trojice
3.8.2013
Valšovický pohár (Valšovice) - výsledky
jednotlivci
3.8.2013
•••
trojice
10.8.2013
MČR 2X2 mixy (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
17.8.2013
Podřipský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
17.8.2013
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
24.8.2013
CENTROPE SLOVENSKO - výsledky
•••
trojice
24.8.2013
Václavská podkova (Kolová) - výsledky
••
dvojice
31.8.2013
O pohár města Brna - VARS Cup (hrad VEVEŘÍ) - výsledky
•••
trojice
7.9.2013
MČR 2x2 (Kolová) - výsledky
••
dvojice
14.9.2013
CENTROPE MAĎARSKO - výsledky
•••
trojice
14.9.2013
Orlovský kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
14.9.2013
Selské koule (Sněžné) - výsledky
••
dvojice
14.9.2013
GEKON o křišťálovou tašku (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
15.9.2013
MČR klubů 3.kolo (dle rozpisu) - výsledky
kluby
21.9.2013
MČR 55 plus (Únětice) - výsledky
•••
trojice
21.9.2013
Svatováclavské dukáty (Lipník) - výsledky
••
dvojice
21.9.2013
VC REDA (Brno - Slatina)
••
dvojice
22.9.2013
MČR klubů 4.kolo (dle rozpisu)
kluby
28.9.2013
Grand Prix Egrensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
28.9.2013
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
28.9.2013
Svatováclavský turnaj (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
5.10.2013
Čerlinka cup (Litovel) - výsledky
••
dvojice
5.10.2013
••
dvojice
5.10.2013
MEVA Cup (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
12.10.2013
Zlaté prasátko (Brno - Slatina) - výsledky
•••
trojice
12.10.2013
Podzimní lipnické koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
19.10.2013
Kapucínova koule (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
26.10.2013
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
2.11.2013
Top klip (Litovel) - výsledky
•••
trojice
2.11.2013
Podzimní koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
9.11.2013
Fishing cup (Brno - Slatina) - výsledky
•••
trojice
7.12.2013
Přimrzlé koule (Ořech) - výsledky
••
dvojice
26.12.2013
Svatoštěpánské koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
1.2.2014
O pohár města Slatiňan a cenu kladrubského vraníka (Slatiňany u Chrudimi) - výsledky
•••
trojice
8.3.2014
Svědek - Světový den koulí (Ořech) - výsledky
••
dvojice
15.3.2014
Jarní Lipnické koule (Lipník) - výsledky
•••
trojice
29.3.2014
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
29.3.2014
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
5.4.2014
VC pivovaru Litovel (Brno - Slatina) - výsledky
•••
trojice
12.4.2014
Saharský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
12.4.2014
Memory Cup (Orlová - Výtopna) - výsledky
•••
trojice
19.4.2014
Litovel ÓPN (Litovel) - výsledky
•••
trojice
19.4.2014
Košónek Zdeňka Vavroviče (Lipník) - výsledky
••
dvojice
26.4.2014
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
26.4.2014
••
dvojice
27.4.2014
••
dvojice
30.4.2014
Čarodějnické koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice mix
1.5.2014
Prvomájový lipnický turnaj (Lipník) - výsledky
••
dvojice
1.5.2014
Albrechtický kahan (Albrechtice) - výsledky
jednotlivci
3.5.2014
Centrope Maďarsko (AGÁRD, Maďarsko) - výsledky
•••
trojice
3.5.2014
Prvomájové koulení (Valšovice) - výsledky
•••
trojice
3.5.2014
Poděbradka Cup (Poděbrady) - výsledky
••
dvojice
3.5.2014
Karlův jarní pohár (Loděnice) - výsledky
jednotlivci
8.5.2014
MČR klubů - 1.kolo (dle ligového rozpisu) - výsledky
kluby
10.5.2014
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - výsledky
•••
trojice
10.5.2014
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
17.5.2014
•••
trojice
17.5.2014
MČR 2x2 (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
24.5.2014
Centrope Polsko (Wroclaw, Polsko) - výsledky
•••
trojice
24.5.2014
XVIII. Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
31.5.2014
MČR 3x3 (Praha - Trója) - výsledky
•••
trojice
7.6.2014
Centrope Slovinsko (Ljubljana, Slovinsko) - výsledky
•••
trojice
7.6.2014
•••
trojice
7.6.2014
Noční čarodějnice (Lipník) - výsledky
••
dvojice
7.6.2014
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
7.6.2014
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
14.6.2014
MČR 3x3 muži - kvalifikace na ME (Olomouc) - výsledky
•••/•
trojice+1
21.6.2014
Centrope Česko (zámek Liblice) - výsledky
•••
trojice
28.6.2014
MČR 3x3 ženy - kvalifikace na MS (Loděnice) - výsledky
•••/•
trojice+1
5.7.2014
Grand prix Mariánských lázní (Mariánské lázně) - výsledky
•••
trojice
5.7.2014
Hanácký bakole (Litovel) - výsledky
••
dvojice
6.7.2014
MČR klubů - 2.kolo (dle ligového rozpisu)
kluby
12.7.2014
Hanácký Master Cup - MIX (Litovel) - výsledky
•••
trojice mix
12.7.2014
Vo Jarinovy koule - 18.ročník (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
19.7.2014
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
19.7.2014
Krumsínská hroda (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
26.7.2014
Grand prix d'Austerlitz (Slavkov u Brna) - výsledky
•••
trojice
27.7.2014
PC mobil (Brno - Slatina) - výsledky
••
dvojice
2.8.2014
Valšovický pohár (Valšovice) - výsledky
jednotlivci
2.8.2014
•••
trojice
2.8.2014
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
9.8.2014
MČR 2x2 mixy (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice mix
9.8.2014
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
16.8.2014
Podřipský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
23.8.2014
Centrope Slovensko (Galanta, Slovensko) - výsledky
•••
trojice mix
23.8.2014
Václavská podkova (Kolová) - výsledky
••
dvojice
23.8.2014
O kořist z Mordové rokle (Lipník) - výsledky
•••
trojice
30.8.2014
O pohár města Brna - VARS Cup (Brno - hrad Veveří) - výsledky
•••
trojice
6.9.2014
Centrope Rakousko (Rakousko) - výsledky
•••
trojice
6.9.2014
VC Reda (Brno - Slatina) - výsledky
••
dvojice
13.9.2014
MČR 1x1 (Vědomice) - výsledky
jednotlivci
14.9.2014
MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) - výsledky
jednotlivci
20.9.2014
Grand prix Ergensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
20.9.2014
Svatováclavské dukáty (Lipník) - výsledky
••
dvojice
20.9.2014
Orlovský kahan (Orlová - Výtopna) - výsledky
•••
trojice
21.9.2014
MČR klubů - 3.kolo (dle ligového rozpisu)
kluby
27.9.2014
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
27.9.2014
Svatováclavský turnaj (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
27.9.2014
••
dvojice
28.9.2014
MČR 55 plus (Praha - Střelecký ostrov) - výsledky
•••/•
trojice+1
4.10.2014
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
4.10.2014
Čerlinka Cup (Litovel) - výsledky
••
dvojice
5.10.2014
MČR klubů - Finále (dle ligového rozpisu)
kluby
11.10.2014
Zlaté prasátko (Brno - Slatina) - výsledky
•••
trojice
11.10.2014
Podzimní lipnické koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
18.10.2014
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
18.10.2014
MEVA Cup (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
25.10.2014
Podzimní koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
28.10.2014
Kapucínova koule (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
1.11.2014
Fishing Cup (Brno - Slatina) - výsledky
•••
trojice
8.11.2014
Top KLIP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
6.12.2014
••
dvojice
26.12.2014
Svatoštěpánské koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
14.2.2015
O pohár města Slatiňan a cenu kladrubského vraníka (Slatiňany u Chrudimi) - výsledky
•••
trojice
7.3.2015
Svědek - Světový den koulí (Ořech) - výsledky
••
dvojice
14.3.2015
Jarní Lipnické koule (Lipník) - výsledky
•••
trojice
28.3.2015
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
28.3.2015
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
4.4.2015
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
11.4.2015
Memory Cup (Orlová) - výsledky
•••
trojice
11.4.2015
Saharský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
18.4.2015
Litovel ÓPN (Litovel) - výsledky
•••
trojice
18.4.2015
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník) - výsledky
••
dvojice
25.4.2015
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
25.4.2015
••
dvojice
26.4.2015
Přístavní turnaj Piráta Morgana (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
30.4.2015
Čarodejnické koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice mix
1.5.2015
Albrechtický kahan (Albrechtice) - výsledky
jednotlivci
1.5.2015
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník) - výsledky
••
dvojice
2.5.2015
Centrope Rakousko (Rakousko) - výsledky
•••
trojice
2.5.2015
Karlův jarní pohár (Loděnice) - výsledky
jednotlivci
2.5.2015
Poděbradka Cup (Poděbrady) - výsledky
••
dvojice
2.5.2015
Prvomájové koulení (Valšovice) - výsledky
•••
trojice
8.5.2015
MČR klubů - 1.kolo (dle ligového rozpisu)
kluby
9.5.2015
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - výsledky
•••
trojice
9.5.2015
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
9.5.2015
Stolínský mixér (Stolín) - výsledky
••
dvojice mix
16.5.2015
MČR 2x2 (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
16.5.2015
MČR Juniorů (Drhleny)
••
dvojice
23.5.2015
MČR 3x3 (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
30.5.2015
Pepáčkovo koulení (Lipník) - výsledky
••
dvojice
30.5.2015
XIX. Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
30.5.2015
O brněnskou kouli - XX. ročník (Ratišovice) - výsledky
•••
trojice
30.5.2015
Centrope Maďarsko (Maďarsko) - výsledky
•••
trojice
6.6.2015
•••/•
trojice+1
13.6.2015
Centrope Česko (Liblice) - výsledky
•••
trojice
20.6.2015
Vajtovy koule (Vojnův Městec)
••
dvojice
20.6.2015
MČR 3x3 ženy - kvalifikace na ME 2016 (hrad Veveří) - výsledky
•••/•
trojice+1
27.6.2015
PC Mobil (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
27.6.2015
Centrope Polsko (Jedlina) - výsledky
•••
trojice
4.7.2015
Hanácky Bakole (Litovel) - výsledky
••
dvojice
4.7.2015
Grand prix Mariánských lázní (Mariánské Lázně) - výsledky
•••
trojice
5.7.2015
MČR klubů - 2.kolo (dle ligového rozpisu)
kluby
11.7.2015
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
11.7.2015
Hanácký Master Cup - MIX (Sokolovna Litovel) - výsledky
•••
trojice
11.7.2015
Vo Jarinovy koule - 19.ročník (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
18.7.2015
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
18.7.2015
Krumsínská HRODA (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
25.7.2015
Grand prix d'Austerlitz (Slavkov) - výsledky
•••
trojice
1.8.2015
•••
trojice
1.8.2015
Valšovický pohár (Valšovice) - výsledky
jednotlivci
8.8.2015
MČR 2x2 MIX (Vědomice) - výsledky
••
dvojice mix
9.8.2015
MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) - výsledky
jednotlivci
15.8.2015
Podřipský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
15.8.2015
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
22.8.2015
Centrope Slovensko (Galanta) - výsledky
•••
trojice mix
22.8.2015
O kořist z Mordové rokle (Lipník) - výsledky
•••
trojice
29.8.2015
O pohár města Brna - VARS Cup (Hrad Veveří) - výsledky
•••
trojice
5.9.2015
MČR 1x1 (Vědomice) - výsledky
jednotlivci
12.9.2015
GEKON - "O křišťálovou tašku" (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
12.9.2015
Orlovský kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
12.9.2015
Centrope Slovinsko (Ljubljana) - výsledky
•••
trojice
19.9.2015
Grand Prix Egrensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
19.9.2015
VC REDA (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
20.9.2015
MČR klubů - 3.kolo (dle ligového rozpisu)
kluby
26.9.2015
Meva Cup (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
26.9.2015
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
26.9.2015
MČR 55 PLUS (Litovel) - výsledky
•••/•
trojice+1
27.9.2015
Svatováclavský turnaj (Vojnův Městec)
••
dvojice
28.9.2015
Svatováclavské dukáty (Lipník) - výsledky
••
dvojice
3.10.2015
Čerlinka CUP (Litovel) - výsledky
••
dvojice
3.10.2015
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
4.10.2015
MČR klubů - finále (dle ligového rozpisu)
kluby
10.10.2015
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
10.10.2015
Podzimní Lipnické koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
17.10.2015
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
17.10.2015
Kapucínova koule (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
24.10.2015
••
dvojice
24.10.2015
Koule z Aurory (Lipník) - výsledky
•••
trojice
31.10.2015
TOP 100 VTN (Loděnice) - výsledky
jednotlivci
7.11.2015
TOP KLIP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
14.11.2015
FISHING Cup (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
5.12.2015
20. Přimrzlé koule (Ořech) - výsledky
••
dvojice
26.12.2015
••
dvojice
6.2.2016
O pohár města Slatiňan a cenu kladrubského vraníka (Slatiňany u Chrudimi) - výsledky
•••
trojice
5.3.2016
Svědek - Světový den koulí (Ořech) - výsledky
••
dvojice
12.3.2016
Jarní Lipnické koule (Lipník) - výsledky
•••
trojice
19.3.2016
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
19.3.2016
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
2.4.2016
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
9.4.2016
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník) - výsledky
••
dvojice
16.4.2016
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
23.4.2016
Saharský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
23.4.2016
Memory Cup (Orlová) - výsledky
•••
trojice
30.4.2016
••
dvojice
30.4.2016
Prvomájové koulení (Valšovice) - výsledky
•••
trojice
1.5.2016
••
dvojice
1.5.2016
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník) - výsledky
••
dvojice
7.5.2016
CENTROPE SLOVINSKO (SLOVINSKO - Ljublana) - výsledky
•••
trojice
7.5.2016
Stolínský mixér (Stolín) - výsledky
••
dvojice mix
7.5.2016
Albrechtický kahan (Albrechtice) - výsledky
jednotlivci
7.5.2016
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
7.5.2016
Poděbradka Cup 2016 (Poděbrady) - výsledky
••
dvojice
8.5.2016
Koule z Příhrádku (Hrad Veveří) - výsledky
•••
trojice
13.5.2016
MČR Juniorů (Zubří u Nového Města na Moravě) - výsledky
••
dvojice
14.5.2016
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - výsledky
•••
trojice
14.5.2016
Karlův jarní pohár (Loděnice) - výsledky
jednotlivci
15.5.2016
kluby
21.5.2016
CENTROPE ČESKO (Liblice) - výsledky
•••
trojice
28.5.2016
MČR 2x2 (Kolová) - výsledky
••
dvojice
4.6.2016
MČR 1x1 (Vědomice) - výsledky
jednotlivci
5.6.2016
MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) - výsledky
jednotlivci
11.6.2016
CENTROPE RAKOUSKO (RAKOUSKO - Illmitz) - výsledky
•••
trojice
11.6.2016
Turnaj generací (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
11.6.2016
Pepáčkovo koulení (Lipník) - výsledky
••
dvojice
18.6.2016
MČR 3x3 muži - kvalifikace na ME 2017 (Hrad Veveří) - výsledky
•••/•
trojice+1
25.6.2016
MČR 3x3 (Praha-Trója) - výsledky
•••
trojice
26.6.2016
MČR klubů 2.kolo - výsledky
kluby
2.7.2016
CENTROPE POLSKO (POLSKO - Wroclaw) - výsledky
•••
trojice
2.7.2016
Vo Jarinovy koule 20. ročník (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
5.7.2016
XX. Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
5.7.2016
O brněnskou kouli - XXI. ročník (Ratišovice) - výsledky
•••
trojice
9.7.2016
•••/•
trojice+1
16.7.2016
Hanácký Master Cup - MIX (Sokolovna Litovel) - výsledky
•••
trojice mix
16.7.2016
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
16.7.2016
Krumsínská HRODA (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
23.7.2016
Grand prix d'Austerlitz (Slavkov) - výsledky
•••
trojice
23.7.2016
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
30.7.2016
Grand prix Mariánských lázní (Mariánské Lázně) - výsledky
•••
trojice
30.7.2016
•••
trojice
30.7.2016
Valšovický pohár (Valšovice) - výsledky
jednotlivci
6.8.2016
MČR 2x2 MIX (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice mix
13.8.2016
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
13.8.2016
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
20.8.2016
Podřipský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
21.8.2016
Přátelský turnaj (Praha-Bohnice) - výsledky
••
dvojice
27.8.2016
CENTROPE SLOVENSKO (Galanta) - výsledky
•••
trojice mix
27.8.2016
O Kořist z Mordové rokle (Lipník) - výsledky
•••
trojice
3.9.2016
O pohár města Brna - VARS Cup (Hrad Veveří) - výsledky
•••
trojice
4.9.2016
MČR klubů 3.kolo - výsledky
kluby
10.9.2016
MČR 55 PLUS (Chrudim) - výsledky
•••/•
trojice+1
17.9.2016
CENTROPE MAĎARSKO (Tatabánya) - výsledky
•••
trojice
17.9.2016
MEVA Cup (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
17.9.2016
Čerlinka CUP (Litovel) - výsledky
••
dvojice
24.9.2016
Kvalifikace MS 2017 2x2 muži (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
24.9.2016
Kvalifikace MS 2017 2x2 ženy (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
24.9.2016
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
24.9.2016
GOLDEN PRAGUE CUP (Ořech) - výsledky
••
dvojice
28.9.2016
Svatováclavské dukáty (Lipník) - výsledky
••
dvojice
1.10.2016
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
1.10.2016
Orlovský Kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
8.10.2016
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
8.10.2016
Podzimní Lipnické koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
9.10.2016
MČR klubů - FINÁLE - výsledky
kluby
15.10.2016
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
15.10.2016
••
dvojice
15.10.2016
Koule z Aurory (Lipník) - výsledky
•••
trojice
22.10.2016
Grand Prix Egrensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
28.10.2016
Kapucínova koule (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
29.10.2016
TOP 100 VTN (Loděnice) - výsledky
jednotlivci
5.11.2016
TOP KLIP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
12.11.2016
FISHING Cup (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
3.12.2016
21. Přimrzlé koule (Ořech) - výsledky
••
dvojice
26.12.2016
Svatoštěpánské koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
4.2.2017
O pohár města Slatiňan a cenu kladrubského vraníka (Slatiňany u Chrudimi) - výsledky
•••
trojice
11.3.2017
SVĚDEK - Světový den koulí (Ořech) - výsledky
••
dvojice
18.3.2017
Jarní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
•••
trojice
25.3.2017
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
25.3.2017
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
25.3.2017
Pétanque na Výsluní (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
1.4.2017
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
8.4.2017
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
••
dvojice
8.4.2017
Čerlinka CUP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
15.4.2017
Memory Cup (Orlová) - výsledky
•••
trojice
15.4.2017
Ostře sledované koule (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
22.4.2017
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
29.4.2017
••
dvojice
29.4.2017
Prvomájové koulení (Valšovice) - výsledky
•••
trojice
29.4.2017
Grand prix Mariánských lázní (Kolová) - výsledky
•••
trojice
30.4.2017
jednotlivci
1.5.2017
jednotlivci
1.5.2017
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
••
dvojice
4.5.2017
MČR Juniorů (Rapotín) - výsledky
••
dvojice
6.5.2017
CENTROPE POLSKO (POLSKO - Checiny) - výsledky
•••
trojice
6.5.2017
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
6.5.2017
Poděbradka Cup 2017 (Poděbrady) - výsledky
••
dvojice
8.5.2017
kluby
13.5.2017
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - výsledky
•••
trojice
13.5.2017
Karlův jarní pohár (Loděnice) - výsledky
jednotlivci
13.5.2017
Stolínský mixér (Stolín) - výsledky
••
dvojice
20.5.2017
MČR 2x2 (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
27.5.2017
CENTROPE ČESKO (Liblice) - výsledky
•••
trojice
3.6.2017
MČR 3x3 (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
10.6.2017
CENTROPE SLOVINSKO (SLOVINSKO - Velenje) - výsledky
•••
trojice
10.6.2017
Albrechtický kahan (Albrechtice) - výsledky
jednotlivci
10.6.2017
Pepáčkovo koulení (Lipník) - výsledky
••
dvojice
11.6.2017
Kvalifikace ME 2018 1x1 ženy (Kolová ) - výsledky
jednotlivci
11.6.2017
Kvalifikace ME 2018 1x1 muži (Kolová ) - výsledky
jednotlivci
17.6.2017
MČR 3x3 muži - kvalifikace na MS 2018 (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
•••/•
trojice+1
18.6.2017
Pétanque na zámku (Hrochův Týnec) - výsledky
•••
trojice mix
24.6.2017
MČR 1x1 (Vědomice) - výsledky
jednotlivci
25.6.2017
MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) - výsledky
jednotlivci
1.7.2017
CENTROPE MAĎARSKO (MAĎARSKO - Balaton) - výsledky
•••
trojice
1.7.2017
Turnaj generací (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
1.7.2017
Vo Jarinovy koule 21. ročník (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
5.7.2017
XXI. Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
5.7.2017
O brněnskou kouli - XXII. ročník (Ratišovice) - výsledky
•••
trojice
8.7.2017
•••/•
trojice+1
8.7.2017
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
9.7.2017
kluby
15.7.2017
Hanácký Master Cup - MIX (Sokolovna Litovel) - výsledky
•••
trojice mix
15.7.2017
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
22.7.2017
Valšovický pohár (Valšovice) - výsledky
jednotlivci
22.7.2017
Krumsínská HRODA (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
22.7.2017
Slunce, seno, pétanque (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
22.7.2017
Turnaj 2x2 (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
29.7.2017
Grand prix d'Austerlitz (Slavkov) - výsledky
•••
trojice
29.7.2017
•••
trojice
5.8.2017
MČR 2x2 MIX (Cheb) - výsledky
••
dvojice mix
12.8.2017
Podřipský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
12.8.2017
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
19.8.2017
MČR 55 PLUS (Stolín) - výsledky
•••/•
trojice+1
19.8.2017
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
26.8.2017
CENTROPE SLOVENSKO (SLOVENSKO - Galanta) - výsledky
•••
trojice mix
26.8.2017
O Kořist z Mordové rokle (Lipník) - výsledky
•••
trojice
2.9.2017
O pohár města Brna - VARS Cup (Hrad Veveří) - výsledky
•••
trojice
3.9.2017
Medlešická Pecka (Chrudim-Medlešice) - výsledky
jednotlivci
9.9.2017
CENTROPE RAKOUSKO (RAKOUSKO - Illmitz) - výsledky
•••
trojice
9.9.2017
Orlovský Kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
16.9.2017
kluby
23.9.2017
Golden Prague Cup (Ořech) - výsledky
••
dvojice
28.9.2017
Svatováclavské dukáty (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
••
dvojice
30.9.2017
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
30.9.2017
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
7.10.2017
kluby
7.10.2017
MEVA Cup (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
7.10.2017
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
14.10.2017
Koule z Aurory (Lipník) - výsledky
•••
trojice
14.10.2017
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
21.10.2017
••
dvojice
43/57
21.10.2017
Podzimní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště)
••
dvojice
41/55
28.10.2017
Kapucínova koule (Chrudim)
••
dvojice
72/73
4.11.2017
••
dvojice
17
4.11.2017
TOP KLIP (Litovel)
•••
trojice
20
11.11.2017
FISHING Cup (Brno-Slatina)
•••
trojice
17/75
12.11.2017
••
dvojice mix
34/41
2.12.2017
••
dvojice
2/64


Legenda (zobrazení kategorií turnajů):
Regionál
Prestige/Superprestige
Mistrovství ČR
Mistrovství ČR - postupové
Centrope Cup
Mistrovství ČR - kluby