ČAPEK Tournaments

all | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Search in tournaments:
0.0.
Litovel ÓPN (Litovel) - results
•••
triples
7.3.2009
SVĚDEK - Světový den koulí (Ořech) - results
••
doubles
14.3.2009
JARNÍ LIPNICKÉ KOULE (Lipník) - results
•••
triples
28.3.2009
SOKOLSKÝ POHÁR (Roudnice nad Labem) - results
••
doubles
28.3.2009
BERANÍ KOULE (Albrechtice) - results
••
doubles
4.4.2009
VC pivovaru LITOVEL "MAESTRO" (Brno-Slatina) - results
•••
triples
11.4.2009
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - results
••
doubles
18.4.2009
Vysočina OPEN 2009 (DM Jihlava) - results
••
doubles
18.4.2009
KOULE LIPNICKÉ PREZIDENTKY (Lipník) - results
••
doubles
25.4.2009
Litovel ÓPN (Litovel - Sokolovna) - results
•••
triples
25.4.2009
O Tlustou Bertu (Loket) - results
••
doubles
1.5.2009
CENTROPE - GP Rakouska (Vídeň) - results
•••
triples
2.5.2009
••
doubles
2.5.2009
Prvomájové koulení (sport.areál Valšovice) - results
•••
triples
2.5.2009
Mostišťské koulování (Mostiště) - results
••
doubles
9.5.2009
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
9.5.2009
Starostovo jarní koulení (Cheb - Poohří) - results
••
doubles
16.5.2009
MČR juniorů (Větřní) - results
•••
triples
16.5.2009
Kolovská Koule XIII. ročník (Kolová) - results
••
doubles
16.5.2009
ALBRECHTICKÝ KAHAN (Albrechtice- Pivní bar Miczka) - results
tête-à-tête
23.5.2009
CENTROPE (Jedlina-Zdroj) - results
•••
triples
23.5.2009
BAREVNÉ KOULE (Jaroměřice - zámecká zahrada) - results
••
doubles
23.5.2009
NOČNÍ ČARODĚJNICE (Lipník) - results
••
doubles
23.5.2009
4. Plzeňské koule (Plzeň - Nová hospoda) - results
••
doubles
30.5.2009
MČR dvojic (Hřiště DM Jihlava) - results
••
doubles
6.6.2009
MČR trojic, reg. kolo ZÁPAD (Kolová) - results
•••
triples
6.6.2009
MČR trojic, reg. kolo STŘED (Vojnův Městec) - results
•••
triples
6.6.2009
MČR trojic, reg. kolo VÝCHOD (Litovel - Sokolovna) - results
•••
triples
13.6.2009
MČR žen (Brno-Žebětín) - results
•••
triples
13.6.2009
Poděbradka Cup (Tenis centrum Poděbrady - Kluk) - results
•••
triples
13.6.2009
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
20.6.2009
MČR trojic, finále (Tenis centrum Poděbrady - Kluk) - results
•••
triples
27.6.2009
CENTROPE - Avokádo CUP (Praha-Trojský zámek) - results
•••
triples
4.7.2009
Grand Prix Mariánské Lázně (Mar. Lázně) - results
•••
triples
4.7.2009
Hanácky bakole (Litovel - Sokolovna) - results
••
doubles
4.7.2009
Žebákova noční koule (Brno-Žebětín) - results
••
doubles
11.7.2009
VO JARINOVY KOULE (Hartvíkovice) - results
•••
triples
18.7.2009
Krumsínská HRODA (X. ročník) (Krumsín) - results
•••
triples
18.7.2009
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
25.7.2009
GP D'AUSTERLITZ (Slavkov u Brna, zámecký park) - results
•••
triples
26.7.2009
VENDETA (Brno-Slatina) - results
•••
triples
31.7.2009
CENTROPE - CC Maďarska (Komló) - results
•••
triples
1.8.2009
•••
triples
8.8.2009
MČR smíšených dvojic (Cheb) - results
••
doubles
15.8.2009
•••
triples
15.8.2009
PODŘIPSKÝ POHÁR (Roudnice nad Labem) - results
••
doubles
22.8.2009
CENTROPE - GP Slovakia (Bratislava-Prezidentské zahrad) - results
•••
triples
22.8.2009
Václavská PODKOVA (Kolová) - results
••
doubles
29.8.2009
Mezinárodní MČR trojic (Brno) - results
•••
triples
29.8.2009
SunDay Cup (Tenis centrum Poděbrady - Kluk) - results
••
doubles
5.9.2009
CENTROPE (Dobrovce u Mariboru) - results
•••
triples
5.9.2009
MČR jednotlivci (Kolová) - results
tête-à-tête
6.9.2009
MČR ve vyrážení (Kolová) - results
tête-à-tête
12.9.2009
Selské koule 2009 (Penzion Selský dvůr Daňkovice) - results
••
doubles
19.9.2009
VC REDA (Brno-Slatina) - results
••
doubles
26.9.2009
SVATOVÁCLAVSKÉ DUKÁTY (Lipník) - results
••
doubles
26.9.2009
Svatováclavská koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
26.9.2009
ORLOVSKÝ KAHAN (Orlová) - results
•••
triples
27.9.2009
Svatováclavské koulení (sport. areál Valšovice) - results
••
doubles
3.10.2009
Krajský přebor dvojic KV kraje (Kolová) - results
••
doubles
3.10.2009
Čerlinka CUP (Litovel - Sokolovna) - results
••
doubles
10.10.2009
MEVA CUP 2009 (Roudnice nad Labem) - results
••
doubles
11.10.2009
MČR 50+ muži (Roudnice nad Labem) - results
•••
triples
11.10.2009
MČR 50+ ženy (Roudnice nad Labem) - results
•••
triples
17.10.2009
ZLATÉ PRASÁTKO (Brno-Slatina) - results
•••
triples
24.10.2009
PODZIMNÍ KOULE (Lipník) - results
•••
triples
24.10.2009
ALBRECHTICKÝ POHÁR (Albrechtice- Pivní bar Miczka) - results
••
doubles
31.10.2009
Podzimní Koule (Kolová) - results
••
doubles
7.11.2009
TOP KLIP (Litovel - Sokolovna) - results
•••
triples
5.12.2009
Přimrzlé koule (Ořech) - results
••
doubles
26.12.2009
Svatoštěpánské koule (Kolová) - results
••
doubles
13.3.2010
Jarní lipnické koule (Lipník u Benátek n.Jiz.) - results
•••
triples
27.3.2010
BERANÍ KOULE (Albrechtice) - results
••
doubles
27.3.2010
Malé jarní koulení (Cheb) - results
•••
triples
27.3.2010
SOKOLSKÝ POHÁR (Roudnice nad Labem) - results
••
doubles
3.4.2010
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - results
•••
triples
10.4.2010
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - results
••
doubles
17.4.2010
GRAND-PRIX-2010 (Albrechtice) - results
••
doubles
24.4.2010
LITOVEL ÓPN (Litovel - sokolovna) - results
•••
triples
24.4.2010
Koule lipnické prezidentky (Lipník u Benátek n.Jiz.) - results
••
doubles
1.5.2010
••
doubles
1.5.2010
CENTROPE - GP Rakouska (Vídeň) - results
•••
triples
1.5.2010
PRVOMÁJOVÉ KOULENÍ (sportovní areál Valšovice) - results
•••
triples
8.5.2010
Poděbradka Cup (Poděbrady - Kluk) - results
••
doubles
8.5.2010
Château Náměšť - Eiffage Cup (zámek Náměšť na Hané) - results
•••
triples
8.5.2010
Starostovo jarní koulení (Cheb, pod hradem) - results
••
doubles
15.5.2010
BAREVNÉ KOULE (Jaroměřice nad Rokytnou) - results
••
doubles
15.5.2010
ALBRECHTICKÝ KAHAN (Albrechtice) - results
tête-à-tête
15.5.2010
Kolovská koule XIV. ročník (Kolová) - results
••
doubles
22.5.2010
Noční čarodějnice (Lipník u Benátek n.Jiz.) - results
••
doubles
22.5.2010
5. Plzeňské koule (Plzeň) - results
••
doubles
22.5.2010
CENTROPE - Polsko (Jedlina Zdroj) - results
•••
triples
29.5.2010
MČR dvojic (Kolová) - results
••
doubles
5.6.2010
MČR trojic, r.k. západ (Roudnice n.L.) - results
•••
triples
5.6.2010
MČR trojic, r.k. střed (Poděbrady) - results
•••
triples
5.6.2010
MČR trojic, r.k. východ (Žebětín) - results
•••
triples
12.6.2010
CENTROPE - CC Maďarska (Almasfuzito (Komarom)) - results
•••
triples
12.6.2010
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
12.6.2010
MČR žen (Poděbrady) - results
•••
triples
19.6.2010
CENTROPE - Avokádo cup (Praha) - results
•••
triples
26.6.2010
MČR trojic, finále (Brno) - results
•••
triples
3.7.2010
Vo Jarinovy koule (Hartvíkovice) - results
•••
triples
3.7.2010
Hanácky bakole (Litovel - sokolovna) - results
••
doubles
3.7.2010
GP Mariánských Lázní (Mariánské Lázně) - results
•••
triples
10.7.2010
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
10.7.2010
•••
triples
10.7.2010
Žebákova noční koule (Areál hřiště SK Žebětín) - results
••
doubles
17.7.2010
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
17.7.2010
Krumsínská HRODA (XI.ročník) (Krumsín) - results
•••
triples
18.7.2010
3x3 - 50+ muži (Vrchlabí) - results
•••
triples
18.7.2010
3x3 - 50+ ženy (Vrchlabí) - results
•••
triples
24.7.2010
GP D'AUSTERLITZ (Slavkov u Brna, zámecký park) - results
•••
triples
25.7.2010
VENDETA (Brno-Slatina) - results
•••
triples
31.7.2010
•••
triples
7.8.2010
MČR 2x2 mix (Cheb) - results
••
doubles
14.8.2010
Stolínský Křečák (hřiště u hasičárny ve Stolíně) - results
•••
triples
21.8.2010
PODŘIPSKÝ POHÁR (Roudnice nad Labem) - results
••
doubles
28.8.2010
Mezinárodní MČR trojic (Brno) - results
•••
triples
4.9.2010
CENTROPE - GP Slovakia 3x3 mix (Bratislava) - results
•••
triples
4.9.2010
Václavská podkova (Kolová) - results
••
doubles
11.9.2010
O Tlustou Bertu (Loket, přírodní divadlo) - results
••
doubles
11.9.2010
VC REDA (Brno-Slatina) - results
••
doubles
18.9.2010
Velká cena města Cheb (Cheb, krajinka pod hradem) - results
••
doubles
18.9.2010
Selské koule 2010 (Daňkovice) - results
••
doubles
18.9.2010
ORLOVSKÝ KAHAN (ORLOVÁ) - results
•••
triples
25.9.2010
Svatováclavské dukáty (Lipník u Benátek n.Jiz.) - results
••
doubles
25.9.2010
Svatováclavská koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
25.9.2010
SVATOVÁCLAVSKÉ KOULENÍ (sportovní areál Valšovice) - results
••
doubles
26.9.2010
Velká cena Egrensis (Marktredwitz) - results
••
doubles
2.10.2010
Čerlinka CUP (Litovel - sokolovna) - results
••
doubles
2.10.2010
••
doubles
9.10.2010
ZLATÉ PRASÁTKO (Brno-Slatina) - results
•••
triples
16.10.2010
MČR jednotlivci (Roudnice nad Labem) - results
tête-à-tête
16.10.2010
Podzimní koule (Lipník u Benátek n.Jiz.) - results
•••
triples
17.10.2010
MČR vyrážení (Roudnice nad Labem) - results
tête-à-tête
23.10.2010
ALBRECHTICKÝ POHÁR (Albrechtice) - results
••
doubles
23.10.2010
MEVA CUP 2010 (Roudnice nad Labem) - results
••
doubles
30.10.2010
Podzimní koule (Kolová) - results
••
doubles
6.11.2010
TOP KLIP (Litovel - sokolovna) - results
•••
triples
26.12.2010
Svatoštěpánské koule (Kolová) - results
••
doubles
12.3.2011
Jarní lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
26.3.2011
PODŘIPSKÝ POHÁR (Vědomice) - results
••
doubles
26.3.2011
BERANÍ KOULE (Albrechtice) - results
••
doubles
2.4.2011
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - results
•••
triples
9.4.2011
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - results
••
doubles
23.4.2011
Litovel CLÓSED (Litovel) - results
•••
triples
23.4.2011
O Tlustou Bertu (Loket) - results
••
doubles
23.4.2011
Koule lipnické prezidentky (Lipník) - results
••
doubles
29.4.2011
Malý noční pivní turnaj (Ořech) - results
•••
triples
30.4.2011
CC Austria (Rakousko) - results
•••
triples
30.4.2011
Čarodějnické koule, 2x2 mix (Kolová) - results
••
doubles
30.4.2011
••
doubles
30.4.2011
Prvomájové koulení (sportovní areál Valšovice) - results
•••
triples
1.5.2011
••
doubles
7.5.2011
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
7.5.2011
Poděbradka Cup (Poděbrady - Kluk) - results
••
doubles
7.5.2011
ALBRECHTICKÝ KAHAN (Albrechtice) - results
tête-à-tête
8.5.2011
GRAND-PRIX-2011 (Albrechtice) - results
••
doubles
14.5.2011
Kolovská Koule XV.ročník (Kolová) - results
••
doubles
14.5.2011
Château Náměšť (Zámek Náměšť na Hané) - results
•••
triples
20.5.2011
CC Poland (Polsko) - results
•••
triples
21.5.2011
6. Plzeňské koule (Plzeň) - results
••
doubles
21.5.2011
Barevné koule (Jaroměřice nad Rokytnou) - results
••
doubles
28.5.2011
MČR 2x2 (Kolová) - results
••
doubles
4.6.2011
MČR 3x3, r.k. střed (Vrchlabí) - results
•••
triples
4.6.2011
MČR 3x3, r.k. západ (Kolová) - results
•••
triples
4.6.2011
MČR 3x3, r.k. východ (Litovel) - results
•••
triples
11.6.2011
MČR 3x3 ženy (Poděbrady) - results
•••/•
triples+1
11.6.2011
CC Hungary (Maďarsko) - results
•••
triples
11.6.2011
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
11.6.2011
4. Turnaj dvojic (Loděnice) - results
••
doubles
18.6.2011
CC Czech (Praha - Trója) - results
•••
triples
25.6.2011
MČR 3x3 finále (Brno - Slatina) - results
•••/•
triples+1
2.7.2011
Hanácky bakole (Litovel) - results
••
doubles
2.7.2011
Noční čarodějnice (Lipník) - results
••
doubles
2.7.2011
Grand prix ML (Mariánské Lázně) - results
•••
triples
9.7.2011
Žebákova noční koule (Žebětín) - results
••
doubles
9.7.2011
KELLO CUP (Brno-Slatina) - results
••
doubles
9.7.2011
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
9.7.2011
Vo Jarinovy koule (Hartvíkovice) - results
•••
triples
16.7.2011
•••
triples
16.7.2011
Valšovický pohár (Sportovní areál Valšovice) - results
tête-à-tête
17.7.2011
GRAND - PRIX - 2011 (Sportovní areál Valšovice) - results
••
doubles
23.7.2011
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
23.7.2011
Krumsínská HRODA (XII.ročník) (Krumsín) - results
•••
triples
30.7.2011
Grand Prix d´Austerlitz (Slavkov u Brna) - results
•••
triples
31.7.2011
•••
triples
6.8.2011
MČR 2x2, mix (Vědomice) - results
••
doubles
13.8.2011
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
13.8.2011
•••
triples
20.8.2011
Mezinárodní Open MČR 3x3 (Vědomice) - results
•••
triples
27.8.2011
CC Slovakia (Slovensko) - results
•••
triples
27.8.2011
Václavská podkova (Kolová) - results
••
doubles
3.9.2011
VARS CUP (Brno) - results
•••
triples
10.9.2011
VC REDA (Brno-Slatina) - results
••
doubles
17.9.2011
CC Slovinsko (Slovinsko) - results
•••
triples
17.9.2011
Orlovský kahan (Orlová) - results
•••
triples
17.9.2011
Grand Prix Egrensis (Cheb) - results
••
doubles
17.9.2011
Selské koule 2011 (Daňkovice) - results
••
doubles
24.9.2011
MČR 3x3, 50+ (Loděnice)
•••
triples
24.9.2011
Svatováclavská koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
24.9.2011
Svatováclavské koulení (Sportovní areál Valšovice) - results
••
doubles
24.9.2011
Svatováclavské dukáty (Lipník) - results
••
doubles
1.10.2011
••
doubles
1.10.2011
Čerlinka CUP (Litovel) - results
••
doubles
8.10.2011
ZLATÉ PRASÁTKO (Brno-Slatina) - results
•••
triples
8.10.2011
Podzimní koule (Lipník) - results
••
doubles
15.10.2011
MČR 1x1 (Vědomice) - results
tête-à-tête
16.10.2011
MČR vyrážení (Vědomice) - results
tête-à-tête
22.10.2011
MEVA CUP 2011 (Vědomice) - results
••
doubles
22.10.2011
ALBRECHTICKÝ POHÁR (Albrechtice) - results
••
doubles
29.10.2011
Podzimní koule (Kolová) - results
••
doubles
29.10.2011
FISHING Cup (Brno-Slatina) - results
•••
triples
5.11.2011
TOP KLIP (Litovel) - results
•••
triples
3.12.2011
Přimrzlé koule (Ořech) - results
••
doubles
26.12.2011
Svatoštěpánské koule (Kolová) - results
••
doubles
17.3.2012
Jarní lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
31.3.2012
Saharský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
31.3.2012
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
7.4.2012
VC pivovaru Litovel (Brno-Slatina) - results
•••
triples
14.4.2012
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - results
••
doubles
21.4.2012
Litovel Clósed (Litovel) - results
•••
triples
21.4.2012
Koule lipnické prezidentky (Lipník) - results
••
doubles
28.4.2012
16. Prvomájové koule Barona Prášila (Kopaninská 189, Ořech) - results
••
doubles
28.4.2012
Prvomájové koulení (sportovní areál Valšovice) - results
•••
triples
29.4.2012
O pohár Piráta Morgana (Kopaninská 189, Ořech) - results
••
doubles
30.4.2012
Čarodějnické koule (Kolová) - results
••
doubles
5.5.2012
Poděbradka CUP (Poděbrady) - results
••
doubles
5.5.2012
CC Rakousko (Illmitz) - results
•••
triples
5.5.2012
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
5.5.2012
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
12.5.2012
MČR juniorů (Drhleny) - results
•••
triples
12.5.2012
Château Náměšť (zámek Náměšť na Hané) - results
•••
triples
12.5.2012
7. Plzeňské koule (Plzeň) - results
••
doubles
19.5.2012
CC Polsko - results
•••
triples
19.5.2012
XVI. Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
26.5.2012
MČR 3x3 ženy kvalifikace na MS (Stolín) - results
•••/•
triples+1
26.5.2012
Memory Cup (Orlová) - results
•••
triples
27.5.2012
MČR klubů I. (dle rozpisu) - results
club teams
2.6.2012
MČR jednotlivců (Vědomice) - results
tête-à-tête
3.6.2012
MČR ve vyrážení (Vědomice) - results
tête-à-tête
9.6.2012
CC Maďarsko - results
•••
triples
9.6.2012
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
9.6.2012
Noční čarodějnice (Lipník) - results
••
doubles
9.6.2012
Turnaj dvojic (Loděnice) - results
••
doubles
16.6.2012
MČR 3x3 muži kvalifikace na ME (Kolová) - results
•••/•
triples+1
23.6.2012
MČR dvojic (Vojnův Městec) - results
••
doubles
30.6.2012
CC Avokádo (Praha - Trója) - results
•••
triples
5.7.2012
Grand Prix Mariánských lázní (Mariánské lázně) - results
•••
triples
6.7.2012
MČR klubů II. (dle rozpisu)
club teams
7.7.2012
Hanácký bakole (Litovel) - results
••
doubles
7.7.2012
16. ročník "VO JARINOVY KOULE" (Hartvíkovice) - results
•••
triples
14.7.2012
•••
triples
21.7.2012
MAXITRH.CZ (Brno-Slatina) - results
••
doubles
21.7.2012
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
21.7.2012
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
21.7.2012
••
doubles
28.7.2012
Grand Prix d'Austerlitz (Slavkov) - results
•••
triples
29.7.2012
•••
triples
4.8.2012
Valšovický pohár (sportovní areál Valšovice) - results
tête-à-tête
4.8.2012
•••
triples
11.8.2012
MČR dvojic MIX (Cheb) - results
••
doubles
18.8.2012
Podřipský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
18.8.2012
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
25.8.2012
CC Slovensko (Bratislava) - results
•••
triples
25.8.2012
Václavská podkova (Kolová) - results
••
doubles
1.9.2012
VARS CUP - MČR Open (hrad Veveří) - results
•••
triples
8.9.2012
MČR klubů III. (dle rozpisu)
club teams
8.9.2012
Orlovský kahan (Orlová) - results
•••
triples
15.9.2012
MČR 55+ (Brno-Slatina) - results
•••
triples
15.9.2012
CC Slovinsko (Dobrovce) - results
•••
triples
15.9.2012
Selské koule 2012 (Daňkovice) - results
••
doubles
15.9.2012
GEKON - turnaj trojic (Loděnice) - results
•••
triples
15.9.2012
GP Egrensis (Cheb) - results
••
doubles
22.9.2012
VC REDA (Brno-Slatina) - results
••
doubles
22.9.2012
Svatováclavské dukáty (Lipník) - results
••
doubles
28.9.2012
MČR klubů IV. (dle rozpisu) - results
club teams
29.9.2012
Svatováclavská koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
29.9.2012
Svatováclavské koulení (sportovní areál Valšovice) - results
••
doubles
29.9.2012
••
doubles
6.10.2012
Čerlinka CUP (Litovel) - results
••
doubles
6.10.2012
MEVA CUP (Vědomice) - results
••
doubles
13.10.2012
ZLATÉ PRASÁTKO (Brno-Slatina) - results
•••
triples
13.10.2012
Podzimní koule (Lipník) - results
••
doubles
20.10.2012
••
doubles
20.10.2012
Albrechtický pohár (Albrechtice) - results
••
doubles
20.10.2012
Podzimní koule (Kolová) - results
••
doubles
27.10.2012
Fishing Cup (Brno-Slatina) - results
•••
triples
3.11.2012
TOP KLIP (Litovel) - results
•••
triples
26.12.2012
••
doubles
26.12.2012
Svatoštěpánské koule (Kolová) - results
••
doubles
2.2.2013
•••
triples
9.3.2013
SVĚDEK (Ořech) - results
••
doubles
16.3.2013
Jarní lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
30.3.2013
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
30.3.2013
Nakashi Cup (Loděnice) - results
••
doubles
6.4.2013
GP pivovaru Litovel (Brno - Slatina) - results
•••
triples
13.4.2013
Saharský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
20.4.2013
Litovel ÓPN (Litovel) - results
•••
triples
20.4.2013
••
doubles
27.4.2013
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - results
••
doubles
27.4.2013
Poděbradka Cup (Poděbrady) - results
••
doubles
27.4.2013
Karlův jarní pohár (Loděnice) - results
tête-à-tête
30.4.2013
Čarodějnické koule (Kolová) - results
••
doubles
1.5.2013
Prvomájové koule (Lipník) - results
••
doubles
2.5.2013
Soustředění + MČR juniorů (Drhleny) - results
•••
triples
4.5.2013
CENTROPE SLOVINSKO - results
•••
triples
4.5.2013
••
doubles
4.5.2013
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
5.5.2013
••
doubles
8.5.2013
MČR klubů 1.kolo (dle rozpisu)
club teams
11.5.2013
Chateau Náměšť (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
11.5.2013
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
18.5.2013
CENTROPE POLSKO - results
•••
triples
18.5.2013
Turnaj dvojic (Loděnice) - results
••
doubles
25.5.2013
MČR 3x3 ženy kvalifikace na ME (Litovel) - results
•••/•
triples+1
25.5.2013
XVII. Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
25.5.2013
Memory Cup (Orlová) - results
•••
triples
1.6.2013
CENTROPE RAKOUSKO - results
•••
triples
1.6.2013
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
1.6.2013
Noční čarodějnice (Lipník) - results
••
doubles
8.6.2013
MČR 1x1 (Vojnův Městec) - results
tête-à-tête
9.6.2013
MČR ve vyrážení (Vojnův Městec) - results
tête-à-tête
15.6.2013
CENTROPE ČESKO (ZÁMEK TRÓJA) - results
•••
triples
15.6.2013
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
22.6.2013
MČR 3x3 (Jaroměřice n. Rokytnou) - results
•••
triples
30.6.2013
MČR 3x3 muži kvalifikace na MS (Stolín) - results
•••/•
triples+1
5.7.2013
Hanácké bakole (Litovel) - results
••
doubles
6.7.2013
MČR klubů 2.kolo (dle rozpisu) - results
club teams
7.7.2013
•••
triples
13.7.2013
Maxitrh.cz (Brno - Slatina) - results
••
doubles
13.7.2013
Vo Jarinovy koule 17.ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
20.7.2013
Krumsínská hroda (Krumsín) - results
•••
triples
20.7.2013
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
20.7.2013
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
27.7.2013
Grand Prix d´Austerlitz (Slavkov u Brna) - results
•••
triples
3.8.2013
Valšovický pohár (Valšovice) - results
tête-à-tête
3.8.2013
•••
triples
10.8.2013
MČR 2X2 mixy (Vědomice) - results
••
doubles
17.8.2013
Podřipský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
17.8.2013
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
24.8.2013
CENTROPE SLOVENSKO - results
•••
triples
24.8.2013
Václavská podkova (Kolová) - results
••
doubles
31.8.2013
O pohár města Brna - VARS Cup (hrad VEVEŘÍ) - results
•••
triples
7.9.2013
MČR 2x2 (Kolová) - results
••
doubles
14.9.2013
CENTROPE MAĎARSKO - results
•••
triples
14.9.2013
Orlovský kahan (Orlová) - results
•••
triples
14.9.2013
Selské koule (Sněžné) - results
••
doubles
14.9.2013
GEKON o křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
15.9.2013
MČR klubů 3.kolo (dle rozpisu) - results
club teams
21.9.2013
MČR 55 plus (Únětice) - results
•••
triples
21.9.2013
Svatováclavské dukáty (Lipník) - results
••
doubles
21.9.2013
VC REDA (Brno - Slatina)
••
doubles
22.9.2013
MČR klubů 4.kolo (dle rozpisu)
club teams
28.9.2013
Grand Prix Egrensis (Cheb) - results
••
doubles
28.9.2013
Svatováclavské koulení (Valšovice) - results
••
doubles
28.9.2013
Svatováclavský turnaj (Vojnův Městec) - results
••
doubles
5.10.2013
Čerlinka cup (Litovel) - results
••
doubles
5.10.2013
••
doubles
5.10.2013
MEVA Cup (Vědomice) - results
••
doubles
12.10.2013
Zlaté prasátko (Brno - Slatina) - results
•••
triples
12.10.2013
Podzimní lipnické koule (Lipník) - results
••
doubles
19.10.2013
Kapucínova koule (Chrudim) - results
••
doubles
26.10.2013
Albrechtický pohár (Albrechtice) - results
••
doubles
2.11.2013
Top klip (Litovel) - results
•••
triples
2.11.2013
Podzimní koule (Kolová) - results
••
doubles
9.11.2013
Fishing cup (Brno - Slatina) - results
•••
triples
7.12.2013
Přimrzlé koule (Ořech) - results
••
doubles
26.12.2013
Svatoštěpánské koule (Kolová) - results
••
doubles
1.2.2014
•••
triples
8.3.2014
Svědek - Světový den koulí (Ořech) - results
••
doubles
15.3.2014
Jarní Lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
29.3.2014
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
29.3.2014
Nakashi Cup (Loděnice) - results
••
doubles
5.4.2014
VC pivovaru Litovel (Brno - Slatina) - results
•••
triples
12.4.2014
Saharský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
12.4.2014
Memory Cup (Orlová - Výtopna) - results
•••
triples
19.4.2014
Litovel ÓPN (Litovel) - results
•••
triples
19.4.2014
Košónek Zdeňka Vavroviče (Lipník) - results
••
doubles
26.4.2014
Easter Egg (Vojnův Městec) - results
••
doubles
26.4.2014
••
doubles
27.4.2014
Pirat Morgan tournament (Ořech) - results
••
doubles
30.4.2014
Čarodějnické koule (Kolová) - results
••
doubles mix
1.5.2014
Prvomájový lipnický turnaj (Lipník) - results
••
doubles
1.5.2014
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
3.5.2014
Centrope Cup Hungary (AGÁRD, Maďarsko) - results
•••
triples
3.5.2014
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
3.5.2014
Poděbradka Cup (Poděbrady) - results
••
doubles
3.5.2014
Karlův jarní pohár (Loděnice) - results
tête-à-tête
8.5.2014
MČR klubů - 1.kolo (dle ligového rozpisu) - results
club teams
10.5.2014
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
10.5.2014
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
17.5.2014
Soustředění + MČR juniorů (Drhleny) - results
•••
triples
17.5.2014
MČR 2x2 (Vědomice) - results
••
doubles
24.5.2014
Centrope Cup Poland (Wroclaw, Polsko) - results
•••
triples
24.5.2014
XVIII. Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
31.5.2014
Czech triplet championship (Praha - Trója) - results
•••
triples
7.6.2014
Centrope Slovinsko (Ljubljana, Slovinsko) - results
•••
triples
7.6.2014
•••
triples
7.6.2014
Noční čarodějnice (Lipník) - results
••
doubles
7.6.2014
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
7.6.2014
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
14.6.2014
•••/•
triples+1
21.6.2014
Centrope Cup Czech (zámek Liblice) - results
•••
triples
28.6.2014
MČR 3x3 ženy - kvalifikace na MS (Loděnice) - results
•••/•
triples+1
5.7.2014
Grand prix Mariánských lázní (Mariánské lázně) - results
•••
triples
5.7.2014
Hanácký bakole (Litovel) - results
••
doubles
6.7.2014
MČR klubů - 2.kolo (dle ligového rozpisu) - results
club teams
12.7.2014
Hanácký Master Cup - MIX (Litovel) - results
•••
triples mix
12.7.2014
Vo Jarinovy koule - 18.ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
19.7.2014
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
19.7.2014
Krumsínská hroda (Krumsín) - results
•••
triples
26.7.2014
Grand prix d'Austerlitz (Slavkov u Brna) - results
•••
triples
27.7.2014
PC mobil (Brno - Slatina) - results
••
doubles
2.8.2014
Valšovický pohár (Valšovice) - results
tête-à-tête
2.8.2014
•••
triples
2.8.2014
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
9.8.2014
MČR 2x2 mixy (Vojnův Městec) - results
••
doubles mix
9.8.2014
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
16.8.2014
Podřipský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
23.8.2014
Centrope Slovensko (Galanta, Slovensko) - results
•••
triples mix
23.8.2014
Václavská podkova (Kolová) - results
••
doubles
23.8.2014
O kořist z Mordové rokle (Lipník) - results
•••
triples
30.8.2014
O pohár města Brna - VARS Cup (Brno - hrad Veveří) - results
•••
triples
6.9.2014
Centrope Cup Austria (Rakousko) - results
•••
triples
6.9.2014
ZRUŠENO (Brno - Slatina) - results
••
doubles
13.9.2014
MČR 1x1 (Vědomice) - results
tête-à-tête
14.9.2014
MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) - results
tête-à-tête
20.9.2014
Grand Prix Egrensis (Cheb) - results
••
doubles
20.9.2014
Svatováclavské dukáty (Lipník) - results
••
doubles
20.9.2014
Orlovský kahan (Orlová - Výtopna) - results
•••
triples
21.9.2014
MČR klubů - 3.kolo (dle ligového rozpisu) - results
club teams
27.9.2014
Svatováclavské koulení (Valšovice) - results
••
doubles
27.9.2014
Svatováclavský turnaj (Vojnův Městec) - results
••
doubles
27.9.2014
••
doubles
28.9.2014
MČR 55 plus (Praha - Střelecký ostrov) - results
•••/•
triples+1
4.10.2014
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
•••
triples
4.10.2014
Čerlinka Cup (Litovel) - results
••
doubles
5.10.2014
MČR klubů - Finále (dle ligového rozpisu) - results
club teams
11.10.2014
Zlaté prasátko (Brno - Slatina) - results
•••
triples
11.10.2014
Podzimní lipnické koule (Lipník) - results
••
doubles
18.10.2014
Albrechtický pohár (Albrechtice) - results
••
doubles
18.10.2014
MEVA Cup (Vědomice) - results
••
doubles
25.10.2014
Podzimní koule (Kolová) - results
••
doubles
28.10.2014
Kapucínova koule (Chrudim) - results
••
doubles
1.11.2014
Fishing Cup (Brno - Slatina) - results
•••
triples
8.11.2014
Top KLIP (Litovel) - results
•••
triples
6.12.2014
19. Frozen boules (Ořech) - results
••
doubles
26.12.2014
Svatoštěpánské koule (Kolová) - results
••
doubles
14.2.2015
•••
triples
7.3.2015
World boules day (Ořech) - results
••
doubles
14.3.2015
Jarní Lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
28.3.2015
Nakashi Cup (Loděnice) - results
••
doubles
28.3.2015
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
4.4.2015
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - results
•••
triples
11.4.2015
Memory Cup (Orlová) - results
•••
triples
11.4.2015
Saharský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
18.4.2015
Litovel ÓPN (Litovel) - results
•••
triples
18.4.2015
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník) - results
••
doubles
25.4.2015
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - results
••
doubles
25.4.2015
••
doubles
26.4.2015
Pirat Morgan Tournament (Loděnice) - results
••
doubles
30.4.2015
Čarodejnické koule (Kolová) - results
••
doubles mix
1.5.2015
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
1.5.2015
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník) - results
••
doubles
2.5.2015
Centrope Austria (Rakousko) - results
•••
triples
2.5.2015
Karlův jarní pohár (Loděnice) - results
tête-à-tête
2.5.2015
Poděbradka Cup (Poděbrady) - results
••
doubles
2.5.2015
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
8.5.2015
MČR klubů - 1.kolo (dle ligového rozpisu) - results
club teams
9.5.2015
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
9.5.2015
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
9.5.2015
Stolínský mixér (Stolín) - results
••
doubles mix
16.5.2015
MČR 2x2 (Vojnův Městec) - results
••
doubles
16.5.2015
MČR Juniorů (Drhleny) - results
••
doubles
23.5.2015
MČR 3x3 (Loděnice) - results
•••
triples
30.5.2015
Pepáčkovo koulení (Lipník) - results
••
doubles
30.5.2015
XIX. Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
30.5.2015
O brněnskou kouli - XX. ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
30.5.2015
Centrope Hungary (Maďarsko) - results
•••
triples
6.6.2015
•••/•
triples+1
13.6.2015
Centrope Czech (Liblice) - results
•••
triples
20.6.2015
Vajtovy koule (Vojnův Městec)
••
doubles
20.6.2015
MČR 3x3 ženy - kvalifikace na ME 2016 (hrad Veveří) - results
•••/•
triples+1
27.6.2015
turnaj dvojic (Brno-Slatina) - results
••
doubles
27.6.2015
Centrope Poland (Jedlina) - results
•••
triples
4.7.2015
Hanácky Bakole (Litovel) - results
••
doubles
4.7.2015
Grand prix Mariánských lázní (Mariánské Lázně) - results
•••
triples
5.7.2015
MČR klubů - 2.kolo (dle ligového rozpisu) - results
club teams
11.7.2015
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
11.7.2015
Hanácký Master Cup - MIX (Sokolovna Litovel) - results
•••
triples
11.7.2015
Vo Jarinovy koule - 19.ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
18.7.2015
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
18.7.2015
Krumsínská HRODA (Krumsín) - results
•••
triples
25.7.2015
Grand prix d'Austerlitz (Slavkov) - results
•••
triples
1.8.2015
•••
triples
1.8.2015
Valšovický pohár (Valšovice) - results
tête-à-tête
8.8.2015
MČR 2x2 MIX (Vědomice) - results
••
doubles mix
9.8.2015
MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) - results
tête-à-tête
15.8.2015
Podřipský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
15.8.2015
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
22.8.2015
Centrope Slovakia (Galanta) - results
•••
triples mix
22.8.2015
O kořist z Mordové rokle (Lipník) - results
•••
triples
29.8.2015
O pohár města Brna - VARS Cup (Hrad Veveří) - results
•••
triples
5.9.2015
MČR 1x1 (Vědomice) - results
tête-à-tête
12.9.2015
GEKON - "O křišťálovou tašku" (Loděnice) - results
•••
triples
12.9.2015
Orlovský kahan (Orlová) - results
•••
triples
12.9.2015
Centrope Slovenia (Ljubljana) - results
•••
triples
19.9.2015
••
doubles
19.9.2015
VC REDA (Brno-Slatina) - results
••
doubles
20.9.2015
MČR klubů - 3.kolo (dle ligového rozpisu) - results
club teams
26.9.2015
Meva Cup (Vědomice) - results
••
doubles
26.9.2015
Svatováclavské koulení (Valšovice) - results
••
doubles
26.9.2015
MČR 55 PLUS (Litovel) - results
•••/•
triples+1
27.9.2015
Svatováclavský turnaj (Vojnův Městec) - results
••
doubles
28.9.2015
Svatováclavské dukáty (Lipník) - results
••
doubles
3.10.2015
Čerlinka CUP (Litovel) - results
••
doubles
3.10.2015
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
•••
triples
4.10.2015
MČR klubů - finále (dle ligového rozpisu) - results
club teams
10.10.2015
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - results
•••
triples
10.10.2015
Podzimní Lipnické koule (Lipník) - results
••
doubles
17.10.2015
Albrechtický pohár (Albrechtice) - results
••
doubles
17.10.2015
Kapucínova koule (Chrudim) - results
••
doubles
24.10.2015
••
doubles
24.10.2015
Koule z Aurory (Lipník) - results
•••
triples
31.10.2015
TOP 100 VTN (Loděnice) - results
tête-à-tête
7.11.2015
TOP KLIP (Litovel) - results
•••
triples
14.11.2015
FISHING Cup (Brno-Slatina) - results
•••
triples
5.12.2015
20. Frozen boules (Ořech) - results
••
doubles
26.12.2015
Svatoštěpánské koule (Kolová) - results
••
doubles
6.2.2016
•••
triples
5.3.2016
World boules day (Ořech) - results
••
doubles
12.3.2016
Jarní Lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
19.3.2016
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
19.3.2016
Nakashi Cup (Loděnice) - results
••
doubles
2.4.2016
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - results
•••
triples
9.4.2016
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník) - results
••
doubles
16.4.2016
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - results
••
doubles
23.4.2016
Saharský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
23.4.2016
Memory Cup (Orlová) - results
•••
triples
30.4.2016
••
doubles
30.4.2016
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
1.5.2016
Pirat Morgan Tournament (Ořech) - results
••
doubles
1.5.2016
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník) - results
••
doubles
7.5.2016
CENTROPE Slovenia (SLOVINSKO - Ljublana) - results
•••
triples
7.5.2016
Stolínský mixér (Stolín) - results
••
doubles mix
7.5.2016
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
7.5.2016
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
7.5.2016
Poděbradka Cup 2016 (Poděbrady) - results
••
doubles
8.5.2016
Koule z Příhrádku (Hrad Veveří) - results
•••
triples
13.5.2016
MČR Juniorů (Zubří u Nového Města na Moravě) - results
••
doubles
14.5.2016
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
14.5.2016
Karlův jarní pohár (Loděnice) - results
tête-à-tête
15.5.2016
club teams
21.5.2016
CENTROPE Czech (Liblice) - results
•••
triples
28.5.2016
MČR 2x2 (Kolová) - results
••
doubles
4.6.2016
MČR 1x1 (Vědomice) - results
tête-à-tête
5.6.2016
MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) - results
tête-à-tête
11.6.2016
CENTROPE Austria (RAKOUSKO - Illmitz) - results
•••
triples
11.6.2016
Tournament of generations (Vrchlabí) - results
••
doubles
11.6.2016
Pepáčkovo koulení (Lipník) - results
••
doubles
18.6.2016
MČR 3x3 muži - kvalifikace na ME 2017 (Hrad Veveří) - results
•••/•
triples+1
25.6.2016
MČR 3x3 (Praha-Trója) - results
•••
triples
26.6.2016
MČR klubů 2.kolo - results
club teams
2.7.2016
CENTROPE Poland (POLSKO - Wroclaw) - results
•••
triples
2.7.2016
Vo Jarinovy koule 20. ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
5.7.2016
XX. Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
5.7.2016
O brněnskou kouli - XXI. ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
9.7.2016
•••/•
triples+1
16.7.2016
Hanácký Master Cup - MIX (Sokolovna Litovel) - results
•••
triples mix
16.7.2016
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
16.7.2016
Krumsínská HRODA (Krumsín) - results
•••
triples
23.7.2016
Grand prix d'Austerlitz (Slavkov) - results
•••
triples
23.7.2016
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
30.7.2016
Grand prix Mariánských lázní (Mariánské Lázně) - results
•••
triples
30.7.2016
•••
triples
30.7.2016
Valšovický pohár (Valšovice) - results
tête-à-tête
6.8.2016
MČR 2x2 MIX (Vojnův Městec) - results
••
doubles mix
13.8.2016
Mozart Kugeln (Olomouc) - results
•••
triples
13.8.2016
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
20.8.2016
Podřipský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
21.8.2016
Přátelský turnaj (Praha-Bohnice) - results
••
doubles
27.8.2016
CENTROPE Slovakia (Galanta) - results
•••
triples mix
27.8.2016
O Kořist z Mordové rokle (Lipník) - results
•••
triples
3.9.2016
O pohár města Brna - VARS Cup (Hrad Veveří) - results
•••
triples
4.9.2016
MČR klubů 3.kolo - results
club teams
10.9.2016
Veterans (Chrudim) - results
•••/•
triples+1
17.9.2016
CENTROPE Hungary (Tatabánya) - results
•••
triples
17.9.2016
MEVA Cup (Vědomice) - results
••
doubles
17.9.2016
Čerlinka CUP (Litovel) - results
••
doubles
24.9.2016
Kvalifikace MS 2017 2x2 muži (Brno-Slatina) - results
••
doubles
24.9.2016
Kvalifikace MS 2017 2x2 ženy (Brno-Slatina) - results
••
doubles
24.9.2016
Svatováclavské koulení (Valšovice) - results
••
doubles
24.9.2016
GOLDEN PRAGUE CUP (Ořech) - results
••
doubles
28.9.2016
Svatováclavské dukáty (Lipník) - results
••
doubles
1.10.2016
•••
triples
1.10.2016
Orlovský Kahan (Orlová) - results
•••
triples
8.10.2016
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - results
•••
triples
8.10.2016
Podzimní Lipnické koule (Lipník) - results
••
doubles
9.10.2016
club teams
15.10.2016
Albrechtický pohár (Albrechtice) - results
••
doubles
15.10.2016
••
doubles
15.10.2016
Koule z Aurory (Lipník) - results
•••
triples
22.10.2016
Grand Prix Egrensis (Cheb) - results
••
doubles
28.10.2016
Kapucínova koule (Chrudim) - results
••
doubles
29.10.2016
TOP 100 VTN (Loděnice) - results
tête-à-tête
5.11.2016
TOP KLIP (Litovel) - results
•••
triples
12.11.2016
FISHING Cup (Brno-Slatina) - results
•••
triples
3.12.2016
21th Frozen boules (Ořech) - results
••
doubles
26.12.2016
Svatoštěpánské koule (Kolová) - results
••
doubles
4.2.2017
•••
triples
11.3.2017
World Day of Boules (Ořech) - results
••
doubles
18.3.2017
Jarní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••
triples
25.3.2017
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
25.3.2017
Nakashi Cup (Loděnice) - results
••
doubles
25.3.2017
Pétanque na Výsluní (Chrudim) - results
••
doubles
1.4.2017
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - results
•••
triples
8.4.2017
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník-fotbalové hřiště) - results
••
doubles
8.4.2017
Čerlinka CUP (Litovel) - results
•••
triples
15.4.2017
Memory Cup (Orlová) - results
•••
triples
15.4.2017
Ostře sledované koule (Loděnice) - results
••
doubles
22.4.2017
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - results
••
doubles
29.4.2017
Baron Munchhausen Boules (Ořech) - results
••
doubles
29.4.2017
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
29.4.2017
Grand Prix Marianske Lazne (Kolová) - results
•••
triples
30.4.2017
Pirat Morgan Tournament (Ořech) - results
tête-à-tête
1.5.2017
tête-à-tête
1.5.2017
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník-fotbalové hřiště) - results
••
doubles
4.5.2017
MČR Juniorů (Rapotín) - results
••
doubles
6.5.2017
CENTROPE Poland (POLSKO - Checiny) - results
•••
triples
6.5.2017
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
6.5.2017
Poděbradka Cup 2017 (Poděbrady) - results
••
doubles
8.5.2017
MČR klubů 1.kolo - results
club teams
13.5.2017
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
13.5.2017
Karlův jarní pohár (Loděnice) - results
tête-à-tête
13.5.2017
Stolínský mixér (Stolín) - results
••
doubles
20.5.2017
MČR 2x2 (Vědomice) - results
••
doubles
27.5.2017
CENTROPE Czech (Liblice) - results
•••
triples
3.6.2017
MČR 3x3 (Loděnice) - results
•••
triples
10.6.2017
CENTROPE Slovenia (SLOVINSKO - Velenje) - results
•••
triples
10.6.2017
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
10.6.2017
Pepáčkovo koulení (Lipník) - results
••
doubles
11.6.2017
Kvalifikace ME 2018 1x1 ženy (Kolová ) - results
tête-à-tête
11.6.2017
Kvalifikace ME 2018 1x1 muži (Kolová ) - results
tête-à-tête
17.6.2017
MČR 3x3 muži - kvalifikace na MS 2018 (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••/•
triples+1
18.6.2017
Pétanque na zámku (Hrochův Týnec) - results
•••
triples mix
24.6.2017
MČR 1x1 (Vědomice) - results
tête-à-tête
25.6.2017
MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) - results
tête-à-tête
1.7.2017
CENTROPE Hungary (MAĎARSKO - Balaton) - results
•••
triples
1.7.2017
Tournament of generations (Vrchlabí) - results
••
doubles
1.7.2017
Vo Jarinovy koule 21. ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
5.7.2017
XXI. Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
5.7.2017
O brněnskou kouli - XXII. ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
8.7.2017
•••/•
triples+1
8.7.2017
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
9.7.2017
MČR klubů 2.kolo - results
club teams
15.7.2017
Hanácký Master Cup - MIX (Sokolovna Litovel) - results
•••
triples mix
15.7.2017
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
22.7.2017
Valšovický pohár (Valšovice) - results
tête-à-tête
22.7.2017
Krumsínská HRODA (Krumsín) - results
•••
triples
22.7.2017
Slunce, seno, pétanque (Loděnice) - results
••
doubles
22.7.2017
Turnaj 2x2 (Vědomice) - results
••
doubles
29.7.2017
Grand prix d'Austerlitz (Slavkov) - results
•••
triples
29.7.2017
•••
triples
5.8.2017
MČR 2x2 MIX (Cheb) - results
••
doubles mix
12.8.2017
Podřipský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
12.8.2017
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
19.8.2017
MČR 55 PLUS (Stolín) - results
•••/•
triples+1
19.8.2017
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
26.8.2017
CENTROPE Slovakia (SLOVENSKO - Galanta) - results
•••
triples mix
26.8.2017
O Kořist z Mordové rokle (Lipník) - results
•••
triples
2.9.2017
O pohár města Brna - VARS Cup (Hrad Veveří) - results
•••
triples
3.9.2017
Medlešická Pecka (Chrudim-Medlešice) - results
tête-à-tête
9.9.2017
CENTROPE Austria (RAKOUSKO - Illmitz) - results
•••
triples
9.9.2017
Orlovský Kahan (Orlová) - results
•••
triples
16.9.2017
MČR klubů 3.kolo - results
club teams
23.9.2017
Golden Prague Cup (Ořech) - results
••
doubles
28.9.2017
Svatováclavské dukáty (Lipník-fotbalové hřiště) - results
••
doubles
30.9.2017
Svatováclavské koulení (Valšovice) - results
••
doubles
30.9.2017
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
•••
triples
7.10.2017
club teams
7.10.2017
MEVA Cup (Vědomice) - results
••
doubles
7.10.2017
Albrechtický pohár (Albrechtice) - results
••
doubles
14.10.2017
Koule z Aurory (Lipník) - results
•••
triples
14.10.2017
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - results
•••
triples
21.10.2017
Grand Prix Egrensis (Cheb) - results
••
doubles
21.10.2017
Podzimní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště) - results
••
doubles
28.10.2017
Kapucínova koule (Chrudim) - results
••
doubles
4.11.2017
••
doubles
4.11.2017
TOP KLIP (Litovel) - results
•••
triples
11.11.2017
FISHING Cup (Brno-Slatina) - results
•••
triples
12.11.2017
••
doubles mix
2.12.2017
22. Frozen Boules (Ořech) - results
••
doubles
3.2.2018
•••
triples
24.2.2018
Zimní kolovský turnaj (Kolová) - results
•••
triples
10.3.2018
SVĚDEK - Světový den koulí (Ořech) - results
••
doubles
17.3.2018
Jarní Lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
24.3.2018
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
24.3.2018
Pétanque na Výsluní (Chrudim) - results
••
doubles
24.3.2018
Nakashi Cup (Loděnice) - results
••
doubles
7.4.2018
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník) - results
••
doubles
7.4.2018
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - results
•••
triples
14.4.2018
Saharský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
14.4.2018
Sport Pétanque 2018 (Loděnice) - results
••
doubles
14.4.2018
Čerlinka CUP (Litovel) - results
•••
triples
21.4.2018
Memory Cup (Orlová) - results
•••
triples
21.4.2018
Balls of Eliška Přemyslovna (Nymburk) - results
••
doubles
21.4.2018
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - results
••
doubles
28.4.2018
Grand Prix Egrensis (Cheb) - results
••
doubles
28.4.2018
••
doubles
28.4.2018
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
29.4.2018
Pirat Morgan Tournament (Ořech) - results
tête-à-tête
1.5.2018
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník) - results
••
doubles
5.5.2018
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
5.5.2018
CENTROPE Hungary (MAĎARSKO - Balaton) - results
•••
triples
5.5.2018
Stolínský mixér (Stolín) - results
••
doubles
8.5.2018
club teams
8.5.2018
20 let Slope (Brno-Slatina) - results
••
doubles
12.5.2018
MČR Juniorů - results
•••/•
triples+1
12.5.2018
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
12.5.2018
Karlův jarní pohár (Loděnice) - results
tête-à-tête
19.5.2018
CENTROPE Czech (Liblice) - results
•••
triples
26.5.2018
MČR 2x2 (Vojnův Městec) - results
••
doubles
2.6.2018
MČR 3x3 (Kolová) - results
•••
triples
9.6.2018
CENTROPE Austria (RAKOUSKO - Illmitz) - results
•••
triples
9.6.2018
VC Orla (Brno-Slatina) - results
••
doubles
9.6.2018
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
9.6.2018
Pepáčkovo koulení (Lipník) - results
••
doubles
16.6.2018
•••/•
triples+1
16.6.2018
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
17.6.2018
Pétanque na zámku (Hrochův Týnec) - results
•••
triples mix
23.6.2018
MČR 1x1 (Vědomice) - results
tête-à-tête
23.6.2018
Zámecký turnaj (Žďár nad Sázavou) - results
•••
triples
24.6.2018
MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) - results
tête-à-tête
30.6.2018
CENTROPE SLOVINSKO (SLOVINSKO - Ljubljana) - results
•••
triples
30.6.2018
Tournament of generations (Vrchlabí) - results
••
doubles
30.6.2018
Vo Jarinovy koule 22. ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
5.7.2018
MČR klubů 2.kolo - results
club teams
5.7.2018
O brněnskou kouli - XXIII. ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
6.7.2018
XXII. Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
7.7.2018
MČR 3x3 ženy - kvalifikace na MS 2019 (Hrochův týnec) - results
•••/•
triples+1
14.7.2018
Grand Prix Marianske Lazne (Mariánské Lázně) - results
•••
triples
14.7.2018
Krumsínská HRODA (Krumsín) - results
•••
triples
21.7.2018
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
21.7.2018
Valšovický pohár (Valšovice) - results
tête-à-tête
28.7.2018
Grand prix d'Austerlitz (Slavkov) - results
•••
triples
28.7.2018
•••
triples
4.8.2018
MČR 2x2 MIX (Šerkovice) - results
••
doubles mix
11.8.2018
Mozart Kugeln (Olomouc) - results
•••
triples
11.8.2018
O Kořist z Mordové rokle (Lipník) - results
•••
triples
12.8.2018
club teams
18.8.2018
Grand prix Labe (Vědomice) - results
•••
triples
18.8.2018
VC Olešná - Zrušeno (Nové Město na Moravě) - results
•••
triples
25.8.2018
CENTROPE Slovakia (SLOVENSKO) - results
•••
triples mix
25.8.2018
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
1.9.2018
O pohár města Brna - VARS Cup (Hrad Veveří) - results
•••
triples
2.9.2018
Medlešická Pecka (Chrudim-Medlešice) - results
tête-à-tête
8.9.2018
club teams
8.9.2018
Orlovský Kahan (Orlová) - results
•••
triples
8.9.2018
Autumn bomber (Havlíčkův Brod) - results
•••
triples
15.9.2018
CENTROPE POLSKO (Zywiec) - results
•••
triples
15.9.2018
Turnaj dvojic v Pétanque (Cheb) - results
••
doubles
22.9.2018
Golden Prague Cup (Ořech) - results
••
doubles
22.9.2018
MČR 55 PLUS (Brno-Slatina) - results
•••/•
triples+1
22.9.2018
Koule z Aurory (Lipník) - results
•••
triples
23.9.2018
Kvalifikace MS 2x2 - muži (Loděnice) - results
••
doubles
23.9.2018
Kvalifikace MS 2x2 - ženy (Loděnice) - results
••
doubles
28.9.2018
Svatováclavské dukáty (Lipník) - results
••
doubles
29.9.2018
Svatováclavské koulení (Valšovice) - results
••
doubles
6.10.2018
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
•••
triples
6.10.2018
Albrechtický pohár (Albrechtice) - results
••
doubles
13.10.2018
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - results
•••
triples
13.10.2018
MEVA Cup (Vědomice) - results
••
doubles
20.10.2018
Podzimní Lipnické koule (Lipník) - results
••
doubles
20.10.2018
TOP KLIP (Litovel) - results
•••
triples
27.10.2018
Kapucínova koule (Chrudim) - results
••
doubles
27.10.2018
Nymburk's zero (Nymburk) - results
tête-à-tête
3.11.2018
••
doubles
3.11.2018
FISHING Cup (Brno-Slatina) - results
•••
triples
11.11.2018
••
doubles mix
1.12.2018
23. Přimrzlé koule (Ořech) - results
••
doubles
2.2.2019
•••
triples
23.2.2019
•••
triples
9.3.2019
Světový den koulí 2019 (Ořech) - results
••
doubles
23.3.2019
Jarní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••
triples
30.3.2019
Čerlinka CUP (Litovel) - results
•••
triples
6.4.2019
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
6.4.2019
Nakashi Cup (Loděnice) - results
••
doubles
6.4.2019
Pétanque na Výsluní (Chrudim) - results
••
doubles
7.4.2019
Pétanque na Výsluní extra (Chrudim) - results
••
doubles
13.4.2019
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník-fotbalové hřiště) - results
••
doubles
13.4.2019
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - results
•••
triples
20.4.2019
Saharský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
20.4.2019
Memory cup (Orlová) - results
•••
triples
27.4.2019
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - results
••
doubles
27.4.2019
••
doubles
28.4.2019
tête-à-tête
1.5.2019
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••
triples
4.5.2019
Balls of Eliška Přemyslovna (Nymburk) - results
••
doubles
4.5.2019
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
5.5.2019
Hnátova koule (Havlíčkův Brod) - results
•••
triples
8.5.2019
MČR klubů 1.kolo - results
club teams
11.5.2019
••
doubles
11.5.2019
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
11.5.2019
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
11.5.2019
Karlův jarní pohár (Loděnice) - results
tête-à-tête
18.5.2019
CENTROPE RAKOUSKO (Illmitz) - results
•••
triples
18.5.2019
Pepáčkovo koulení (Lipník-hřiště u penzionu) - results
••
doubles
18.5.2019
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
25.5.2019
MČR 3x3 (Hrochův Týnec) - results
•••
triples
1.6.2019
CENTROPE Czech (Liblice) - results
•••
triples
8.6.2019
MČR 1x1 (Vědomice) - results
tête-à-tête
8.6.2019
VC Orla (Brno-Slatina) - results
••
doubles
9.6.2019
MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) - results
tête-à-tête
15.6.2019
CENTROPE POLSKO (Zywiec) - results
•••
triples
15.6.2019
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
16.6.2019
Petanque na zámku (Hrochův Týnec) - results
•••
triples mix
22.6.2019
MČR 3x3 muži - kvalifikace na MS 2020 (Brno-Slatina) - results
•••/•
triples+1
22.6.2019
MČR 3x3 ženy - kvalifikace na ME 2020 (Brno-Slatina) - results
•••/•
triples+1
29.6.2019
CENTROPE MAĎARSKO (Balaton) - results
•••
triples
29.6.2019
Tournament of generations (Vrchlabí) - results
••
doubles
29.6.2019
Vo Jarinovy koule, 23. ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
30.6.2019
club teams
5.7.2019
Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
5.7.2019
O brněnskou kouli - XXIV. ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
6.7.2019
MČR 55 PLUS (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••/•
triples+1
13.7.2019
Grand Prix Marienbad 2019 (Mariánské Lázně) - results
•••
triples
13.7.2019
Krumsínská HRODA (Krumsín) - results
•••
triples
20.7.2019
Valšovický pohár (Valšovice) - results
tête-à-tête
20.7.2019
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
27.7.2019
Grand prix d'Austerlitz (Slavkov) - results
•••
triples
27.7.2019
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
3.8.2019
MČR 2x2 MIX (Cheb) - results
••
doubles mix
3.8.2019
•••
triples
10.8.2019
O Kořist z Mordové rokle (Lipník-hřiště u penzionu) - results
•••
triples
10.8.2019
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
17.8.2019
MČR 2x2 (Vědomice) - results
••
doubles
24.8.2019
Zámecký turnaj (Žďár nad Sázavou)
•••
triples
23/40
24.8.2019
CENTROPE SLOVENSKO (Kaskády)
•••
triples mix
26/91
31.8.2019
•••
triples
67/67
1.9.2019
Medlešický otazník (Chrudim-Medlešice)
tête-à-tête
77/93
7.9.2019
CENTROPE SLOVINSKO (SLOVINSKO)
•••
triples
0
7.9.2019
Orlovský kahan (Orlová)
•••
triples
23/23
7.9.2019
Koule z Aurory (Lipník-hřiště u penzionu)
•••
triples
5/39
7.9.2019
••
doubles
35/64
8.9.2019
tête-à-tête
20
8.9.2019
tête-à-tête
2
14.9.2019
Grand prix Labe (Vědomice)
•••
triples
43/123
21.9.2019
Svatováclavské dukáty (Lipník-fotbalové hřiště)
••
doubles
53/55
21.9.2019
••
doubles
3/56
28.9.2019
club teams
0
28.9.2019
••
doubles
9/49
5.10.2019
•••
triples
2/55
12.10.2019
club teams
0
12.10.2019
Albrechtický pohár (Albrechtice)
••
doubles
0
19.10.2019
MEVA CUP (Vědomice)
••
doubles
0
19.10.2019
Podzimní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště)
••
doubles
0
19.10.2019
TOP KLIP (Litovel)
•••
triples
1
26.10.2019
Zlaté prasátko (Brno-Slatina)
•••
triples
0
26.10.2019
Kapucínova koule (Chrudim)
••
doubles
0
27.10.2019
Nymburská nula (Nymburk)
tête-à-tête
0
2.11.2019
••
doubles
0
9.11.2019
••
doubles mix
0
16.11.2019
FISHING Cup (Brno-Slatina)
•••
triples
0
23.11.2019
1. Bitva o Terezín (Terezín)
•••
triples
6/39
7.12.2019
••
doubles
0/64
31.12.2019
Testovací turnaj (Vojnův Městec)
••
doubles
1/100


Legend (display of tournament categories):
Regional
Prestige/Superprestige
Czech Championship
Czech Championship - advance to EC or WC
Centrope Cup
Czech Championship - club league