ČAPEK Tournaments

all | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Search in tournaments:
0.0.
Litovel ÓPN (Litovel) - results
•••
triples
7.3.2009
SVĚDEK - Světový den koulí (Ořech) - results
••
doubles
14.3.2009
JARNÍ LIPNICKÉ KOULE (Lipník) - results
•••
triples
28.3.2009
SOKOLSKÝ POHÁR (Roudnice nad Labem) - results
••
doubles
28.3.2009
BERANÍ KOULE (Albrechtice) - results
••
doubles
18.4.2009
KOULE LIPNICKÉ PREZIDENTKY (Lipník) - results
••
doubles
25.4.2009
O Tlustou Bertu (Loket) - results
••
doubles
2.5.2009
••
doubles
2.5.2009
Prvomájové koulení (sport.areál Valšovice) - results
•••
triples
2.5.2009
Mostišťské koulování (Mostiště) - results
••
doubles
9.5.2009
Starostovo jarní koulení (Cheb - Poohří) - results
••
doubles
16.5.2009
Kolovská Koule XIII. ročník (Kolová) - results
••
doubles
16.5.2009
ALBRECHTICKÝ KAHAN (Albrechtice- Pivní bar Miczka) - results
tête-à-tête
23.5.2009
BAREVNÉ KOULE (Jaroměřice - zámecká zahrada) - results
••
doubles
23.5.2009
NOČNÍ ČARODĚJNICE (Lipník) - results
••
doubles
23.5.2009
4. Plzeňské koule (Plzeň - Nová hospoda) - results
••
doubles
13.6.2009
Poděbradka Cup (Tenis centrum Poděbrady - Kluk) - results
•••
triples
13.6.2009
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
4.7.2009
Hanácky bakole (Litovel - Sokolovna) - results
••
doubles
4.7.2009
Žebákova noční koule (Brno-Žebětín) - results
••
doubles
11.7.2009
VO JARINOVY KOULE (Hartvíkovice) - results
•••
triples
18.7.2009
Krumsínská HRODA (X. ročník) (Krumsín) - results
•••
triples
18.7.2009
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
26.7.2009
VENDETA (Brno-Slatina) - results
•••
triples
1.8.2009
•••
triples
15.8.2009
•••
triples
15.8.2009
PODŘIPSKÝ POHÁR (Roudnice nad Labem) - results
••
doubles
22.8.2009
Václavská PODKOVA (Kolová) - results
••
doubles
29.8.2009
SunDay Cup (Tenis centrum Poděbrady - Kluk) - results
••
doubles
12.9.2009
Selské koule 2009 (Penzion Selský dvůr Daňkovice) - results
••
doubles
26.9.2009
SVATOVÁCLAVSKÉ DUKÁTY (Lipník) - results
••
doubles
26.9.2009
Svatováclavská koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
26.9.2009
ORLOVSKÝ KAHAN (Orlová) - results
•••
triples
27.9.2009
Svatováclavské koulení (sport. areál Valšovice) - results
••
doubles
3.10.2009
Krajský přebor dvojic KV kraje (Kolová) - results
••
doubles
10.10.2009
MEVA CUP 2009 (Roudnice nad Labem) - results
••
doubles
24.10.2009
PODZIMNÍ KOULE (Lipník) - results
•••
triples
24.10.2009
ALBRECHTICKÝ POHÁR (Albrechtice- Pivní bar Miczka) - results
••
doubles
31.10.2009
Podzimní Koule (Kolová) - results
••
doubles
7.11.2009
TOP KLIP (Litovel - Sokolovna) - results
•••
triples
5.12.2009
Přimrzlé koule (Ořech) - results
••
doubles
26.12.2009
Svatoštěpánské koule (Kolová) - results
••
doubles
13.3.2010
Jarní lipnické koule (Lipník u Benátek n.Jiz.) - results
•••
triples
27.3.2010
BERANÍ KOULE (Albrechtice) - results
••
doubles
27.3.2010
Malé jarní koulení (Cheb) - results
•••
triples
27.3.2010
SOKOLSKÝ POHÁR (Roudnice nad Labem) - results
••
doubles
17.4.2010
GRAND-PRIX-2010 (Albrechtice) - results
••
doubles
24.4.2010
Koule lipnické prezidentky (Lipník u Benátek n.Jiz.) - results
••
doubles
1.5.2010
••
doubles
1.5.2010
PRVOMÁJOVÉ KOULENÍ (sportovní areál Valšovice) - results
•••
triples
8.5.2010
Poděbradka Cup (Poděbrady - Kluk) - results
••
doubles
8.5.2010
Starostovo jarní koulení (Cheb, pod hradem) - results
••
doubles
15.5.2010
BAREVNÉ KOULE (Jaroměřice nad Rokytnou) - results
••
doubles
15.5.2010
ALBRECHTICKÝ KAHAN (Albrechtice) - results
tête-à-tête
15.5.2010
Kolovská koule XIV. ročník (Kolová) - results
••
doubles
22.5.2010
Noční čarodějnice (Lipník u Benátek n.Jiz.) - results
••
doubles
22.5.2010
5. Plzeňské koule (Plzeň) - results
••
doubles
12.6.2010
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
3.7.2010
Vo Jarinovy koule (Hartvíkovice) - results
•••
triples
3.7.2010
Hanácky bakole (Litovel - sokolovna) - results
••
doubles
10.7.2010
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
10.7.2010
•••
triples
10.7.2010
Žebákova noční koule (Areál hřiště SK Žebětín) - results
••
doubles
17.7.2010
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
17.7.2010
Krumsínská HRODA (XI.ročník) (Krumsín) - results
•••
triples
25.7.2010
VENDETA (Brno-Slatina) - results
•••
triples
31.7.2010
•••
triples
14.8.2010
Stolínský Křečák (hřiště u hasičárny ve Stolíně) - results
•••
triples
21.8.2010
PODŘIPSKÝ POHÁR (Roudnice nad Labem) - results
••
doubles
4.9.2010
Václavská podkova (Kolová) - results
••
doubles
11.9.2010
O Tlustou Bertu (Loket, přírodní divadlo) - results
••
doubles
18.9.2010
Velká cena města Cheb (Cheb, krajinka pod hradem) - results
••
doubles
18.9.2010
Selské koule 2010 (Daňkovice) - results
••
doubles
18.9.2010
ORLOVSKÝ KAHAN (ORLOVÁ) - results
•••
triples
25.9.2010
Svatováclavské dukáty (Lipník u Benátek n.Jiz.) - results
••
doubles
25.9.2010
Svatováclavská koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
25.9.2010
SVATOVÁCLAVSKÉ KOULENÍ (sportovní areál Valšovice) - results
••
doubles
26.9.2010
Velká cena Egrensis (Marktredwitz) - results
••
doubles
2.10.2010
••
doubles
16.10.2010
Podzimní koule (Lipník u Benátek n.Jiz.) - results
•••
triples
23.10.2010
ALBRECHTICKÝ POHÁR (Albrechtice) - results
••
doubles
23.10.2010
MEVA CUP 2010 (Roudnice nad Labem) - results
••
doubles
30.10.2010
Podzimní koule (Kolová) - results
••
doubles
26.12.2010
Svatoštěpánské koule (Kolová) - results
••
doubles
12.3.2011
Jarní lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
26.3.2011
PODŘIPSKÝ POHÁR (Vědomice) - results
••
doubles
26.3.2011
BERANÍ KOULE (Albrechtice) - results
••
doubles
23.4.2011
O Tlustou Bertu (Loket) - results
••
doubles
23.4.2011
Koule lipnické prezidentky (Lipník) - results
••
doubles
29.4.2011
Malý noční pivní turnaj (Ořech) - results
•••
triples
30.4.2011
Čarodějnické koule, 2x2 mix (Kolová) - results
••
doubles
30.4.2011
••
doubles
30.4.2011
Prvomájové koulení (sportovní areál Valšovice) - results
•••
triples
1.5.2011
••
doubles
7.5.2011
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
7.5.2011
Poděbradka Cup (Poděbrady - Kluk) - results
••
doubles
7.5.2011
ALBRECHTICKÝ KAHAN (Albrechtice) - results
tête-à-tête
8.5.2011
GRAND-PRIX-2011 (Albrechtice) - results
••
doubles
14.5.2011
Kolovská Koule XV.ročník (Kolová) - results
••
doubles
21.5.2011
6. Plzeňské koule (Plzeň) - results
••
doubles
21.5.2011
Barevné koule (Jaroměřice nad Rokytnou) - results
••
doubles
11.6.2011
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
11.6.2011
4. Turnaj dvojic (Loděnice) - results
••
doubles
2.7.2011
Hanácky bakole (Litovel) - results
••
doubles
2.7.2011
Noční čarodějnice (Lipník) - results
••
doubles
2.7.2011
Grand prix ML (Mariánské Lázně) - results
•••
triples
9.7.2011
Žebákova noční koule (Žebětín) - results
••
doubles
9.7.2011
KELLO CUP (Brno-Slatina) - results
••
doubles
9.7.2011
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
9.7.2011
Vo Jarinovy koule (Hartvíkovice) - results
•••
triples
16.7.2011
•••
triples
16.7.2011
Valšovický pohár (Sportovní areál Valšovice) - results
tête-à-tête
17.7.2011
GRAND - PRIX - 2011 (Sportovní areál Valšovice) - results
••
doubles
23.7.2011
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
23.7.2011
Krumsínská HRODA (XII.ročník) (Krumsín) - results
•••
triples
31.7.2011
•••
triples
13.8.2011
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
13.8.2011
•••
triples
27.8.2011
Václavská podkova (Kolová) - results
••
doubles
17.9.2011
Orlovský kahan (Orlová) - results
•••
triples
17.9.2011
Grand Prix Egrensis (Cheb) - results
••
doubles
17.9.2011
Selské koule 2011 (Daňkovice) - results
••
doubles
24.9.2011
Svatováclavská koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
24.9.2011
Svatováclavské koulení (Sportovní areál Valšovice) - results
••
doubles
24.9.2011
Svatováclavské dukáty (Lipník) - results
••
doubles
1.10.2011
••
doubles
1.10.2011
Čerlinka CUP (Litovel) - results
••
doubles
8.10.2011
Podzimní koule (Lipník) - results
••
doubles
22.10.2011
MEVA CUP 2011 (Vědomice) - results
••
doubles
22.10.2011
ALBRECHTICKÝ POHÁR (Albrechtice) - results
••
doubles
29.10.2011
Podzimní koule (Kolová) - results
••
doubles
29.10.2011
FISHING Cup (Brno-Slatina) - results
•••
triples
5.11.2011
TOP KLIP (Litovel) - results
•••
triples
3.12.2011
Přimrzlé koule (Ořech) - results
••
doubles
26.12.2011
Svatoštěpánské koule (Kolová) - results
••
doubles
17.3.2012
Jarní lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
31.3.2012
Saharský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
31.3.2012
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
21.4.2012
Litovel Clósed (Litovel) - results
•••
triples
21.4.2012
Koule lipnické prezidentky (Lipník) - results
••
doubles
28.4.2012
16. Prvomájové koule Barona Prášila (Kopaninská 189, Ořech) - results
••
doubles
28.4.2012
Prvomájové koulení (sportovní areál Valšovice) - results
•••
triples
29.4.2012
O pohár Piráta Morgana (Kopaninská 189, Ořech) - results
••
doubles
30.4.2012
Čarodějnické koule (Kolová) - results
••
doubles
5.5.2012
Poděbradka CUP (Poděbrady) - results
••
doubles
5.5.2012
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
5.5.2012
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
12.5.2012
7. Plzeňské koule (Plzeň) - results
••
doubles
19.5.2012
XVI. Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
26.5.2012
Memory Cup (Orlová) - results
•••
triples
9.6.2012
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
9.6.2012
Noční čarodějnice (Lipník) - results
••
doubles
9.6.2012
Turnaj dvojic (Loděnice) - results
••
doubles
5.7.2012
Grand Prix Mariánských lázní (Mariánské lázně) - results
•••
triples
7.7.2012
Hanácký bakole (Litovel) - results
••
doubles
7.7.2012
16. ročník "VO JARINOVY KOULE" (Hartvíkovice) - results
•••
triples
14.7.2012
•••
triples
21.7.2012
MAXITRH.CZ (Brno-Slatina) - results
••
doubles
21.7.2012
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
21.7.2012
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
21.7.2012
••
doubles
29.7.2012
•••
triples
4.8.2012
Valšovický pohár (sportovní areál Valšovice) - results
tête-à-tête
4.8.2012
•••
triples
18.8.2012
Podřipský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
18.8.2012
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
25.8.2012
Václavská podkova (Kolová) - results
••
doubles
8.9.2012
Orlovský kahan (Orlová) - results
•••
triples
15.9.2012
Selské koule 2012 (Daňkovice) - results
••
doubles
15.9.2012
GEKON - turnaj trojic (Loděnice) - results
•••
triples
15.9.2012
GP Egrensis (Cheb) - results
••
doubles
22.9.2012
VC REDA (Brno-Slatina) - results
••
doubles
22.9.2012
Svatováclavské dukáty (Lipník) - results
••
doubles
29.9.2012
Svatováclavská koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
29.9.2012
Svatováclavské koulení (sportovní areál Valšovice) - results
••
doubles
29.9.2012
••
doubles
6.10.2012
Čerlinka CUP (Litovel) - results
••
doubles
6.10.2012
MEVA CUP (Vědomice) - results
••
doubles
13.10.2012
Podzimní koule (Lipník) - results
••
doubles
20.10.2012
••
doubles
20.10.2012
Albrechtický pohár (Albrechtice) - results
••
doubles
20.10.2012
Podzimní koule (Kolová) - results
••
doubles
27.10.2012
Fishing Cup (Brno-Slatina) - results
•••
triples
3.11.2012
TOP KLIP (Litovel) - results
•••
triples
26.12.2012
••
doubles
26.12.2012
Svatoštěpánské koule (Kolová) - results
••
doubles
9.3.2013
SVĚDEK (Ořech) - results
••
doubles
16.3.2013
Jarní lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
30.3.2013
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
30.3.2013
Nakashi Cup (Loděnice) - results
••
doubles
13.4.2013
Saharský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
20.4.2013
Litovel ÓPN (Litovel) - results
•••
triples
20.4.2013
••
doubles
27.4.2013
Poděbradka Cup (Poděbrady) - results
••
doubles
27.4.2013
Karlův jarní pohár (Loděnice) - results
tête-à-tête
30.4.2013
Čarodějnické koule (Kolová) - results
••
doubles
1.5.2013
Prvomájové koule (Lipník) - results
••
doubles
4.5.2013
••
doubles
4.5.2013
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
5.5.2013
••
doubles
11.5.2013
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
18.5.2013
Turnaj dvojic (Loděnice) - results
••
doubles
25.5.2013
XVII. Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
25.5.2013
Memory Cup (Orlová) - results
•••
triples
1.6.2013
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
1.6.2013
Noční čarodějnice (Lipník) - results
••
doubles
15.6.2013
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
5.7.2013
Hanácké bakole (Litovel) - results
••
doubles
7.7.2013
•••
triples
13.7.2013
Maxitrh.cz (Brno - Slatina) - results
••
doubles
13.7.2013
Vo Jarinovy koule 17.ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
20.7.2013
Krumsínská hroda (Krumsín) - results
•••
triples
20.7.2013
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
20.7.2013
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
3.8.2013
Valšovický pohár (Valšovice) - results
tête-à-tête
3.8.2013
•••
triples
17.8.2013
Podřipský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
17.8.2013
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
24.8.2013
Václavská podkova (Kolová) - results
••
doubles
14.9.2013
Orlovský kahan (Orlová) - results
•••
triples
14.9.2013
Selské koule (Sněžné) - results
••
doubles
14.9.2013
GEKON o křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
21.9.2013
Svatováclavské dukáty (Lipník) - results
••
doubles
21.9.2013
VC REDA (Brno - Slatina)
••
doubles
28.9.2013
Svatováclavské koulení (Valšovice) - results
••
doubles
28.9.2013
Svatováclavský turnaj (Vojnův Městec) - results
••
doubles
5.10.2013
Čerlinka cup (Litovel) - results
••
doubles
5.10.2013
••
doubles
12.10.2013
Zlaté prasátko (Brno - Slatina) - results
•••
triples
12.10.2013
Podzimní lipnické koule (Lipník) - results
••
doubles
19.10.2013
Kapucínova koule (Chrudim) - results
••
doubles
26.10.2013
Albrechtický pohár (Albrechtice) - results
••
doubles
2.11.2013
Top klip (Litovel) - results
•••
triples
2.11.2013
Podzimní koule (Kolová) - results
••
doubles
9.11.2013
Fishing cup (Brno - Slatina) - results
•••
triples
7.12.2013
Přimrzlé koule (Ořech) - results
••
doubles
26.12.2013
Svatoštěpánské koule (Kolová) - results
••
doubles
8.3.2014
Svědek - Světový den koulí (Ořech) - results
••
doubles
15.3.2014
Jarní Lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
29.3.2014
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
29.3.2014
Nakashi Cup (Loděnice) - results
••
doubles
12.4.2014
Saharský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
12.4.2014
Memory Cup (Orlová - Výtopna) - results
•••
triples
19.4.2014
Litovel ÓPN (Litovel) - results
•••
triples
19.4.2014
Košónek Zdeňka Vavroviče (Lipník) - results
••
doubles
26.4.2014
••
doubles
27.4.2014
Pirat Morgan tournament (Ořech) - results
••
doubles
30.4.2014
Čarodějnické koule (Kolová) - results
••
doubles mix
1.5.2014
Prvomájový lipnický turnaj (Lipník) - results
••
doubles
1.5.2014
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
3.5.2014
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
3.5.2014
Poděbradka Cup (Poděbrady) - results
••
doubles
3.5.2014
Karlův jarní pohár (Loděnice) - results
tête-à-tête
10.5.2014
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
24.5.2014
XVIII. Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
7.6.2014
•••
triples
7.6.2014
Noční čarodějnice (Lipník) - results
••
doubles
7.6.2014
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
7.6.2014
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
5.7.2014
Hanácký bakole (Litovel) - results
••
doubles
12.7.2014
Vo Jarinovy koule - 18.ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
19.7.2014
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
19.7.2014
Krumsínská hroda (Krumsín) - results
•••
triples
27.7.2014
PC mobil (Brno - Slatina) - results
••
doubles
2.8.2014
Valšovický pohár (Valšovice) - results
tête-à-tête
2.8.2014
•••
triples
2.8.2014
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
9.8.2014
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
16.8.2014
Podřipský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
23.8.2014
Václavská podkova (Kolová) - results
••
doubles
23.8.2014
O kořist z Mordové rokle (Lipník) - results
•••
triples
6.9.2014
ZRUŠENO (Brno - Slatina) - results
••
doubles
20.9.2014
Svatováclavské dukáty (Lipník) - results
••
doubles
20.9.2014
Orlovský kahan (Orlová - Výtopna) - results
•••
triples
27.9.2014
Svatováclavské koulení (Valšovice) - results
••
doubles
27.9.2014
Svatováclavský turnaj (Vojnův Městec) - results
••
doubles
27.9.2014
••
doubles
4.10.2014
Čerlinka Cup (Litovel) - results
••
doubles
11.10.2014
Zlaté prasátko (Brno - Slatina) - results
•••
triples
11.10.2014
Podzimní lipnické koule (Lipník) - results
••
doubles
18.10.2014
Albrechtický pohár (Albrechtice) - results
••
doubles
18.10.2014
MEVA Cup (Vědomice) - results
••
doubles
25.10.2014
Podzimní koule (Kolová) - results
••
doubles
28.10.2014
Kapucínova koule (Chrudim) - results
••
doubles
1.11.2014
Fishing Cup (Brno - Slatina) - results
•••
triples
8.11.2014
Top KLIP (Litovel) - results
•••
triples
6.12.2014
19. Frozen boules (Ořech) - results
••
doubles
26.12.2014
Svatoštěpánské koule (Kolová) - results
••
doubles
7.3.2015
World boules day (Ořech) - results
••
doubles
14.3.2015
Jarní Lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
28.3.2015
Nakashi Cup (Loděnice) - results
••
doubles
28.3.2015
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
11.4.2015
Memory Cup (Orlová) - results
•••
triples
11.4.2015
Saharský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
18.4.2015
Litovel ÓPN (Litovel) - results
•••
triples
18.4.2015
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník) - results
••
doubles
25.4.2015
••
doubles
26.4.2015
Pirat Morgan Tournament (Loděnice) - results
••
doubles
30.4.2015
Čarodejnické koule (Kolová) - results
••
doubles mix
1.5.2015
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
1.5.2015
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník) - results
••
doubles
2.5.2015
Karlův jarní pohár (Loděnice) - results
tête-à-tête
2.5.2015
Poděbradka Cup (Poděbrady) - results
••
doubles
2.5.2015
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
9.5.2015
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
9.5.2015
Stolínský mixér (Stolín) - results
••
doubles mix
30.5.2015
Pepáčkovo koulení (Lipník) - results
••
doubles
30.5.2015
XIX. Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
30.5.2015
O brněnskou kouli - XX. ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
20.6.2015
Vajtovy koule (Vojnův Městec)
••
doubles
27.6.2015
turnaj dvojic (Brno-Slatina) - results
••
doubles
4.7.2015
Hanácky Bakole (Litovel) - results
••
doubles
11.7.2015
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
11.7.2015
Vo Jarinovy koule - 19.ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
18.7.2015
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
18.7.2015
Krumsínská HRODA (Krumsín) - results
•••
triples
1.8.2015
•••
triples
1.8.2015
Valšovický pohár (Valšovice) - results
tête-à-tête
15.8.2015
Podřipský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
15.8.2015
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
22.8.2015
O kořist z Mordové rokle (Lipník) - results
•••
triples
12.9.2015
GEKON - "O křišťálovou tašku" (Loděnice) - results
•••
triples
12.9.2015
Orlovský kahan (Orlová) - results
•••
triples
19.9.2015
••
doubles
19.9.2015
VC REDA (Brno-Slatina) - results
••
doubles
26.9.2015
Meva Cup (Vědomice) - results
••
doubles
26.9.2015
Svatováclavské koulení (Valšovice) - results
••
doubles
27.9.2015
Svatováclavský turnaj (Vojnův Městec) - results
••
doubles
28.9.2015
Svatováclavské dukáty (Lipník) - results
••
doubles
3.10.2015
Čerlinka CUP (Litovel) - results
••
doubles
10.10.2015
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - results
•••
triples
10.10.2015
Podzimní Lipnické koule (Lipník) - results
••
doubles
17.10.2015
Albrechtický pohár (Albrechtice) - results
••
doubles
17.10.2015
Kapucínova koule (Chrudim) - results
••
doubles
24.10.2015
Koule z Aurory (Lipník) - results
•••
triples
31.10.2015
TOP 100 VTN (Loděnice) - results
tête-à-tête
7.11.2015
TOP KLIP (Litovel) - results
•••
triples
14.11.2015
FISHING Cup (Brno-Slatina) - results
•••
triples
5.12.2015
20. Frozen boules (Ořech) - results
••
doubles
26.12.2015
Svatoštěpánské koule (Kolová) - results
••
doubles
5.3.2016
World boules day (Ořech) - results
••
doubles
12.3.2016
Jarní Lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
19.3.2016
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
19.3.2016
Nakashi Cup (Loděnice) - results
••
doubles
9.4.2016
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník) - results
••
doubles
23.4.2016
Saharský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
23.4.2016
Memory Cup (Orlová) - results
•••
triples
30.4.2016
••
doubles
30.4.2016
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
1.5.2016
Pirat Morgan Tournament (Ořech) - results
••
doubles
1.5.2016
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník) - results
••
doubles
7.5.2016
Stolínský mixér (Stolín) - results
••
doubles mix
7.5.2016
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
7.5.2016
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
7.5.2016
Poděbradka Cup 2016 (Poděbrady) - results
••
doubles
8.5.2016
Koule z Příhrádku (Hrad Veveří) - results
•••
triples
14.5.2016
Karlův jarní pohár (Loděnice) - results
tête-à-tête
11.6.2016
Tournament of generations (Vrchlabí) - results
••
doubles
11.6.2016
Pepáčkovo koulení (Lipník) - results
••
doubles
2.7.2016
Vo Jarinovy koule 20. ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
5.7.2016
XX. Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
5.7.2016
O brněnskou kouli - XXI. ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
16.7.2016
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
16.7.2016
Krumsínská HRODA (Krumsín) - results
•••
triples
23.7.2016
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
30.7.2016
•••
triples
30.7.2016
Valšovický pohár (Valšovice) - results
tête-à-tête
13.8.2016
Mozart Kugeln (Olomouc) - results
•••
triples
13.8.2016
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
20.8.2016
Podřipský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
21.8.2016
Přátelský turnaj (Praha-Bohnice) - results
••
doubles
27.8.2016
O Kořist z Mordové rokle (Lipník) - results
•••
triples
17.9.2016
MEVA Cup (Vědomice) - results
••
doubles
17.9.2016
Čerlinka CUP (Litovel) - results
••
doubles
24.9.2016
Svatováclavské koulení (Valšovice) - results
••
doubles
24.9.2016
GOLDEN PRAGUE CUP (Ořech) - results
••
doubles
28.9.2016
Svatováclavské dukáty (Lipník) - results
••
doubles
1.10.2016
Orlovský Kahan (Orlová) - results
•••
triples
8.10.2016
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - results
•••
triples
8.10.2016
Podzimní Lipnické koule (Lipník) - results
••
doubles
15.10.2016
Albrechtický pohár (Albrechtice) - results
••
doubles
15.10.2016
••
doubles
15.10.2016
Koule z Aurory (Lipník) - results
•••
triples
28.10.2016
Kapucínova koule (Chrudim) - results
••
doubles
29.10.2016
TOP 100 VTN (Loděnice) - results
tête-à-tête
5.11.2016
TOP KLIP (Litovel) - results
•••
triples
12.11.2016
FISHING Cup (Brno-Slatina) - results
•••
triples
3.12.2016
21th Frozen boules (Ořech) - results
••
doubles
26.12.2016
Svatoštěpánské koule (Kolová) - results
••
doubles
11.3.2017
World Day of Boules (Ořech) - results
••
doubles
18.3.2017
Jarní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••
triples
25.3.2017
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
25.3.2017
Nakashi Cup (Loděnice) - results
••
doubles
25.3.2017
Pétanque na Výsluní (Chrudim) - results
••
doubles
1.4.2017
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - results
•••
triples
8.4.2017
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník-fotbalové hřiště) - results
••
doubles
8.4.2017
Čerlinka CUP (Litovel) - results
•••
triples
15.4.2017
Memory Cup (Orlová) - results
•••
triples
15.4.2017
Ostře sledované koule (Loděnice) - results
••
doubles
29.4.2017
Baron Munchhausen Boules (Ořech) - results
••
doubles
29.4.2017
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
30.4.2017
Pirat Morgan Tournament (Ořech) - results
tête-à-tête
1.5.2017
tête-à-tête
1.5.2017
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník-fotbalové hřiště) - results
••
doubles
6.5.2017
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
6.5.2017
Poděbradka Cup 2017 (Poděbrady) - results
••
doubles
13.5.2017
Karlův jarní pohár (Loděnice) - results
tête-à-tête
13.5.2017
Stolínský mixér (Stolín) - results
••
doubles
10.6.2017
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
10.6.2017
Pepáčkovo koulení (Lipník) - results
••
doubles
18.6.2017
Pétanque na zámku (Hrochův Týnec) - results
•••
triples mix
1.7.2017
Tournament of generations (Vrchlabí) - results
••
doubles
1.7.2017
Vo Jarinovy koule 21. ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
5.7.2017
O brněnskou kouli - XXII. ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
8.7.2017
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
15.7.2017
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
22.7.2017
Valšovický pohár (Valšovice) - results
tête-à-tête
22.7.2017
Krumsínská HRODA (Krumsín) - results
•••
triples
22.7.2017
Slunce, seno, pétanque (Loděnice) - results
••
doubles
22.7.2017
Turnaj 2x2 (Vědomice) - results
••
doubles
29.7.2017
•••
triples
12.8.2017
Podřipský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
12.8.2017
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
19.8.2017
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
26.8.2017
O Kořist z Mordové rokle (Lipník) - results
•••
triples
3.9.2017
Medlešická Pecka (Chrudim-Medlešice) - results
tête-à-tête
9.9.2017
Orlovský Kahan (Orlová) - results
•••
triples
23.9.2017
Golden Prague Cup (Ořech) - results
••
doubles
28.9.2017
Svatováclavské dukáty (Lipník-fotbalové hřiště) - results
••
doubles
30.9.2017
Svatováclavské koulení (Valšovice) - results
••
doubles
7.10.2017
MEVA Cup (Vědomice) - results
••
doubles
7.10.2017
Albrechtický pohár (Albrechtice) - results
••
doubles
14.10.2017
Koule z Aurory (Lipník) - results
•••
triples
14.10.2017
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - results
•••
triples
21.10.2017
Podzimní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště) - results
••
doubles
28.10.2017
Kapucínova koule (Chrudim) - results
••
doubles
4.11.2017
••
doubles
4.11.2017
TOP KLIP (Litovel) - results
•••
triples
11.11.2017
FISHING Cup (Brno-Slatina) - results
•••
triples
12.11.2017
••
doubles mix
2.12.2017
22. Frozen Boules (Ořech) - results
••
doubles
24.2.2018
Zimní kolovský turnaj (Kolová) - results
•••
triples
10.3.2018
SVĚDEK - Světový den koulí (Ořech) - results
••
doubles
17.3.2018
Jarní Lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
24.3.2018
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
24.3.2018
Pétanque na Výsluní (Chrudim) - results
••
doubles
24.3.2018
Nakashi Cup (Loděnice) - results
••
doubles
7.4.2018
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník) - results
••
doubles
7.4.2018
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - results
•••
triples
14.4.2018
Saharský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
14.4.2018
Sport Pétanque 2018 (Loděnice) - results
••
doubles
14.4.2018
Čerlinka CUP (Litovel) - results
•••
triples
21.4.2018
Memory Cup (Orlová) - results
•••
triples
21.4.2018
Balls of Eliška Přemyslovna (Nymburk) - results
••
doubles
21.4.2018
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - results
••
doubles
28.4.2018
••
doubles
28.4.2018
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
29.4.2018
Pirat Morgan Tournament (Ořech) - results
tête-à-tête
1.5.2018
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník) - results
••
doubles
5.5.2018
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
5.5.2018
Stolínský mixér (Stolín) - results
••
doubles
8.5.2018
20 let Slope (Brno-Slatina) - results
••
doubles
12.5.2018
Karlův jarní pohár (Loděnice) - results
tête-à-tête
9.6.2018
VC Orla (Brno-Slatina) - results
••
doubles
9.6.2018
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
9.6.2018
Pepáčkovo koulení (Lipník) - results
••
doubles
16.6.2018
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
17.6.2018
Pétanque na zámku (Hrochův Týnec) - results
•••
triples mix
23.6.2018
Zámecký turnaj (Žďár nad Sázavou) - results
•••
triples
30.6.2018
Tournament of generations (Vrchlabí) - results
••
doubles
30.6.2018
Vo Jarinovy koule 22. ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
5.7.2018
O brněnskou kouli - XXIII. ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
6.7.2018
XXII. Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
14.7.2018
Krumsínská HRODA (Krumsín) - results
•••
triples
21.7.2018
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
21.7.2018
Valšovický pohár (Valšovice) - results
tête-à-tête
28.7.2018
•••
triples
11.8.2018
Mozart Kugeln (Olomouc) - results
•••
triples
11.8.2018
O Kořist z Mordové rokle (Lipník) - results
•••
triples
18.8.2018
VC Olešná - Zrušeno (Nové Město na Moravě) - results
•••
triples
25.8.2018
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
2.9.2018
Medlešická Pecka (Chrudim-Medlešice) - results
tête-à-tête
8.9.2018
Orlovský Kahan (Orlová) - results
•••
triples
8.9.2018
Autumn bomber (Havlíčkův Brod) - results
•••
triples
15.9.2018
Turnaj dvojic v Pétanque (Cheb) - results
••
doubles
22.9.2018
Golden Prague Cup (Ořech) - results
••
doubles
22.9.2018
Koule z Aurory (Lipník) - results
•••
triples
28.9.2018
Svatováclavské dukáty (Lipník) - results
••
doubles
29.9.2018
Svatováclavské koulení (Valšovice) - results
••
doubles
6.10.2018
Albrechtický pohár (Albrechtice) - results
••
doubles
13.10.2018
MEVA Cup (Vědomice) - results
••
doubles
20.10.2018
Podzimní Lipnické koule (Lipník) - results
••
doubles
20.10.2018
TOP KLIP (Litovel) - results
•••
triples
27.10.2018
Kapucínova koule (Chrudim) - results
••
doubles
27.10.2018
Nymburk's zero (Nymburk) - results
tête-à-tête
3.11.2018
••
doubles
3.11.2018
FISHING Cup (Brno-Slatina) - results
•••
triples
11.11.2018
••
doubles mix
1.12.2018
23. Přimrzlé koule (Ořech) - results
••
doubles
9.3.2019
Světový den koulí 2019 (Ořech) - results
••
doubles
23.3.2019
Jarní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••
triples
30.3.2019
Čerlinka CUP (Litovel) - results
•••
triples
6.4.2019
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
6.4.2019
Nakashi Cup (Loděnice) - results
••
doubles
6.4.2019
Pétanque na Výsluní (Chrudim) - results
••
doubles
7.4.2019
Pétanque na Výsluní extra (Chrudim) - results
••
doubles
13.4.2019
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník-fotbalové hřiště) - results
••
doubles
13.4.2019
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - results
•••
triples
20.4.2019
Saharský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
20.4.2019
Memory cup (Orlová) - results
•••
triples
27.4.2019
••
doubles
28.4.2019
tête-à-tête
1.5.2019
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••
triples
4.5.2019
Balls of Eliška Přemyslovna (Nymburk) - results
••
doubles
4.5.2019
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
5.5.2019
Hnátova koule (Havlíčkův Brod) - results
•••
triples
11.5.2019
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
11.5.2019
Karlův jarní pohár (Loděnice) - results
tête-à-tête
18.5.2019
Pepáčkovo koulení (Lipník-hřiště u penzionu) - results
••
doubles
18.5.2019
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
8.6.2019
VC Orla (Brno-Slatina) - results
••
doubles
15.6.2019
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
16.6.2019
Petanque na zámku (Hrochův Týnec) - results
•••
triples mix
29.6.2019
Tournament of generations (Vrchlabí) - results
••
doubles
29.6.2019
Vo Jarinovy koule, 23. ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
5.7.2019
O brněnskou kouli - XXIV. ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
13.7.2019
Krumsínská HRODA (Krumsín) - results
•••
triples
20.7.2019
Valšovický pohár (Valšovice) - results
tête-à-tête
20.7.2019
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
27.7.2019
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
3.8.2019
•••
triples
10.8.2019
O Kořist z Mordové rokle (Lipník-hřiště u penzionu) - results
•••
triples
10.8.2019
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
24.8.2019
Zámecký turnaj (Žďár nad Sázavou)
•••
triples
19/40
1.9.2019
Medlešický otazník (Chrudim-Medlešice)
tête-à-tête
76/93
7.9.2019
Orlovský kahan (Orlová)
•••
triples
23/23
7.9.2019
Koule z Aurory (Lipník-hřiště u penzionu)
•••
triples
6/39
7.9.2019
••
doubles
32/64
21.9.2019
Svatováclavské dukáty (Lipník-fotbalové hřiště)
••
doubles
44/55
21.9.2019
••
doubles
3/56
28.9.2019
••
doubles
0
12.10.2019
Albrechtický pohár (Albrechtice)
••
doubles
0
19.10.2019
MEVA CUP (Vědomice)
••
doubles
0
19.10.2019
Podzimní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště)
••
doubles
0
19.10.2019
TOP KLIP (Litovel)
•••
triples
0
26.10.2019
Zlaté prasátko (Brno-Slatina)
•••
triples
0
26.10.2019
Kapucínova koule (Chrudim)
••
doubles
0
27.10.2019
Nymburská nula (Nymburk)
tête-à-tête
0
2.11.2019
••
doubles
0
9.11.2019
••
doubles mix
0
16.11.2019
FISHING Cup (Brno-Slatina)
•••
triples
0
23.11.2019
1. Bitva o Terezín (Terezín)
•••
triples
6/39
7.12.2019
••
doubles
0/64


Legend (display of tournament categories):
Regional
Prestige/Superprestige
Czech Championship
Czech Championship - advance to EC or WC
Centrope Cup
Czech Championship - club league