ČAPEK Tournaments

all | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009
all | Prestige | Championship | Centrope | Regional


Search in tournaments:
16.5.2009
MČR juniorů (Větřní) - results
•••
triples
30.5.2009
MČR dvojic (Hřiště DM Jihlava) - results
••
doubles
6.6.2009
MČR trojic, reg. kolo ZÁPAD (Kolová) - results
•••
triples
6.6.2009
MČR trojic, reg. kolo STŘED (Vojnův Městec) - results
•••
triples
6.6.2009
MČR trojic, reg. kolo VÝCHOD (Litovel - Sokolovna) - results
•••
triples
13.6.2009
MČR žen (Brno-Žebětín) - results
•••
triples
20.6.2009
MČR trojic, finále (Tenis centrum Poděbrady - Kluk) - results
•••
triples
8.8.2009
MČR smíšených dvojic (Cheb) - results
••
doubles
29.8.2009
Mezinárodní MČR trojic (Brno) - results
•••
triples
5.9.2009
MČR jednotlivci (Kolová) - results
tête-à-tête
6.9.2009
MČR ve vyrážení (Kolová) - results
tête-à-tête
11.10.2009
MČR 50+ muži (Roudnice nad Labem) - results
•••
triples
11.10.2009
MČR 50+ ženy (Roudnice nad Labem) - results
•••
triples
29.5.2010
MČR dvojic (Kolová) - results
••
doubles
5.6.2010
MČR trojic, r.k. západ (Roudnice n.L.) - results
•••
triples
5.6.2010
MČR trojic, r.k. střed (Poděbrady) - results
•••
triples
5.6.2010
MČR trojic, r.k. východ (Žebětín) - results
•••
triples
12.6.2010
MČR žen (Poděbrady) - results
•••
triples
26.6.2010
MČR trojic, finále (Brno) - results
•••
triples
18.7.2010
3x3 - 50+ muži (Vrchlabí) - results
•••
triples
18.7.2010
3x3 - 50+ ženy (Vrchlabí) - results
•••
triples
7.8.2010
MČR 2x2 mix (Cheb) - results
••
doubles
28.8.2010
Mezinárodní MČR trojic (Brno) - results
•••
triples
16.10.2010
MČR jednotlivci (Roudnice nad Labem) - results
tête-à-tête
17.10.2010
MČR vyrážení (Roudnice nad Labem) - results
tête-à-tête
28.5.2011
MČR 2x2 (Kolová) - results
••
doubles
4.6.2011
MČR 3x3, r.k. střed (Vrchlabí) - results
•••
triples
4.6.2011
MČR 3x3, r.k. západ (Kolová) - results
•••
triples
4.6.2011
MČR 3x3, r.k. východ (Litovel) - results
•••
triples
11.6.2011
MČR 3x3 ženy (Poděbrady) - results
•••/•
triples+1
25.6.2011
MČR 3x3 finále (Brno - Slatina) - results
•••/•
triples+1
6.8.2011
MČR 2x2, mix (Vědomice) - results
••
doubles
20.8.2011
Mezinárodní Open MČR 3x3 (Vědomice) - results
•••
triples
24.9.2011
MČR 3x3, 50+ (Loděnice)
•••
triples
15.10.2011
MČR 1x1 (Vědomice) - results
tête-à-tête
16.10.2011
MČR vyrážení (Vědomice) - results
tête-à-tête
12.5.2012
MČR juniorů (Drhleny) - results
•••
triples
26.5.2012
MČR 3x3 ženy kvalifikace na MS (Stolín) - results
•••/•
triples+1
27.5.2012
MČR klubů I. (dle rozpisu) - results
club teams
2.6.2012
MČR jednotlivců (Vědomice) - results
tête-à-tête
3.6.2012
MČR ve vyrážení (Vědomice) - results
tête-à-tête
16.6.2012
MČR 3x3 muži kvalifikace na ME (Kolová) - results
•••/•
triples+1
23.6.2012
MČR dvojic (Vojnův Městec) - results
••
doubles
6.7.2012
MČR klubů II. (dle rozpisu)
club teams
11.8.2012
MČR dvojic MIX (Cheb) - results
••
doubles
1.9.2012
VARS CUP - MČR Open (hrad Veveří) - results
•••
triples
8.9.2012
MČR klubů III. (dle rozpisu)
club teams
15.9.2012
MČR 55+ (Brno-Slatina) - results
•••
triples
28.9.2012
MČR klubů IV. (dle rozpisu) - results
club teams
2.5.2013
Soustředění + MČR juniorů (Drhleny) - results
•••
triples
8.5.2013
MČR klubů 1.kolo (dle rozpisu)
club teams
25.5.2013
MČR 3x3 ženy kvalifikace na ME (Litovel) - results
•••/•
triples+1
8.6.2013
MČR 1x1 (Vojnův Městec) - results
tête-à-tête
9.6.2013
MČR ve vyrážení (Vojnův Městec) - results
tête-à-tête
22.6.2013
MČR 3x3 (Jaroměřice n. Rokytnou) - results
•••
triples
30.6.2013
MČR 3x3 muži kvalifikace na MS (Stolín) - results
•••/•
triples+1
6.7.2013
MČR klubů 2.kolo (dle rozpisu) - results
club teams
10.8.2013
MČR 2X2 mixy (Vědomice) - results
••
doubles
7.9.2013
MČR 2x2 (Kolová) - results
••
doubles
15.9.2013
MČR klubů 3.kolo (dle rozpisu) - results
club teams
21.9.2013
MČR 55 plus (Únětice) - results
•••
triples
22.9.2013
MČR klubů 4.kolo (dle rozpisu) - results
club teams
8.5.2014
MČR klubů - 1.kolo (dle ligového rozpisu) - results
club teams
17.5.2014
Soustředění + MČR juniorů (Drhleny) - results
•••
triples
17.5.2014
MČR 2x2 (Vědomice) - results
••
doubles
31.5.2014
Czech triplet championship (Praha - Trója) - results
•••
triples
14.6.2014
•••/•
triples+1
28.6.2014
MČR 3x3 ženy - kvalifikace na MS (Loděnice) - results
•••/•
triples+1
6.7.2014
MČR klubů - 2.kolo (dle ligového rozpisu) - results
club teams
9.8.2014
MČR 2x2 mixy (Vojnův Městec) - results
••
doubles mix
13.9.2014
MČR 1x1 (Vědomice) - results
tête-à-tête
14.9.2014
MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) - results
tête-à-tête
21.9.2014
MČR klubů - 3.kolo (dle ligového rozpisu) - results
club teams
28.9.2014
MČR 55 plus (Praha - Střelecký ostrov) - results
•••/•
triples+1
5.10.2014
MČR klubů - Finále (dle ligového rozpisu) - results
club teams
8.5.2015
MČR klubů - 1.kolo (dle ligového rozpisu) - results
club teams
16.5.2015
MČR 2x2 (Vojnův Městec) - results
••
doubles
16.5.2015
MČR Juniorů (Drhleny) - results
••
doubles
23.5.2015
MČR 3x3 (Loděnice) - results
•••
triples
6.6.2015
•••/•
triples+1
20.6.2015
MČR 3x3 ženy - kvalifikace na ME 2016 (hrad Veveří) - results
•••/•
triples+1
5.7.2015
MČR klubů - 2.kolo (dle ligového rozpisu) - results
club teams
8.8.2015
MČR 2x2 MIX (Vědomice) - results
••
doubles mix
9.8.2015
MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) - results
tête-à-tête
5.9.2015
MČR 1x1 (Vědomice) - results
tête-à-tête
20.9.2015
MČR klubů - 3.kolo (dle ligového rozpisu) - results
club teams
26.9.2015
MČR 55 PLUS (Litovel) - results
•••/•
triples+1
4.10.2015
MČR klubů - finále (dle ligového rozpisu) - results
club teams
13.5.2016
MČR Juniorů (Zubří u Nového Města na Moravě) - results
••
doubles
15.5.2016
club teams
28.5.2016
MČR 2x2 (Kolová) - results
••
doubles
4.6.2016
MČR 1x1 (Vědomice) - results
tête-à-tête
5.6.2016
MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) - results
tête-à-tête
18.6.2016
MČR 3x3 muži - kvalifikace na ME 2017 (Hrad Veveří) - results
•••/•
triples+1
25.6.2016
MČR 3x3 (Praha-Trója) - results
•••
triples
26.6.2016
MČR klubů 2.kolo - results
club teams
9.7.2016
•••/•
triples+1
6.8.2016
MČR 2x2 MIX (Vojnův Městec) - results
••
doubles mix
4.9.2016
MČR klubů 3.kolo - results
club teams
10.9.2016
Veterans (Chrudim) - results
•••/•
triples+1
24.9.2016
Kvalifikace MS 2017 2x2 muži (Brno-Slatina) - results
••
doubles
24.9.2016
Kvalifikace MS 2017 2x2 ženy (Brno-Slatina) - results
••
doubles
9.10.2016
club teams
4.5.2017
MČR Juniorů (Rapotín) - results
••
doubles
8.5.2017
MČR klubů 1.kolo - results
club teams
20.5.2017
MČR 2x2 (Vědomice) - results
••
doubles
3.6.2017
MČR 3x3 (Loděnice) - results
•••
triples
11.6.2017
Kvalifikace ME 2018 1x1 ženy (Kolová ) - results
tête-à-tête
11.6.2017
Kvalifikace ME 2018 1x1 muži (Kolová ) - results
tête-à-tête
17.6.2017
MČR 3x3 muži - kvalifikace na MS 2018 (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••/•
triples+1
24.6.2017
MČR 1x1 (Vědomice) - results
tête-à-tête
25.6.2017
MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) - results
tête-à-tête
8.7.2017
•••/•
triples+1
9.7.2017
MČR klubů 2.kolo - results
club teams
5.8.2017
MČR 2x2 MIX (Cheb) - results
••
doubles mix
19.8.2017
MČR 55 PLUS (Stolín) - results
•••/•
triples+1
16.9.2017
MČR klubů 3.kolo - results
club teams
7.10.2017
club teams
8.5.2018
club teams
12.5.2018
MČR Juniorů - results
•••/•
triples+1
26.5.2018
MČR 2x2 (Vojnův Městec) - results
••
doubles
2.6.2018
MČR 3x3 (Kolová) - results
•••
triples
16.6.2018
•••/•
triples+1
23.6.2018
MČR 1x1 (Vědomice) - results
tête-à-tête
24.6.2018
MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) - results
tête-à-tête
5.7.2018
MČR klubů 2.kolo - results
club teams
7.7.2018
MČR 3x3 ženy - kvalifikace na MS 2019 (Hrochův týnec) - results
•••/•
triples+1
4.8.2018
MČR 2x2 MIX (Šerkovice) - results
••
doubles mix
12.8.2018
club teams
8.9.2018
club teams
22.9.2018
MČR 55 PLUS (Brno-Slatina) - results
•••/•
triples+1
23.9.2018
Kvalifikace MS 2x2 - muži (Loděnice) - results
••
doubles
23.9.2018
Kvalifikace MS 2x2 - ženy (Loděnice) - results
••
doubles
8.5.2019
MČR klubů 1.kolo - results
club teams
11.5.2019
••
doubles
25.5.2019
MČR 3x3 (Hrochův Týnec) - results
•••
triples
8.6.2019
MČR 1x1 (Vědomice) - results
tête-à-tête
9.6.2019
MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) - results
tête-à-tête
22.6.2019
MČR 3x3 muži - kvalifikace na MS 2020 (Brno-Slatina) - results
•••/•
triples+1
22.6.2019
MČR 3x3 ženy - kvalifikace na ME 2020 (Brno-Slatina) - results
•••/•
triples+1
30.6.2019
club teams
6.7.2019
MČR 55 PLUS (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••/•
triples+1
3.8.2019
MČR 2x2 MIX (Cheb) - results
••
doubles mix
17.8.2019
MČR 2x2 (Vědomice) - results
••
doubles
8.9.2019
Kvalifikace na ME 1x1 2020 Mužů (Loděnice) - results
tête-à-tête
8.9.2019
Kvalifikace na ME 1x1 2020 Žen (Loděnice) - results
tête-à-tête
28.9.2019
MČR klubů 3.kolo - results
club teams
12.10.2019
club teams


Legend (display of tournament categories):
Regional
Prestige/Superprestige
Czech Championship
Czech Championship - advance to EC or WC
Centrope Cup
Czech Championship - club league