Turnaje ČAPEK

vše | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009
vše | jednotlivci | dvojice | trojice | kluby


Vyhledávání v turnajích:
10.3.2018
SVĚDEK - Světový den koulí (Ořech) - výsledky
••
dvojice
24.3.2018
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
24.3.2018
Pétanque na Výsluní (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
24.3.2018
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
7.4.2018
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník) - výsledky
••
dvojice
14.4.2018
Saharský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
14.4.2018
Sport Pétanque 2018 (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
21.4.2018
Koule Elišky Přemyslovny (Nymburk) - výsledky
••
dvojice
21.4.2018
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
28.4.2018
Grand Prix Egrensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
28.4.2018
••
dvojice
1.5.2018
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník) - výsledky
••
dvojice
5.5.2018
Stolínský mixér (Stolín) - výsledky
••
dvojice
8.5.2018
20 let Slope (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
26.5.2018
MČR 2x2 (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
9.6.2018
VC Orla (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
9.6.2018
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
9.6.2018
Pepáčkovo koulení (Lipník) - výsledky
••
dvojice
16.6.2018
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
30.6.2018
Turnaj generací (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
6.7.2018
XXII. Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
21.7.2018
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
4.8.2018
MČR 2x2 MIX (Šerkovice) - výsledky
••
dvojice mix
15.9.2018
Pohár Euregia Egrensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
22.9.2018
Golden Prague Cup (Ořech) - výsledky
••
dvojice
23.9.2018
Kvalifikace MS 2x2 - muži (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
23.9.2018
Kvalifikace MS 2x2 - ženy (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
28.9.2018
Svatováclavské dukáty (Lipník) - výsledky
••
dvojice
29.9.2018
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
6.10.2018
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
13.10.2018
MEVA Cup (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
20.10.2018
Podzimní Lipnické koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
27.10.2018
Kapucínova koule (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
3.11.2018
••
dvojice
11.11.2018
••
dvojice mix
1.12.2018
23. Přimrzlé koule (Ořech) - výsledky
••
dvojice


Legenda (zobrazení kategorií turnajů):
Regionál
Prestige/Superprestige/Zimní prestige
Mistrovství ČR
Mistrovství ČR - postupové
Centrope Cup
Mistrovství ČR - kluby