ČAPEK Tournaments

all | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Search in tournaments:
10.3.2018
SVĚDEK - Světový den koulí (Ořech) - results
••
doubles
24.3.2018
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
24.3.2018
Pétanque na Výsluní (Chrudim) - results
••
doubles
24.3.2018
Nakashi Cup (Loděnice) - results
••
doubles
7.4.2018
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník) - results
••
doubles
14.4.2018
Saharský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
14.4.2018
Sport Pétanque 2018 (Loděnice) - results
••
doubles
21.4.2018
Balls of Eliška Přemyslovna (Nymburk) - results
••
doubles
21.4.2018
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - results
••
doubles
28.4.2018
Grand Prix Egrensis (Cheb) - results
••
doubles
28.4.2018
••
doubles
1.5.2018
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník) - results
••
doubles
5.5.2018
Stolínský mixér (Stolín) - results
••
doubles
8.5.2018
20 let Slope (Brno-Slatina) - results
••
doubles
26.5.2018
MČR 2x2 (Vojnův Městec) - results
••
doubles
9.6.2018
VC Orla (Brno-Slatina) - results
••
doubles
9.6.2018
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
9.6.2018
Pepáčkovo koulení (Lipník) - results
••
doubles
16.6.2018
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
30.6.2018
Tournament of generations (Vrchlabí) - results
••
doubles
6.7.2018
XXII. Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
21.7.2018
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
4.8.2018
MČR 2x2 MIX (Šerkovice) - results
••
doubles mix
15.9.2018
Turnaj dvojic v Pétanque (Cheb) - results
••
doubles
22.9.2018
Golden Prague Cup (Ořech) - results
••
doubles
23.9.2018
Kvalifikace MS 2x2 - muži (Loděnice) - results
••
doubles
23.9.2018
Kvalifikace MS 2x2 - ženy (Loděnice) - results
••
doubles
28.9.2018
Svatováclavské dukáty (Lipník) - results
••
doubles
29.9.2018
Svatováclavské koulení (Valšovice) - results
••
doubles
6.10.2018
Albrechtický pohár (Albrechtice) - results
••
doubles
13.10.2018
MEVA Cup (Vědomice) - results
••
doubles
20.10.2018
Podzimní Lipnické koule (Lipník) - results
••
doubles
27.10.2018
Kapucínova koule (Chrudim) - results
••
doubles
3.11.2018
••
doubles
11.11.2018
••
doubles mix
1.12.2018
23. Přimrzlé koule (Ořech) - results
••
doubles


Legend (display of tournament categories):
Regional
Prestige/Superprestige
Czech Championship
Czech Championship - advance to EC or WC
Centrope Cup
Czech Championship - club league