Turnaje ČAPEK

vše | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009
vše | jednotlivci | dvojice | trojice | kluby


Vyhledávání v turnajích:
7.3.2009
SVĚDEK - Světový den koulí (Ořech) - výsledky
••
dvojice
28.3.2009
SOKOLSKÝ POHÁR (Roudnice nad Labem) - výsledky
••
dvojice
28.3.2009
BERANÍ KOULE (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
11.4.2009
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
18.4.2009
Vysočina OPEN 2009 (DM Jihlava) - výsledky
••
dvojice
18.4.2009
KOULE LIPNICKÉ PREZIDENTKY (Lipník) - výsledky
••
dvojice
25.4.2009
O Tlustou Bertu (Loket) - výsledky
••
dvojice
2.5.2009
••
dvojice
2.5.2009
Mostišťské koulování (Mostiště) - výsledky
••
dvojice
9.5.2009
Starostovo jarní koulení (Cheb - Poohří) - výsledky
••
dvojice
16.5.2009
Kolovská Koule XIII. ročník (Kolová) - výsledky
••
dvojice
23.5.2009
BAREVNÉ KOULE (Jaroměřice - zámecká zahrada) - výsledky
••
dvojice
23.5.2009
NOČNÍ ČARODĚJNICE (Lipník) - výsledky
••
dvojice
23.5.2009
4. Plzeňské koule (Plzeň - Nová hospoda) - výsledky
••
dvojice
30.5.2009
MČR dvojic (Hřiště DM Jihlava) - výsledky
••
dvojice
13.6.2009
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
4.7.2009
Hanácky bakole (Litovel - Sokolovna) - výsledky
••
dvojice
4.7.2009
Žebákova noční koule (Brno-Žebětín) - výsledky
••
dvojice
18.7.2009
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
8.8.2009
MČR smíšených dvojic (Cheb) - výsledky
••
dvojice
15.8.2009
PODŘIPSKÝ POHÁR (Roudnice nad Labem) - výsledky
••
dvojice
22.8.2009
Václavská PODKOVA (Kolová) - výsledky
••
dvojice
29.8.2009
SunDay Cup (Tenis centrum Poděbrady - Kluk) - výsledky
••
dvojice
12.9.2009
Selské koule 2009 (Penzion Selský dvůr Daňkovice) - výsledky
••
dvojice
19.9.2009
VC REDA (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
26.9.2009
SVATOVÁCLAVSKÉ DUKÁTY (Lipník) - výsledky
••
dvojice
26.9.2009
Svatováclavská koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
27.9.2009
Svatováclavské koulení (sport. areál Valšovice) - výsledky
••
dvojice
3.10.2009
Krajský přebor dvojic KV kraje (Kolová) - výsledky
••
dvojice
3.10.2009
Čerlinka CUP (Litovel - Sokolovna) - výsledky
••
dvojice
10.10.2009
MEVA CUP 2009 (Roudnice nad Labem) - výsledky
••
dvojice
24.10.2009
ALBRECHTICKÝ POHÁR (Albrechtice- Pivní bar Miczka) - výsledky
••
dvojice
31.10.2009
Podzimní Koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
5.12.2009
Přimrzlé koule (Ořech) - výsledky
••
dvojice
26.12.2009
Svatoštěpánské koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
27.3.2010
BERANÍ KOULE (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
27.3.2010
SOKOLSKÝ POHÁR (Roudnice nad Labem) - výsledky
••
dvojice
10.4.2010
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
17.4.2010
GRAND-PRIX-2010 (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
24.4.2010
Koule lipnické prezidentky (Lipník u Benátek n.Jiz.) - výsledky
••
dvojice
1.5.2010
••
dvojice
8.5.2010
Poděbradka Cup (Poděbrady - Kluk) - výsledky
••
dvojice
8.5.2010
Starostovo jarní koulení (Cheb, pod hradem) - výsledky
••
dvojice
15.5.2010
BAREVNÉ KOULE (Jaroměřice nad Rokytnou) - výsledky
••
dvojice
15.5.2010
Kolovská koule XIV. ročník (Kolová) - výsledky
••
dvojice
22.5.2010
Noční čarodějnice (Lipník u Benátek n.Jiz.) - výsledky
••
dvojice
22.5.2010
5. Plzeňské koule (Plzeň) - výsledky
••
dvojice
29.5.2010
MČR dvojic (Kolová) - výsledky
••
dvojice
12.6.2010
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
3.7.2010
Hanácky bakole (Litovel - sokolovna) - výsledky
••
dvojice
10.7.2010
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
10.7.2010
Žebákova noční koule (Areál hřiště SK Žebětín) - výsledky
••
dvojice
17.7.2010
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
7.8.2010
MČR 2x2 mix (Cheb) - výsledky
••
dvojice
21.8.2010
PODŘIPSKÝ POHÁR (Roudnice nad Labem) - výsledky
••
dvojice
4.9.2010
Václavská podkova (Kolová) - výsledky
••
dvojice
11.9.2010
O Tlustou Bertu (Loket, přírodní divadlo) - výsledky
••
dvojice
11.9.2010
VC REDA (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
18.9.2010
Velká cena města Cheb (Cheb, krajinka pod hradem) - výsledky
••
dvojice
18.9.2010
Selské koule 2010 (Daňkovice) - výsledky
••
dvojice
25.9.2010
Svatováclavské dukáty (Lipník u Benátek n.Jiz.) - výsledky
••
dvojice
25.9.2010
Svatováclavská koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
25.9.2010
SVATOVÁCLAVSKÉ KOULENÍ (sportovní areál Valšovice) - výsledky
••
dvojice
26.9.2010
Velká cena Egrensis (Marktredwitz) - výsledky
••
dvojice
2.10.2010
Čerlinka CUP (Litovel - sokolovna) - výsledky
••
dvojice
2.10.2010
Krajský přebor 2x2 KV a PLZ kraje (Kolová) - výsledky
••
dvojice
23.10.2010
ALBRECHTICKÝ POHÁR (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
23.10.2010
MEVA CUP 2010 (Roudnice nad Labem) - výsledky
••
dvojice
30.10.2010
Podzimní koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
26.12.2010
Svatoštěpánské koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
26.3.2011
PODŘIPSKÝ POHÁR (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
26.3.2011
BERANÍ KOULE (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
9.4.2011
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
23.4.2011
O Tlustou Bertu (Loket) - výsledky
••
dvojice
23.4.2011
Koule lipnické prezidentky (Lipník) - výsledky
••
dvojice
30.4.2011
Čarodějnické koule, 2x2 mix (Kolová) - výsledky
••
dvojice
30.4.2011
••
dvojice
1.5.2011
••
dvojice
7.5.2011
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
7.5.2011
Poděbradka Cup (Poděbrady - Kluk) - výsledky
••
dvojice
8.5.2011
GRAND-PRIX-2011 (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
14.5.2011
Kolovská Koule XV.ročník (Kolová) - výsledky
••
dvojice
21.5.2011
6. Plzeňské koule (Plzeň) - výsledky
••
dvojice
21.5.2011
Barevné koule (Jaroměřice nad Rokytnou) - výsledky
••
dvojice
28.5.2011
MČR 2x2 (Kolová) - výsledky
••
dvojice
11.6.2011
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
11.6.2011
4. Turnaj dvojic (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
2.7.2011
Hanácky bakole (Litovel) - výsledky
••
dvojice
2.7.2011
Noční čarodějnice (Lipník) - výsledky
••
dvojice
9.7.2011
Žebákova noční koule (Žebětín) - výsledky
••
dvojice
9.7.2011
KELLO CUP (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
9.7.2011
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
17.7.2011
GRAND - PRIX - 2011 (Sportovní areál Valšovice) - výsledky
••
dvojice
23.7.2011
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
6.8.2011
MČR 2x2, mix (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
27.8.2011
Václavská podkova (Kolová) - výsledky
••
dvojice
10.9.2011
VC REDA (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
17.9.2011
Grand Prix Egrensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
17.9.2011
Selské koule 2011 (Daňkovice) - výsledky
••
dvojice
24.9.2011
Svatováclavská koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
24.9.2011
Svatováclavské koulení (Sportovní areál Valšovice) - výsledky
••
dvojice
24.9.2011
Svatováclavské dukáty (Lipník) - výsledky
••
dvojice
1.10.2011
••
dvojice
1.10.2011
Čerlinka CUP (Litovel) - výsledky
••
dvojice
8.10.2011
Podzimní koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
22.10.2011
MEVA CUP 2011 (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
22.10.2011
ALBRECHTICKÝ POHÁR (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
29.10.2011
Podzimní koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
3.12.2011
Přimrzlé koule (Ořech) - výsledky
••
dvojice
26.12.2011
Svatoštěpánské koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
31.3.2012
Saharský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
31.3.2012
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
14.4.2012
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
21.4.2012
Koule lipnické prezidentky (Lipník) - výsledky
••
dvojice
28.4.2012
16. Prvomájové koule Barona Prášila (Kopaninská 189, Ořech) - výsledky
••
dvojice
29.4.2012
O pohár Piráta Morgana (Kopaninská 189, Ořech) - výsledky
••
dvojice
30.4.2012
Čarodějnické koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
5.5.2012
Poděbradka CUP (Poděbrady) - výsledky
••
dvojice
5.5.2012
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
12.5.2012
7. Plzeňské koule (Plzeň) - výsledky
••
dvojice
19.5.2012
XVI. Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
9.6.2012
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
9.6.2012
Noční čarodějnice (Lipník) - výsledky
••
dvojice
9.6.2012
Turnaj dvojic (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
23.6.2012
MČR dvojic (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
7.7.2012
Hanácký bakole (Litovel) - výsledky
••
dvojice
21.7.2012
MAXITRH.CZ (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
21.7.2012
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
21.7.2012
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
21.7.2012
••
dvojice
11.8.2012
MČR dvojic MIX (Cheb) - výsledky
••
dvojice
18.8.2012
Podřipský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
25.8.2012
Václavská podkova (Kolová) - výsledky
••
dvojice
15.9.2012
Selské koule 2012 (Daňkovice) - výsledky
••
dvojice
15.9.2012
GP Egrensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
22.9.2012
VC REDA (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
22.9.2012
Svatováclavské dukáty (Lipník) - výsledky
••
dvojice
29.9.2012
Svatováclavská koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
29.9.2012
Svatováclavské koulení (sportovní areál Valšovice) - výsledky
••
dvojice
29.9.2012
••
dvojice
6.10.2012
Čerlinka CUP (Litovel) - výsledky
••
dvojice
6.10.2012
MEVA CUP (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
13.10.2012
Podzimní koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
20.10.2012
••
dvojice
20.10.2012
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
20.10.2012
Podzimní koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
26.12.2012
Svatoštěpánské Lipnické koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
26.12.2012
Svatoštěpánské koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
9.3.2013
SVĚDEK (Ořech) - výsledky
••
dvojice
30.3.2013
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
30.3.2013
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
13.4.2013
Saharský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
20.4.2013
••
dvojice
27.4.2013
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
27.4.2013
Poděbradka Cup (Poděbrady) - výsledky
••
dvojice
30.4.2013
Čarodějnické koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
1.5.2013
Prvomájové koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
4.5.2013
••
dvojice
5.5.2013
••
dvojice
11.5.2013
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
18.5.2013
Turnaj dvojic (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
25.5.2013
XVII. Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
1.6.2013
Noční čarodějnice (Lipník) - výsledky
••
dvojice
15.6.2013
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
5.7.2013
Hanácké bakole (Litovel) - výsledky
••
dvojice
13.7.2013
Maxitrh.cz (Brno - Slatina) - výsledky
••
dvojice
20.7.2013
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
20.7.2013
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
10.8.2013
MČR 2X2 mixy (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
17.8.2013
Podřipský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
24.8.2013
Václavská podkova (Kolová) - výsledky
••
dvojice
7.9.2013
MČR 2x2 (Kolová) - výsledky
••
dvojice
14.9.2013
Selské koule (Sněžné) - výsledky
••
dvojice
21.9.2013
Svatováclavské dukáty (Lipník) - výsledky
••
dvojice
21.9.2013
VC REDA (Brno - Slatina)
••
dvojice
28.9.2013
Grand Prix Egrensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
28.9.2013
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
28.9.2013
Svatováclavský turnaj (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
5.10.2013
Čerlinka cup (Litovel) - výsledky
••
dvojice
5.10.2013
••
dvojice
5.10.2013
MEVA Cup (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
12.10.2013
Podzimní lipnické koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
19.10.2013
Kapucínova koule (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
26.10.2013
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
2.11.2013
Podzimní koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
7.12.2013
Přimrzlé koule (Ořech) - výsledky
••
dvojice
26.12.2013
Svatoštěpánské koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
8.3.2014
Svědek - Světový den koulí (Ořech) - výsledky
••
dvojice
29.3.2014
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
29.3.2014
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
12.4.2014
Saharský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
19.4.2014
Košónek Zdeňka Vavroviče (Lipník) - výsledky
••
dvojice
26.4.2014
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
26.4.2014
••
dvojice
27.4.2014
••
dvojice
30.4.2014
Čarodějnické koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice mix
1.5.2014
Prvomájový lipnický turnaj (Lipník) - výsledky
••
dvojice
3.5.2014
Poděbradka Cup (Poděbrady) - výsledky
••
dvojice
10.5.2014
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
17.5.2014
MČR 2x2 (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
24.5.2014
XVIII. Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
7.6.2014
Noční čarodějnice (Lipník) - výsledky
••
dvojice
7.6.2014
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
7.6.2014
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
5.7.2014
Hanácký bakole (Litovel) - výsledky
••
dvojice
19.7.2014
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
27.7.2014
PC mobil (Brno - Slatina) - výsledky
••
dvojice
9.8.2014
MČR 2x2 mixy (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice mix
16.8.2014
Podřipský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
23.8.2014
Václavská podkova (Kolová) - výsledky
••
dvojice
6.9.2014
VC Reda (Brno - Slatina) - výsledky
••
dvojice
20.9.2014
Grand prix Ergensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
20.9.2014
Svatováclavské dukáty (Lipník) - výsledky
••
dvojice
27.9.2014
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
27.9.2014
Svatováclavský turnaj (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
27.9.2014
••
dvojice
4.10.2014
Čerlinka Cup (Litovel) - výsledky
••
dvojice
11.10.2014
Podzimní lipnické koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
18.10.2014
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
18.10.2014
MEVA Cup (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
25.10.2014
Podzimní koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
28.10.2014
Kapucínova koule (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
6.12.2014
19. Přimrzlé koule (Ořech) - výsledky
••
dvojice
26.12.2014
Svatoštěpánské koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
7.3.2015
Svědek - Světový den koulí (Ořech) - výsledky
••
dvojice
28.3.2015
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
28.3.2015
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
11.4.2015
Saharský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
18.4.2015
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník) - výsledky
••
dvojice
25.4.2015
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
25.4.2015
••
dvojice
26.4.2015
Přístavní turnaj Piráta Morgana (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
30.4.2015
Čarodejnické koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice mix
1.5.2015
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník) - výsledky
••
dvojice
2.5.2015
Poděbradka Cup (Poděbrady) - výsledky
••
dvojice
9.5.2015
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
9.5.2015
Stolínský mixér (Stolín) - výsledky
••
dvojice mix
16.5.2015
MČR 2x2 (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
16.5.2015
MČR Juniorů (Drhleny) - výsledky
••
dvojice
30.5.2015
Pepáčkovo koulení (Lipník) - výsledky
••
dvojice
30.5.2015
XIX. Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
20.6.2015
Vajtovy koule (Vojnův Městec)
••
dvojice
27.6.2015
PC Mobil (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
4.7.2015
Hanácky Bakole (Litovel) - výsledky
••
dvojice
11.7.2015
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
18.7.2015
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
8.8.2015
MČR 2x2 MIX (Vědomice) - výsledky
••
dvojice mix
15.8.2015
Podřipský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
19.9.2015
Grand Prix Egrensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
19.9.2015
VC REDA (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
26.9.2015
Meva Cup (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
26.9.2015
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
27.9.2015
Svatováclavský turnaj (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
28.9.2015
Svatováclavské dukáty (Lipník) - výsledky
••
dvojice
3.10.2015
Čerlinka CUP (Litovel) - výsledky
••
dvojice
10.10.2015
Podzimní Lipnické koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
17.10.2015
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
17.10.2015
Kapucínova koule (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
24.10.2015
••
dvojice
5.12.2015
20. Přimrzlé koule (Ořech) - výsledky
••
dvojice
26.12.2015
Svatoštěpánské koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
5.3.2016
Svědek - Světový den koulí (Ořech) - výsledky
••
dvojice
19.3.2016
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
19.3.2016
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
9.4.2016
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník) - výsledky
••
dvojice
16.4.2016
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
23.4.2016
Saharský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
30.4.2016
••
dvojice
1.5.2016
••
dvojice
1.5.2016
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník) - výsledky
••
dvojice
7.5.2016
Stolínský mixér (Stolín) - výsledky
••
dvojice mix
7.5.2016
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
7.5.2016
Poděbradka Cup 2016 (Poděbrady) - výsledky
••
dvojice
13.5.2016
MČR Juniorů (Zubří u Nového Města na Moravě) - výsledky
••
dvojice
28.5.2016
MČR 2x2 (Kolová) - výsledky
••
dvojice
11.6.2016
Turnaj generací (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
11.6.2016
Pepáčkovo koulení (Lipník) - výsledky
••
dvojice
5.7.2016
XX. Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
16.7.2016
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
23.7.2016
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
6.8.2016
MČR 2x2 MIX (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice mix
20.8.2016
Podřipský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
21.8.2016
Přátelský turnaj (Praha-Bohnice) - výsledky
••
dvojice
17.9.2016
MEVA Cup (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
17.9.2016
Čerlinka CUP (Litovel) - výsledky
••
dvojice
24.9.2016
Kvalifikace MS 2017 2x2 muži (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
24.9.2016
Kvalifikace MS 2017 2x2 ženy (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
24.9.2016
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
24.9.2016
GOLDEN PRAGUE CUP (Ořech) - výsledky
••
dvojice
28.9.2016
Svatováclavské dukáty (Lipník) - výsledky
••
dvojice
8.10.2016
Podzimní Lipnické koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
15.10.2016
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
15.10.2016
••
dvojice
22.10.2016
Grand Prix Egrensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
28.10.2016
Kapucínova koule (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
3.12.2016
21. Přimrzlé koule (Ořech) - výsledky
••
dvojice
26.12.2016
Svatoštěpánské koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
11.3.2017
SVĚDEK - Světový den koulí (Ořech) - výsledky
••
dvojice
25.3.2017
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
25.3.2017
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
25.3.2017
Pétanque na Výsluní (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
8.4.2017
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
••
dvojice
15.4.2017
Ostře sledované koule (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
22.4.2017
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
29.4.2017
••
dvojice
1.5.2017
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
••
dvojice
4.5.2017
MČR Juniorů (Rapotín) - výsledky
••
dvojice
6.5.2017
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
6.5.2017
Poděbradka Cup 2017 (Poděbrady) - výsledky
••
dvojice
13.5.2017
Stolínský mixér (Stolín) - výsledky
••
dvojice
20.5.2017
MČR 2x2 (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
10.6.2017
Pepáčkovo koulení (Lipník) - výsledky
••
dvojice
1.7.2017
Turnaj generací (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
5.7.2017
XXI. Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
8.7.2017
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
15.7.2017
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
22.7.2017
Slunce, seno, pétanque (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
22.7.2017
Turnaj 2x2 (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
5.8.2017
MČR 2x2 MIX (Cheb) - výsledky
••
dvojice mix
12.8.2017
Podřipský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
23.9.2017
Golden Prague Cup (Ořech) - výsledky
••
dvojice
28.9.2017
Svatováclavské dukáty (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
••
dvojice
30.9.2017
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
7.10.2017
MEVA Cup (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
7.10.2017
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
21.10.2017
Grand Prix Egrensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
21.10.2017
Podzimní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
••
dvojice
28.10.2017
Kapucínova koule (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
4.11.2017
••
dvojice
12.11.2017
••
dvojice mix
2.12.2017
22. Přimrzlé koule (Ořech) - výsledky
••
dvojice
10.3.2018
SVĚDEK - Světový den koulí (Ořech) - výsledky
••
dvojice
24.3.2018
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
24.3.2018
Pétanque na Výsluní (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
24.3.2018
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
7.4.2018
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník) - výsledky
••
dvojice
14.4.2018
Saharský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
14.4.2018
Sport Pétanque 2018 (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
21.4.2018
Koule Elišky Přemyslovny (Nymburk) - výsledky
••
dvojice
21.4.2018
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
28.4.2018
Grand Prix Egrensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
28.4.2018
••
dvojice
1.5.2018
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník) - výsledky
••
dvojice
5.5.2018
Stolínský mixér (Stolín) - výsledky
••
dvojice
8.5.2018
20 let Slope (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
26.5.2018
MČR 2x2 (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
9.6.2018
VC Orla (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
9.6.2018
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
9.6.2018
Pepáčkovo koulení (Lipník) - výsledky
••
dvojice
16.6.2018
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
30.6.2018
Turnaj generací (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
6.7.2018
XXII. Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
21.7.2018
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
4.8.2018
MČR 2x2 MIX (Šerkovice) - výsledky
••
dvojice mix
15.9.2018
Pohár Euregia Egrensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
22.9.2018
Golden Prague Cup (Ořech) - výsledky
••
dvojice
23.9.2018
Kvalifikace MS 2x2 - muži (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
23.9.2018
Kvalifikace MS 2x2 - ženy (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
28.9.2018
Svatováclavské dukáty (Lipník) - výsledky
••
dvojice
29.9.2018
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
6.10.2018
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
13.10.2018
MEVA Cup (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
20.10.2018
Podzimní Lipnické koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
27.10.2018
Kapucínova koule (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
3.11.2018
••
dvojice
11.11.2018
••
dvojice mix
1.12.2018
23. Přimrzlé koule (Ořech) - výsledky
••
dvojice
9.3.2019
Světový den koulí 2019 (Ořech) - výsledky
••
dvojice
6.4.2019
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
6.4.2019
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
6.4.2019
Pétanque na Výsluní (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
7.4.2019
Pétanque na Výsluní extra (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
13.4.2019
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
••
dvojice
20.4.2019
Saharský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
27.4.2019
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
27.4.2019
••
dvojice
4.5.2019
Koule Elišky Přemyslovny (Nymburk) - výsledky
••
dvojice
11.5.2019
••
dvojice
11.5.2019
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
18.5.2019
Pepáčkovo koulení (Lipník-hřiště u penzionu) - výsledky
••
dvojice
8.6.2019
VC Orla (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
15.6.2019
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
29.6.2019
Turnaj generací (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
5.7.2019
Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
20.7.2019
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
3.8.2019
MČR 2x2 MIX (Cheb) - výsledky
••
dvojice mix
17.8.2019
MČR 2x2 (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
7.9.2019
GOLDEN PRAGUE BOULE (Ořech) - výsledky
••
dvojice
21.9.2019
Svatováclavské dukáty (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
••
dvojice
21.9.2019
Grand Prix Egrensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
28.9.2019
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
12.10.2019
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
19.10.2019
MEVA CUP (Vědomice)
••
dvojice
31/123
19.10.2019
Podzimní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště)
••
dvojice
51/55
26.10.2019
Kapucínova koule (Chrudim)
••
dvojice
55/55
9.11.2019
••
dvojice mix
22/70
9.11.2019
••
dvojice
17/65
7.12.2019
••
dvojice
0/64
31.12.2019
Testovací turnaj (Vojnův Městec)
••
dvojice
1/100


Legenda (zobrazení kategorií turnajů):
Regionál
Prestige/Superprestige/Zimní prestige
Mistrovství ČR
Mistrovství ČR - postupové
Centrope Cup
Mistrovství ČR - kluby