ČAPEK Tournaments

all | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Search in tournaments:
0.0.
Litovel ÓPN (Litovel) - results
•••
triples
14.3.2009
JARNÍ LIPNICKÉ KOULE (Lipník) - results
•••
triples
4.4.2009
VC pivovaru LITOVEL "MAESTRO" (Brno-Slatina) - results
•••
triples
25.4.2009
Litovel ÓPN (Litovel - Sokolovna) - results
•••
triples
1.5.2009
CENTROPE - GP Rakouska (Vídeň) - results
•••
triples
2.5.2009
Prvomájové koulení (sport.areál Valšovice) - results
•••
triples
9.5.2009
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
16.5.2009
MČR juniorů (Větřní) - results
•••
triples
23.5.2009
CENTROPE (Jedlina-Zdroj) - results
•••
triples
6.6.2009
MČR trojic, reg. kolo ZÁPAD (Kolová) - results
•••
triples
6.6.2009
MČR trojic, reg. kolo STŘED (Vojnův Městec) - results
•••
triples
6.6.2009
MČR trojic, reg. kolo VÝCHOD (Litovel - Sokolovna) - results
•••
triples
13.6.2009
MČR žen (Brno-Žebětín) - results
•••
triples
13.6.2009
Poděbradka Cup (Tenis centrum Poděbrady - Kluk) - results
•••
triples
20.6.2009
MČR trojic, finále (Tenis centrum Poděbrady - Kluk) - results
•••
triples
27.6.2009
CENTROPE - Avokádo CUP (Praha-Trojský zámek) - results
•••
triples
4.7.2009
Grand Prix Mariánské Lázně (Mar. Lázně) - results
•••
triples
11.7.2009
VO JARINOVY KOULE (Hartvíkovice) - results
•••
triples
18.7.2009
Krumsínská HRODA (X. ročník) (Krumsín) - results
•••
triples
25.7.2009
GP D'AUSTERLITZ (Slavkov u Brna, zámecký park) - results
•••
triples
26.7.2009
VENDETA (Brno-Slatina) - results
•••
triples
31.7.2009
CENTROPE - CC Maďarska (Komló) - results
•••
triples
1.8.2009
•••
triples
15.8.2009
•••
triples
22.8.2009
CENTROPE - GP Slovakia (Bratislava-Prezidentské zahrad) - results
•••
triples
29.8.2009
Mezinárodní MČR trojic (Brno) - results
•••
triples
5.9.2009
CENTROPE (Dobrovce u Mariboru) - results
•••
triples
26.9.2009
ORLOVSKÝ KAHAN (Orlová) - results
•••
triples
11.10.2009
MČR 50+ muži (Roudnice nad Labem) - results
•••
triples
11.10.2009
MČR 50+ ženy (Roudnice nad Labem) - results
•••
triples
17.10.2009
ZLATÉ PRASÁTKO (Brno-Slatina) - results
•••
triples
24.10.2009
PODZIMNÍ KOULE (Lipník) - results
•••
triples
7.11.2009
TOP KLIP (Litovel - Sokolovna) - results
•••
triples
13.3.2010
Jarní lipnické koule (Lipník u Benátek n.Jiz.) - results
•••
triples
27.3.2010
Malé jarní koulení (Cheb) - results
•••
triples
3.4.2010
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - results
•••
triples
24.4.2010
LITOVEL ÓPN (Litovel - sokolovna) - results
•••
triples
1.5.2010
CENTROPE - GP Rakouska (Vídeň) - results
•••
triples
1.5.2010
PRVOMÁJOVÉ KOULENÍ (sportovní areál Valšovice) - results
•••
triples
8.5.2010
Château Náměšť - Eiffage Cup (zámek Náměšť na Hané) - results
•••
triples
22.5.2010
CENTROPE - Polsko (Jedlina Zdroj) - results
•••
triples
5.6.2010
MČR trojic, r.k. západ (Roudnice n.L.) - results
•••
triples
5.6.2010
MČR trojic, r.k. střed (Poděbrady) - results
•••
triples
5.6.2010
MČR trojic, r.k. východ (Žebětín) - results
•••
triples
12.6.2010
CENTROPE - CC Maďarska (Almasfuzito (Komarom)) - results
•••
triples
12.6.2010
MČR žen (Poděbrady) - results
•••
triples
19.6.2010
CENTROPE - Avokádo cup (Praha) - results
•••
triples
26.6.2010
MČR trojic, finále (Brno) - results
•••
triples
3.7.2010
Vo Jarinovy koule (Hartvíkovice) - results
•••
triples
3.7.2010
GP Mariánských Lázní (Mariánské Lázně) - results
•••
triples
10.7.2010
•••
triples
17.7.2010
Krumsínská HRODA (XI.ročník) (Krumsín) - results
•••
triples
18.7.2010
3x3 - 50+ muži (Vrchlabí) - results
•••
triples
18.7.2010
3x3 - 50+ ženy (Vrchlabí) - results
•••
triples
24.7.2010
GP D'AUSTERLITZ (Slavkov u Brna, zámecký park) - results
•••
triples
25.7.2010
VENDETA (Brno-Slatina) - results
•••
triples
31.7.2010
•••
triples
14.8.2010
Stolínský Křečák (hřiště u hasičárny ve Stolíně) - results
•••
triples
28.8.2010
Mezinárodní MČR trojic (Brno) - results
•••
triples
4.9.2010
CENTROPE - GP Slovakia 3x3 mix (Bratislava) - results
•••
triples
18.9.2010
ORLOVSKÝ KAHAN (ORLOVÁ) - results
•••
triples
9.10.2010
ZLATÉ PRASÁTKO (Brno-Slatina) - results
•••
triples
16.10.2010
Podzimní koule (Lipník u Benátek n.Jiz.) - results
•••
triples
6.11.2010
TOP KLIP (Litovel - sokolovna) - results
•••
triples
12.3.2011
Jarní lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
2.4.2011
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - results
•••
triples
23.4.2011
Litovel CLÓSED (Litovel) - results
•••
triples
29.4.2011
Malý noční pivní turnaj (Ořech) - results
•••
triples
30.4.2011
CC Austria (Rakousko) - results
•••
triples
30.4.2011
Prvomájové koulení (sportovní areál Valšovice) - results
•••
triples
14.5.2011
Château Náměšť (Zámek Náměšť na Hané) - results
•••
triples
20.5.2011
CC Poland (Polsko) - results
•••
triples
4.6.2011
MČR 3x3, r.k. střed (Vrchlabí) - results
•••
triples
4.6.2011
MČR 3x3, r.k. západ (Kolová) - results
•••
triples
4.6.2011
MČR 3x3, r.k. východ (Litovel) - results
•••
triples
11.6.2011
MČR 3x3 ženy (Poděbrady) - results
•••/•
triples+1
11.6.2011
CC Hungary (Maďarsko) - results
•••
triples
18.6.2011
CC Czech (Praha - Trója) - results
•••
triples
25.6.2011
MČR 3x3 finále (Brno - Slatina) - results
•••/•
triples+1
2.7.2011
Grand prix ML (Mariánské Lázně) - results
•••
triples
9.7.2011
Vo Jarinovy koule (Hartvíkovice) - results
•••
triples
16.7.2011
•••
triples
23.7.2011
Krumsínská HRODA (XII.ročník) (Krumsín) - results
•••
triples
30.7.2011
Grand Prix d´Austerlitz (Slavkov u Brna) - results
•••
triples
31.7.2011
•••
triples
13.8.2011
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
13.8.2011
•••
triples
20.8.2011
Mezinárodní Open MČR 3x3 (Vědomice) - results
•••
triples
27.8.2011
CC Slovakia (Slovensko) - results
•••
triples
3.9.2011
VARS CUP (Brno) - results
•••
triples
17.9.2011
CC Slovinsko (Slovinsko) - results
•••
triples
17.9.2011
Orlovský kahan (Orlová) - results
•••
triples
24.9.2011
MČR 3x3, 50+ (Loděnice) - results
•••
triples
8.10.2011
ZLATÉ PRASÁTKO (Brno-Slatina) - results
•••
triples
29.10.2011
FISHING Cup (Brno-Slatina) - results
•••
triples
5.11.2011
TOP KLIP (Litovel) - results
•••
triples
17.3.2012
Jarní lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
7.4.2012
VC pivovaru Litovel (Brno-Slatina) - results
•••
triples
21.4.2012
Litovel Clósed (Litovel) - results
•••
triples
28.4.2012
Prvomájové koulení (sportovní areál Valšovice) - results
•••
triples
5.5.2012
CC Rakousko (Illmitz) - results
•••
triples
12.5.2012
MČR juniorů (Drhleny) - results
•••
triples
12.5.2012
Château Náměšť (zámek Náměšť na Hané) - results
•••
triples
19.5.2012
CC Polsko - results
•••
triples
26.5.2012
MČR 3x3 ženy kvalifikace na MS (Stolín) - results
•••/•
triples+1
26.5.2012
Memory Cup (Orlová) - results
•••
triples
9.6.2012
CC Maďarsko - results
•••
triples
16.6.2012
MČR 3x3 muži kvalifikace na ME (Kolová) - results
•••/•
triples+1
30.6.2012
CC Avokádo (Praha - Trója) - results
•••
triples
5.7.2012
Grand Prix Mariánských lázní (Mariánské lázně) - results
•••
triples
7.7.2012
16. ročník "VO JARINOVY KOULE" (Hartvíkovice) - results
•••
triples
14.7.2012
•••
triples
28.7.2012
Grand Prix d'Austerlitz (Slavkov) - results
•••
triples
29.7.2012
•••
triples
4.8.2012
•••
triples
18.8.2012
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
25.8.2012
CC Slovensko (Bratislava) - results
•••
triples
1.9.2012
VARS CUP - MČR Open (hrad Veveří) - results
•••
triples
8.9.2012
Orlovský kahan (Orlová) - results
•••
triples
15.9.2012
MČR 55+ (Brno-Slatina) - results
•••
triples
15.9.2012
CC Slovinsko (Dobrovce) - results
•••
triples
15.9.2012
GEKON - turnaj trojic (Loděnice) - results
•••
triples
13.10.2012
ZLATÉ PRASÁTKO (Brno-Slatina) - results
•••
triples
27.10.2012
Fishing Cup (Brno-Slatina) - results
•••
triples
3.11.2012
TOP KLIP (Litovel) - results
•••
triples
2.2.2013
•••
triples
16.3.2013
Jarní lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
6.4.2013
GP pivovaru Litovel (Brno - Slatina) - results
•••
triples
20.4.2013
Litovel ÓPN (Litovel) - results
•••
triples
2.5.2013
Soustředění + MČR juniorů (Drhleny) - results
•••
triples
4.5.2013
CENTROPE SLOVINSKO - results
•••
triples
4.5.2013
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
11.5.2013
Chateau Náměšť (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
18.5.2013
CENTROPE POLSKO - results
•••
triples
25.5.2013
MČR 3x3 ženy kvalifikace na ME (Litovel) - results
•••/•
triples+1
25.5.2013
Memory Cup (Orlová) - results
•••
triples
1.6.2013
CENTROPE RAKOUSKO - results
•••
triples
15.6.2013
CENTROPE ČESKO (ZÁMEK TRÓJA) - results
•••
triples
22.6.2013
MČR 3x3 (Jaroměřice n. Rokytnou) - results
•••
triples
30.6.2013
MČR 3x3 muži kvalifikace na MS (Stolín) - results
•••/•
triples+1
7.7.2013
•••
triples
13.7.2013
Vo Jarinovy koule 17.ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
20.7.2013
Krumsínská hroda (Krumsín) - results
•••
triples
27.7.2013
Grand Prix d´Austerlitz (Slavkov u Brna) - results
•••
triples
3.8.2013
•••
triples
17.8.2013
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
24.8.2013
CENTROPE SLOVENSKO - results
•••
triples
31.8.2013
O pohár města Brna - VARS Cup (hrad VEVEŘÍ) - results
•••
triples
14.9.2013
CENTROPE MAĎARSKO - results
•••
triples
14.9.2013
Orlovský kahan (Orlová) - results
•••
triples
14.9.2013
GEKON o křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
21.9.2013
MČR 55 plus (Únětice) - results
•••
triples
12.10.2013
Zlaté prasátko (Brno - Slatina) - results
•••
triples
2.11.2013
Top klip (Litovel) - results
•••
triples
9.11.2013
Fishing cup (Brno - Slatina) - results
•••
triples
1.2.2014
•••
triples
15.3.2014
Jarní Lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
5.4.2014
VC pivovaru Litovel (Brno - Slatina) - results
•••
triples
12.4.2014
Memory Cup (Orlová - Výtopna) - results
•••
triples
19.4.2014
Litovel ÓPN (Litovel) - results
•••
triples
3.5.2014
Centrope Cup Hungary (AGÁRD, Maďarsko) - results
•••
triples
3.5.2014
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
10.5.2014
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
17.5.2014
Soustředění + MČR juniorů (Drhleny) - results
•••
triples
24.5.2014
Centrope Cup Poland (Wroclaw, Polsko) - results
•••
triples
31.5.2014
Czech triplet championship (Praha - Trója) - results
•••
triples
7.6.2014
Centrope Slovinsko (Ljubljana, Slovinsko) - results
•••
triples
7.6.2014
•••
triples
14.6.2014
•••/•
triples+1
21.6.2014
Centrope Cup Czech (zámek Liblice) - results
•••
triples
28.6.2014
MČR 3x3 ženy - kvalifikace na MS (Loděnice) - results
•••/•
triples+1
5.7.2014
Grand prix Mariánských lázní (Mariánské lázně) - results
•••
triples
12.7.2014
Hanácký Master Cup - MIX (Litovel) - results
•••
triples mix
12.7.2014
Vo Jarinovy koule - 18.ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
19.7.2014
Krumsínská hroda (Krumsín) - results
•••
triples
26.7.2014
Grand prix d'Austerlitz (Slavkov u Brna) - results
•••
triples
2.8.2014
•••
triples
2.8.2014
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
9.8.2014
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
23.8.2014
Centrope Slovensko (Galanta, Slovensko) - results
•••
triples mix
23.8.2014
O kořist z Mordové rokle (Lipník) - results
•••
triples
30.8.2014
O pohár města Brna - VARS Cup (Brno - hrad Veveří) - results
•••
triples
6.9.2014
Centrope Cup Austria (Rakousko) - results
•••
triples
20.9.2014
Orlovský kahan (Orlová - Výtopna) - results
•••
triples
28.9.2014
MČR 55 plus (Praha - Střelecký ostrov) - results
•••/•
triples+1
4.10.2014
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
•••
triples
11.10.2014
Zlaté prasátko (Brno - Slatina) - results
•••
triples
1.11.2014
Fishing Cup (Brno - Slatina) - results
•••
triples
8.11.2014
Top KLIP (Litovel) - results
•••
triples
14.2.2015
•••
triples
14.3.2015
Jarní Lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
4.4.2015
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - results
•••
triples
11.4.2015
Memory Cup (Orlová) - results
•••
triples
18.4.2015
Litovel ÓPN (Litovel) - results
•••
triples
2.5.2015
Centrope Austria (Rakousko) - results
•••
triples
2.5.2015
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
9.5.2015
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
23.5.2015
MČR 3x3 (Loděnice) - results
•••
triples
30.5.2015
O brněnskou kouli - XX. ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
30.5.2015
Centrope Hungary (Maďarsko) - results
•••
triples
6.6.2015
•••/•
triples+1
13.6.2015
Centrope Czech (Liblice) - results
•••
triples
20.6.2015
MČR 3x3 ženy - kvalifikace na ME 2016 (hrad Veveří) - results
•••/•
triples+1
27.6.2015
Centrope Poland (Jedlina) - results
•••
triples
4.7.2015
Grand prix Mariánských lázní (Mariánské Lázně) - results
•••
triples
11.7.2015
Hanácký Master Cup - MIX (Sokolovna Litovel) - results
•••
triples
11.7.2015
Vo Jarinovy koule - 19.ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
18.7.2015
Krumsínská HRODA (Krumsín) - results
•••
triples
25.7.2015
Grand prix d'Austerlitz (Slavkov) - results
•••
triples
1.8.2015
•••
triples
15.8.2015
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
22.8.2015
Centrope Slovakia (Galanta) - results
•••
triples mix
22.8.2015
O kořist z Mordové rokle (Lipník) - results
•••
triples
29.8.2015
O pohár města Brna - VARS Cup (Hrad Veveří) - results
•••
triples
12.9.2015
GEKON - "O křišťálovou tašku" (Loděnice) - results
•••
triples
12.9.2015
Orlovský kahan (Orlová) - results
•••
triples
12.9.2015
Centrope Slovenia (Ljubljana) - results
•••
triples
26.9.2015
MČR 55 PLUS (Litovel) - results
•••/•
triples+1
3.10.2015
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
•••
triples
10.10.2015
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - results
•••
triples
24.10.2015
Koule z Aurory (Lipník) - results
•••
triples
7.11.2015
TOP KLIP (Litovel) - results
•••
triples
14.11.2015
FISHING Cup (Brno-Slatina) - results
•••
triples
6.2.2016
•••
triples
12.3.2016
Jarní Lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
2.4.2016
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - results
•••
triples
23.4.2016
Memory Cup (Orlová) - results
•••
triples
30.4.2016
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
7.5.2016
CENTROPE Slovenia (SLOVINSKO - Ljublana) - results
•••
triples
8.5.2016
Koule z Příhrádku (Hrad Veveří) - results
•••
triples
14.5.2016
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
21.5.2016
CENTROPE Czech (Liblice) - results
•••
triples
11.6.2016
CENTROPE Austria (RAKOUSKO - Illmitz) - results
•••
triples
18.6.2016
MČR 3x3 muži - kvalifikace na ME 2017 (Hrad Veveří) - results
•••/•
triples+1
25.6.2016
MČR 3x3 (Praha-Trója) - results
•••
triples
2.7.2016
CENTROPE Poland (POLSKO - Wroclaw) - results
•••
triples
2.7.2016
Vo Jarinovy koule 20. ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
5.7.2016
O brněnskou kouli - XXI. ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
9.7.2016
•••/•
triples+1
16.7.2016
Hanácký Master Cup - MIX (Sokolovna Litovel) - results
•••
triples mix
16.7.2016
Krumsínská HRODA (Krumsín) - results
•••
triples
23.7.2016
Grand prix d'Austerlitz (Slavkov) - results
•••
triples
30.7.2016
Grand prix Mariánských lázní (Mariánské Lázně) - results
•••
triples
30.7.2016
•••
triples
13.8.2016
Mozart Kugeln (Olomouc) - results
•••
triples
13.8.2016
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
27.8.2016
CENTROPE Slovakia (Galanta) - results
•••
triples mix
27.8.2016
O Kořist z Mordové rokle (Lipník) - results
•••
triples
3.9.2016
O pohár města Brna - VARS Cup (Hrad Veveří) - results
•••
triples
10.9.2016
Veterans (Chrudim) - results
•••/•
triples+1
17.9.2016
CENTROPE Hungary (Tatabánya) - results
•••
triples
1.10.2016
•••
triples
1.10.2016
Orlovský Kahan (Orlová) - results
•••
triples
8.10.2016
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - results
•••
triples
15.10.2016
Koule z Aurory (Lipník) - results
•••
triples
5.11.2016
TOP KLIP (Litovel) - results
•••
triples
12.11.2016
FISHING Cup (Brno-Slatina) - results
•••
triples
4.2.2017
•••
triples
18.3.2017
Jarní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••
triples
1.4.2017
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - results
•••
triples
8.4.2017
Čerlinka CUP (Litovel) - results
•••
triples
15.4.2017
Memory Cup (Orlová) - results
•••
triples
29.4.2017
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
29.4.2017
Grand Prix Marianske Lazne (Kolová) - results
•••
triples
6.5.2017
CENTROPE Poland (POLSKO - Checiny) - results
•••
triples
13.5.2017
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
27.5.2017
CENTROPE Czech (Liblice) - results
•••
triples
3.6.2017
MČR 3x3 (Loděnice) - results
•••
triples
10.6.2017
CENTROPE Slovenia (SLOVINSKO - Velenje) - results
•••
triples
17.6.2017
MČR 3x3 muži - kvalifikace na MS 2018 (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••/•
triples+1
18.6.2017
Pétanque na zámku (Hrochův Týnec) - results
•••
triples mix
1.7.2017
CENTROPE Hungary (MAĎARSKO - Balaton) - results
•••
triples
1.7.2017
Vo Jarinovy koule 21. ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
5.7.2017
O brněnskou kouli - XXII. ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
8.7.2017
•••/•
triples+1
15.7.2017
Hanácký Master Cup - MIX (Sokolovna Litovel) - results
•••
triples mix
22.7.2017
Krumsínská HRODA (Krumsín) - results
•••
triples
29.7.2017
Grand prix d'Austerlitz (Slavkov) - results
•••
triples
29.7.2017
•••
triples
12.8.2017
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
19.8.2017
MČR 55 PLUS (Stolín) - results
•••/•
triples+1
19.8.2017
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
26.8.2017
CENTROPE Slovakia (SLOVENSKO - Galanta) - results
•••
triples mix
26.8.2017
O Kořist z Mordové rokle (Lipník) - results
•••
triples
2.9.2017
O pohár města Brna - VARS Cup (Hrad Veveří) - results
•••
triples
9.9.2017
CENTROPE Austria (RAKOUSKO - Illmitz) - results
•••
triples
9.9.2017
Orlovský Kahan (Orlová) - results
•••
triples
30.9.2017
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
•••
triples
14.10.2017
Koule z Aurory (Lipník) - results
•••
triples
14.10.2017
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - results
•••
triples
4.11.2017
TOP KLIP (Litovel) - results
•••
triples
11.11.2017
FISHING Cup (Brno-Slatina) - results
•••
triples
3.2.2018
•••
triples
24.2.2018
Zimní kolovský turnaj (Kolová) - results
•••
triples
17.3.2018
Jarní Lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
7.4.2018
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - results
•••
triples
14.4.2018
Čerlinka CUP (Litovel) - results
•••
triples
21.4.2018
Memory Cup (Orlová) - results
•••
triples
28.4.2018
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
5.5.2018
CENTROPE Hungary (MAĎARSKO - Balaton) - results
•••
triples
12.5.2018
MČR Juniorů - results
•••/•
triples+1
12.5.2018
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
19.5.2018
CENTROPE Czech (Liblice) - results
•••
triples
2.6.2018
MČR 3x3 (Kolová) - results
•••
triples
9.6.2018
CENTROPE Austria (RAKOUSKO - Illmitz) - results
•••
triples
16.6.2018
•••/•
triples+1
17.6.2018
Pétanque na zámku (Hrochův Týnec) - results
•••
triples mix
23.6.2018
Zámecký turnaj (Žďár nad Sázavou) - results
•••
triples
30.6.2018
CENTROPE SLOVINSKO (SLOVINSKO - Ljubljana) - results
•••
triples
30.6.2018
Vo Jarinovy koule 22. ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
5.7.2018
O brněnskou kouli - XXIII. ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
7.7.2018
MČR 3x3 ženy - kvalifikace na MS 2019 (Hrochův týnec) - results
•••/•
triples+1
14.7.2018
Grand Prix Marianske Lazne (Mariánské Lázně) - results
•••
triples
14.7.2018
Krumsínská HRODA (Krumsín) - results
•••
triples
28.7.2018
Grand prix d'Austerlitz (Slavkov) - results
•••
triples
28.7.2018
•••
triples
11.8.2018
Mozart Kugeln (Olomouc) - results
•••
triples
11.8.2018
O Kořist z Mordové rokle (Lipník) - results
•••
triples
18.8.2018
Grand prix Labe (Vědomice) - results
•••
triples
18.8.2018
VC Olešná - Zrušeno (Nové Město na Moravě) - results
•••
triples
25.8.2018
CENTROPE Slovakia (SLOVENSKO) - results
•••
triples mix
25.8.2018
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
1.9.2018
O pohár města Brna - VARS Cup (Hrad Veveří) - results
•••
triples
8.9.2018
Orlovský Kahan (Orlová) - results
•••
triples
8.9.2018
Autumn bomber (Havlíčkův Brod) - results
•••
triples
15.9.2018
CENTROPE POLSKO (Zywiec) - results
•••
triples
22.9.2018
MČR 55 PLUS (Brno-Slatina) - results
•••/•
triples+1
22.9.2018
Koule z Aurory (Lipník) - results
•••
triples
6.10.2018
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
•••
triples
13.10.2018
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - results
•••
triples
20.10.2018
TOP KLIP (Litovel) - results
•••
triples
3.11.2018
FISHING Cup (Brno-Slatina) - results
•••
triples
2.2.2019
•••
triples
23.2.2019
•••
triples
23.3.2019
Jarní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••
triples
30.3.2019
Čerlinka CUP (Litovel) - results
•••
triples
13.4.2019
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - results
•••
triples
20.4.2019
Memory cup (Orlová) - results
•••
triples
1.5.2019
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••
triples
4.5.2019
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
5.5.2019
Hnátova koule (Havlíčkův Brod) - results
•••
triples
11.5.2019
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
18.5.2019
CENTROPE RAKOUSKO (Illmitz) - results
•••
triples
25.5.2019
MČR 3x3 (Hrochův Týnec) - results
•••
triples
1.6.2019
CENTROPE Czech (Liblice) - results
•••
triples
15.6.2019
CENTROPE POLSKO (Zywiec) - results
•••
triples
16.6.2019
Petanque na zámku (Hrochův Týnec) - results
•••
triples mix
22.6.2019
MČR 3x3 muži - kvalifikace na MS 2020 (Brno-Slatina) - results
•••/•
triples+1
22.6.2019
MČR 3x3 ženy - kvalifikace na ME 2020 (Brno-Slatina) - results
•••/•
triples+1
29.6.2019
CENTROPE MAĎARSKO (Balaton) - results
•••
triples
29.6.2019
Vo Jarinovy koule, 23. ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
5.7.2019
O brněnskou kouli - XXIV. ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
6.7.2019
MČR 55 PLUS (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••/•
triples+1
13.7.2019
Grand Prix Marienbad 2019 (Mariánské Lázně) - results
•••
triples
13.7.2019
Krumsínská HRODA (Krumsín) - results
•••
triples
27.7.2019
Grand prix d'Austerlitz (Slavkov) - results
•••
triples
27.7.2019
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
3.8.2019
•••
triples
10.8.2019
O Kořist z Mordové rokle (Lipník-hřiště u penzionu) - results
•••
triples
10.8.2019
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
24.8.2019
CENTROPE SLOVENSKO (Kaskády) - results
•••
triples mix
24.8.2019
Zámecký turnaj (Žďár nad Sázavou) - results
•••
triples
31.8.2019
O pohár města Brna - VARS Cup (Hrad Veveří) - results
•••
triples
7.9.2019
CENTROPE SLOVINSKO (SLOVINSKO)
•••
triples
7.9.2019
Orlovský kahan (Orlová) - results
•••
triples
7.9.2019
Koule z Aurory (zrušeno) (Lipník-hřiště u penzionu) - results
•••
triples
14.9.2019
Grand prix Labe (Vědomice) - results
•••
triples
5.10.2019
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
•••
triples
19.10.2019
TOP KLIP (Litovel) - results
•••
triples
26.10.2019
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - results
•••
triples
16.11.2019
FISHING Cup (Brno-Slatina) - results
•••
triples
23.11.2019
1. Bitva o Terezín (Terezín) - results
•••
triples
8.2.2020
•••
triples
22.2.2020
•••
triples
22.3.2020
Na Výsluní Extra - ZRUŠENO (Medlešický pivovar)
•••
triples
28.3.2020
VC pivovaru Litovel (ZRUŠENO) (Brno-Slatina) - results
•••
triples
28.3.2020
Memory cup (ZRUŠENO) (Orlová) - results
•••
triples
28.3.2020
Jarní lipnické koule (ZRUŠENO) (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••
triples
2.5.2020
•••
triples
9.5.2020
CENTROPE SLOVINSKO (ZRUŠENO) (SLOVINSKO) - results
•••
triples
16.5.2020
Château Náměšť (ZRUŠENO) (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
23.5.2020
CENTROPE Czech (CANCELLED) (Liblice) - results
•••
triples
13.6.2020
CENTROPE Rakousko (Zrušeno) (Illmitz) - results
•••
triples
20.6.2020
•••/•
triples+1
20.6.2020
Polouveský májový turnaj (Polouvsí) - results
•••
triples
21.6.2020
•••/•
triples+1
27.6.2020
CENTROPE POLSKO (ZRUŠENO) (Polsko) - results
•••
triples
27.6.2020
O Kořist z Mordové rokle (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••
triples
27.6.2020
Vo Jarinovy koule, 24. ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
4.7.2020
O brněnskou kouli - XXV. ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
4.7.2020
Krumsínská HRODA XXI. ročník (Krumsín) - results
•••
triples
11.7.2020
BePeCup (ZRUŠENO) (Šlapanice)
•••
triples
18.7.2020
Grand Prix Marienbad 2019 (Mariánské Lázně) - results
•••
triples
25.7.2020
Château Hrochův Týnec (Hrochův Týnec) - results
•••
triples
1.8.2020
MČR 55 PLUS (Krumsín) - results
•••/•
triples+1
1.8.2020
GEKON "O křišťálovou tašku" (Loděnice) - results
•••
triples
15.8.2020
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
22.8.2020
Grand prix Labe (Vědomice) - results
•••
triples
22.8.2020
Zámecký turnaj (Žďár nad Sázavou) - results
•••
triples
29.8.2020
MČR 3x3 (Hrochův Týnec) - results
•••
triples
29.8.2020
CENTROPE SLOVENSKO (ZRUŠENO) (SLOVENSKO) - results
•••
triples mix
5.9.2020
O pohár města Brna - VARS Cup (Hrad Veveří) - results
•••
triples
12.9.2020
CENTROPE MAĎARSKO (ZRUŠENO) (MAĎARSKO) - results
•••
triples
19.9.2020
Orlovský kahan (Orlová) - results
•••
triples
3.10.2020
O pohár CdP Loděnice (Zrušeno) (Loděnice) - results
•••
triples
24.10.2020
Z R U Š E N (Litovel) - results
•••
triples
7.11.2020
Koule z Aurory (Zrušeno) (Lipník-fotbalové hřiště)
•••
triples
27.2.2021
Bitva o Terezín (Zrušeno) (Terezín) - results
•••
triples
13.3.2021
•••
triples
27.3.2021
Jarní lipnické koule (ZRUŠENO) (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••
triples
24.4.2021
•••
triples
1.5.2021
•••
triples
1.5.2021
•••
triples
8.5.2021
Château Náměšť (Zrušeno) (Náměšť na Hané)
•••
triples
15.5.2021
CENTROPE ČESKO (Zrušeno) (Liblice) - results
•••
triples
5.6.2021
•••
triples
12.6.2021
MČR 3x3 (Praha-Troja) - results
•••
triples
19.6.2021
•••
triples
26.6.2021
•••/•
triples+1
26.6.2021
Vo Jarinovy koule, 25. ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
27.6.2021
MČR 3x3 ženy - kvalifikace (Krumsín) - results
•••/•
triples+1
3.7.2021
O brněnskou kouli - XXVI. ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
3.7.2021
Krumsínská HRODA XXII. ročník (Krumsín) - results
•••
triples
4.7.2021
O kořist z Mordové rokle (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••
triples
17.7.2021
Grand Prix Marianske Lazne 2021 (Mariánské Lázně) - results
•••
triples
24.7.2021
Château Hrochův Týnec (Hrochův Týnec) - results
•••
triples
1.8.2021
MČR 55+ (Hrochův Týnec) - results
•••/•
triples+1
14.8.2021
Mozartovy koule (ZRUŠENO) (Olomouc) - results
•••
triples
21.8.2021
GP LABE (Vědomice) - results
•••
triples
28.8.2021
•••
triples
28.8.2021
VC pivovaru Litovel (Brno-Slatina) - results
•••
triples
4.9.2021
O POHÁR MĚSTA BRNA - VARS CUP (Hrad Veveří) - results
•••
triples
11.9.2021
CENTROPE RAKOUSKO (Illmitz) - results
•••
triples
11.9.2021
Orlovský kahan (Orlová) - results
•••
triples
12.9.2021
JUNIOR Olomouc 2021 (Olomouc) - results
•••
triples
18.9.2021
Gekon "O křišťálovou tašku" (Loděnice) - results
•••
triples
16.10.2021
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - results
•••
triples
23.10.2021
O Pohár CdP (Loděnice) - results
•••
triples
23.10.2021
Polouveský svatomartinský turnaj (Polouvsí) - results
•••
triples
6.11.2021
Koule z Aurory (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••
triples
13.11.2021
•••
triples
20.11.2021
3. bitva o Terezín (Terezín) - results
•••
triples
21.11.2021
4. bitva o Terezín (Terezín) - results
•••
triples
11.12.2021
Juniorský turnaj (Stolín)
•••
triples
18.12.2021
•••
triples
29.1.2022
5. Bitva o Terezín (Terezín) - results
•••
triples
30.1.2022
6. Bitva o Terezín (Terezín) - results
•••
triples
26.2.2022
7. Bitva o Terezín (Terezín) - results
•••
triples
27.2.2022
8. Bitva o Terezín (Terezín) - results
•••
triples
12.3.2022
•••
triples
19.3.2022
Jarní Lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
16.4.2022
Nakashi Cup (Loděnice) - results
•••
triples
30.4.2022
MEMORY CUP (Orlová) - results
•••
triples
30.4.2022
CC Polsko (Dzierżoniów) - results
•••
triples
7.5.2022
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
7.5.2022
Memoriál CdP (Loděnice) - results
•••
triples
14.5.2022
CHATEAU NÁMĚŠŤ (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
14.5.2022
CC Slovinsko (Slovinsko)
•••
triples
28.5.2022
CC Czech (Liblice) - results
•••
triples
4.6.2022
MČR 3x3 MUŽI (Loděnice) - results
•••/•
triples+1
11.6.2022
O kořist z Mordové rokle (Lipník) - results
•••
triples
11.6.2022
CC Rakousko (Rakousko) - results
•••
triples
18.6.2022
MČR 3x3 (Lipník) - results
•••
triples
25.6.2022
MČR 3x3 ŽENY (Stolín) - results
•••/•
triples+1
25.6.2022
Vo Jarinovy koule, 26. ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
5.7.2022
O brněnskou kouli - XXVII. Ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
5.7.2022
•••
triples
9.7.2022
CHATEAU HROCHŮV TÝNEC (Hrochův Týnec) - results
•••
triples
16.7.2022
Krumsínská HRODA XXIII. Ročník (Krumsín) - results
•••
triples
23.7.2022
Grand Prix Marianske Lazne 2022 (Mar.Lázně) - results
•••
triples
23.7.2022
O pohár Staré hory (Mokrá-Horákov) - results
•••
triples
30.7.2022
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
30.7.2022
MČR 55+ (Valšovice) - results
•••/•
triples+1
13.8.2022
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
20.8.2022
GP LABE (Vědomice) - results
•••
triples
20.8.2022
VC pivovaru Litovel (Brno-Slatina) - results
•••
triples
27.8.2022
CC Slovensko - Trofej L. Šedivého (Slovensko) - results
•••
triples mix
3.9.2022
•••
triples
10.9.2022
Orlovský Kahan (Orlová) - results
•••
triples
10.9.2022
CC Maďarsko (SZIGLIGET) - results
•••
triples
25.9.2022
Tradiční juniorský turnaj (Olomouc) - results
•••
triples
15.10.2022
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - results
•••
triples
22.10.2022
O POHÁR CDP LODĚNICE (Loděnice) - results
•••
triples
29.10.2022
Polouveský svatomartinský turnaj (Polouvsí) - results
•••
triples
5.11.2022
trojice (Lipník) - results
•••
triples
19.11.2022
10. Bitva o Terezín (Terezín) - results
•••
triples
20.11.2022
11. Bitva o Terezín (Terezín) - results
•••
triples
10.12.2022
•••
triples
30/39
11.12.2022
•••
triples
17/39


Legend (display of tournament categories):
Regional
Prestige/Superprestige
Czech Championship
Czech Championship - advance to EC or WC
Centrope Cup
Czech Championship - club league