Turnaje ČAPEK

vše | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009
vše | jednotlivci | dvojice | trojice | kluby
vše | prestige | MČR | Centrope | regionál


Vyhledávání v turnajích:
0.0.
Litovel ÓPN (Litovel) - výsledky
•••
trojice
14.3.2009
JARNÍ LIPNICKÉ KOULE (Lipník) - výsledky
•••
trojice
2.5.2009
Prvomájové koulení (sport.areál Valšovice) - výsledky
•••
trojice
13.6.2009
Poděbradka Cup (Tenis centrum Poděbrady - Kluk) - výsledky
•••
trojice
11.7.2009
VO JARINOVY KOULE (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
18.7.2009
Krumsínská HRODA (X. ročník) (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
26.7.2009
VENDETA (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
1.8.2009
•••
trojice
15.8.2009
•••
trojice
26.9.2009
ORLOVSKÝ KAHAN (Orlová) - výsledky
•••
trojice
24.10.2009
PODZIMNÍ KOULE (Lipník) - výsledky
•••
trojice
7.11.2009
TOP KLIP (Litovel - Sokolovna) - výsledky
•••
trojice
13.3.2010
Jarní lipnické koule (Lipník u Benátek n.Jiz.) - výsledky
•••
trojice
27.3.2010
Malé jarní koulení (Cheb) - výsledky
•••
trojice
1.5.2010
PRVOMÁJOVÉ KOULENÍ (sportovní areál Valšovice) - výsledky
•••
trojice
3.7.2010
Vo Jarinovy koule (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
10.7.2010
Evropský pohár vinařských regionů v pétanque (Kobylí na Moravě) - výsledky
•••
trojice
17.7.2010
Krumsínská HRODA (XI.ročník) (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
25.7.2010
VENDETA (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
31.7.2010
•••
trojice
14.8.2010
Stolínský Křečák (hřiště u hasičárny ve Stolíně) - výsledky
•••
trojice
18.9.2010
ORLOVSKÝ KAHAN (ORLOVÁ) - výsledky
•••
trojice
16.10.2010
Podzimní koule (Lipník u Benátek n.Jiz.) - výsledky
•••
trojice
12.3.2011
Jarní lipnické koule (Lipník) - výsledky
•••
trojice
29.4.2011
Malý noční pivní turnaj (Ořech) - výsledky
•••
trojice
30.4.2011
Prvomájové koulení (sportovní areál Valšovice) - výsledky
•••
trojice
2.7.2011
Grand prix ML (Mariánské Lázně) - výsledky
•••
trojice
9.7.2011
Vo Jarinovy koule (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
16.7.2011
•••
trojice
23.7.2011
Krumsínská HRODA (XII.ročník) (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
31.7.2011
•••
trojice
13.8.2011
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
13.8.2011
•••
trojice
17.9.2011
Orlovský kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
29.10.2011
FISHING Cup (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
5.11.2011
TOP KLIP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
17.3.2012
Jarní lipnické koule (Lipník) - výsledky
•••
trojice
21.4.2012
Litovel Clósed (Litovel) - výsledky
•••
trojice
28.4.2012
Prvomájové koulení (sportovní areál Valšovice) - výsledky
•••
trojice
26.5.2012
Memory Cup (Orlová) - výsledky
•••
trojice
5.7.2012
Grand Prix Mariánských lázní (Mariánské lázně) - výsledky
•••
trojice
7.7.2012
16. ročník "VO JARINOVY KOULE" (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
14.7.2012
Krumsínská HRODA (XIII. Ročník) (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
29.7.2012
•••
trojice
4.8.2012
•••
trojice
18.8.2012
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
8.9.2012
Orlovský kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
15.9.2012
GEKON - turnaj trojic (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
27.10.2012
Fishing Cup (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
3.11.2012
TOP KLIP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
16.3.2013
Jarní lipnické koule (Lipník) - výsledky
•••
trojice
20.4.2013
Litovel ÓPN (Litovel) - výsledky
•••
trojice
4.5.2013
Prvomájové koulení (Valšovice) - výsledky
•••
trojice
25.5.2013
Memory Cup (Orlová) - výsledky
•••
trojice
7.7.2013
O brněnskou kouli 18.ročník (Brno) - výsledky
•••
trojice
13.7.2013
Vo Jarinovy koule 17.ročník (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
20.7.2013
Krumsínská hroda (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
3.8.2013
•••
trojice
17.8.2013
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
14.9.2013
Orlovský kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
14.9.2013
GEKON o křišťálovou tašku (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
12.10.2013
Zlaté prasátko (Brno - Slatina) - výsledky
•••
trojice
2.11.2013
Top klip (Litovel) - výsledky
•••
trojice
9.11.2013
Fishing cup (Brno - Slatina) - výsledky
•••
trojice
15.3.2014
Jarní Lipnické koule (Lipník) - výsledky
•••
trojice
12.4.2014
Memory Cup (Orlová - Výtopna) - výsledky
•••
trojice
19.4.2014
Litovel ÓPN (Litovel) - výsledky
•••
trojice
3.5.2014
Prvomájové koulení (Valšovice) - výsledky
•••
trojice
7.6.2014
•••
trojice
12.7.2014
Vo Jarinovy koule - 18.ročník (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
19.7.2014
Krumsínská hroda (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
2.8.2014
•••
trojice
2.8.2014
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
9.8.2014
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
23.8.2014
O kořist z Mordové rokle (Lipník) - výsledky
•••
trojice
20.9.2014
Orlovský kahan (Orlová - Výtopna) - výsledky
•••
trojice
11.10.2014
Zlaté prasátko (Brno - Slatina) - výsledky
•••
trojice
1.11.2014
Fishing Cup (Brno - Slatina) - výsledky
•••
trojice
8.11.2014
Top KLIP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
14.3.2015
Jarní Lipnické koule (Lipník) - výsledky
•••
trojice
11.4.2015
Memory Cup (Orlová) - výsledky
•••
trojice
18.4.2015
Litovel ÓPN (Litovel) - výsledky
•••
trojice
2.5.2015
Prvomájové koulení (Valšovice) - výsledky
•••
trojice
30.5.2015
O brněnskou kouli - XX. ročník (Ratišovice) - výsledky
•••
trojice
11.7.2015
Vo Jarinovy koule - 19.ročník (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
18.7.2015
Krumsínská HRODA (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
1.8.2015
•••
trojice
15.8.2015
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
22.8.2015
O kořist z Mordové rokle (Lipník) - výsledky
•••
trojice
12.9.2015
GEKON - "O křišťálovou tašku" (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
12.9.2015
Orlovský kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
10.10.2015
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
24.10.2015
Koule z Aurory (Lipník) - výsledky
•••
trojice
7.11.2015
TOP KLIP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
14.11.2015
FISHING Cup (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
12.3.2016
Jarní Lipnické koule (Lipník) - výsledky
•••
trojice
23.4.2016
Memory Cup (Orlová) - výsledky
•••
trojice
30.4.2016
Prvomájové koulení (Valšovice) - výsledky
•••
trojice
8.5.2016
Koule z Příhrádku (Hrad Veveří) - výsledky
•••
trojice
2.7.2016
Vo Jarinovy koule 20. ročník (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
5.7.2016
O brněnskou kouli - XXI. ročník (Ratišovice) - výsledky
•••
trojice
16.7.2016
Krumsínská HRODA (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
30.7.2016
•••
trojice
13.8.2016
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
13.8.2016
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
27.8.2016
O Kořist z Mordové rokle (Lipník) - výsledky
•••
trojice
1.10.2016
Orlovský Kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
8.10.2016
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
15.10.2016
Koule z Aurory (Lipník) - výsledky
•••
trojice
5.11.2016
TOP KLIP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
12.11.2016
FISHING Cup (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
18.3.2017
Jarní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
•••
trojice
1.4.2017
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
8.4.2017
Čerlinka CUP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
15.4.2017
Memory Cup (Orlová) - výsledky
•••
trojice
29.4.2017
Prvomájové koulení (Valšovice) - výsledky
•••
trojice
18.6.2017
Pétanque na zámku (Hrochův Týnec) - výsledky
•••
trojice mix
1.7.2017
Vo Jarinovy koule 21. ročník (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
5.7.2017
O brněnskou kouli - XXII. ročník (Ratišovice) - výsledky
•••
trojice
22.7.2017
Krumsínská HRODA (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
29.7.2017
•••
trojice
12.8.2017
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
19.8.2017
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
26.8.2017
O Kořist z Mordové rokle (Lipník) - výsledky
•••
trojice
9.9.2017
Orlovský Kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
14.10.2017
Koule z Aurory (Lipník) - výsledky
•••
trojice
14.10.2017
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
4.11.2017
TOP KLIP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
11.11.2017
FISHING Cup (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
24.2.2018
Zimní kolovský turnaj (Kolová) - výsledky
•••
trojice
17.3.2018
Jarní Lipnické koule (Lipník) - výsledky
•••
trojice
7.4.2018
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
14.4.2018
Čerlinka CUP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
21.4.2018
Memory Cup (Orlová) - výsledky
•••
trojice
28.4.2018
Prvomájové koulení (Valšovice) - výsledky
•••
trojice
17.6.2018
Pétanque na zámku (Hrochův Týnec) - výsledky
•••
trojice mix
23.6.2018
Zámecký turnaj (Žďár nad Sázavou) - výsledky
•••
trojice
30.6.2018
Vo Jarinovy koule 22. ročník (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
5.7.2018
O brněnskou kouli - XXIII. ročník (Ratišovice) - výsledky
•••
trojice
14.7.2018
Krumsínská HRODA (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
28.7.2018
•••
trojice
11.8.2018
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
11.8.2018
O Kořist z Mordové rokle (Lipník) - výsledky
•••
trojice
18.8.2018
VC Olešná - Zrušeno (Nové Město na Moravě) - výsledky
•••
trojice
25.8.2018
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
8.9.2018
Orlovský Kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
8.9.2018
Podzimní bombardér (Havlíčkův Brod) - výsledky
•••
trojice
22.9.2018
Koule z Aurory (Lipník) - výsledky
•••
trojice
20.10.2018
TOP KLIP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
3.11.2018
FISHING Cup (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
23.3.2019
Jarní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
•••
trojice
30.3.2019
Čerlinka CUP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
13.4.2019
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
20.4.2019
Memory cup (Orlová) - výsledky
•••
trojice
1.5.2019
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
•••
trojice
4.5.2019
Prvomájové koulení (Valšovice) - výsledky
•••
trojice
5.5.2019
Hnátova koule (Havlíčkův Brod) - výsledky
•••
trojice
16.6.2019
Petanque na zámku (Hrochův Týnec) - výsledky
•••
trojice mix
29.6.2019
Vo Jarinovy koule, 23. ročník (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
5.7.2019
O brněnskou kouli - XXIV. ročník (Ratišovice) - výsledky
•••
trojice
13.7.2019
Krumsínská HRODA (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
27.7.2019
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
3.8.2019
•••
trojice
10.8.2019
O Kořist z Mordové rokle (Lipník-hřiště u penzionu) - výsledky
•••
trojice
10.8.2019
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
24.8.2019
Zámecký turnaj (Žďár nad Sázavou) - výsledky
•••
trojice
7.9.2019
Orlovský kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
7.9.2019
Koule z Aurory (zrušeno) (Lipník-hřiště u penzionu)
•••
trojice
19.10.2019
TOP KLIP (Litovel)
•••
trojice
23
26.10.2019
Zlaté prasátko (Brno-Slatina)
•••
trojice
20/77
16.11.2019
FISHING Cup (Brno-Slatina)
•••
trojice
0
23.11.2019
1. Bitva o Terezín (Terezín)
•••
trojice
6/39


Legenda (zobrazení kategorií turnajů):
Regionál
Prestige/Superprestige/Zimní prestige
Mistrovství ČR
Mistrovství ČR - postupové
Centrope Cup
Mistrovství ČR - kluby