ČAPEK Tournaments

all | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Search in tournaments:
13.3.2010
Jarní lipnické koule (Lipník u Benátek n.Jiz.) - results
•••
triples
27.3.2010
BERANÍ KOULE (Albrechtice) - results
••
doubles
27.3.2010
Malé jarní koulení (Cheb) - results
•••
triples
27.3.2010
SOKOLSKÝ POHÁR (Roudnice nad Labem) - results
••
doubles
17.4.2010
GRAND-PRIX-2010 (Albrechtice) - results
••
doubles
24.4.2010
Koule lipnické prezidentky (Lipník u Benátek n.Jiz.) - results
••
doubles
1.5.2010
••
doubles
1.5.2010
PRVOMÁJOVÉ KOULENÍ (sportovní areál Valšovice) - results
•••
triples
8.5.2010
Poděbradka Cup (Poděbrady - Kluk) - results
••
doubles
8.5.2010
Starostovo jarní koulení (Cheb, pod hradem) - results
••
doubles
15.5.2010
BAREVNÉ KOULE (Jaroměřice nad Rokytnou) - results
••
doubles
15.5.2010
ALBRECHTICKÝ KAHAN (Albrechtice) - results
tête-à-tête
15.5.2010
Kolovská koule XIV. ročník (Kolová) - results
••
doubles
22.5.2010
Noční čarodějnice (Lipník u Benátek n.Jiz.) - results
••
doubles
22.5.2010
5. Plzeňské koule (Plzeň) - results
••
doubles
12.6.2010
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
3.7.2010
Vo Jarinovy koule (Hartvíkovice) - results
•••
triples
3.7.2010
Hanácky bakole (Litovel - sokolovna) - results
••
doubles
10.7.2010
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
10.7.2010
•••
triples
10.7.2010
Žebákova noční koule (Areál hřiště SK Žebětín) - results
••
doubles
17.7.2010
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
17.7.2010
Krumsínská HRODA (XI.ročník) (Krumsín) - results
•••
triples
25.7.2010
VENDETA (Brno-Slatina) - results
•••
triples
31.7.2010
•••
triples
14.8.2010
Stolínský Křečák (hřiště u hasičárny ve Stolíně) - results
•••
triples
21.8.2010
PODŘIPSKÝ POHÁR (Roudnice nad Labem) - results
••
doubles
4.9.2010
Václavská podkova (Kolová) - results
••
doubles
11.9.2010
O Tlustou Bertu (Loket, přírodní divadlo) - results
••
doubles
18.9.2010
Velká cena města Cheb (Cheb, krajinka pod hradem) - results
••
doubles
18.9.2010
Selské koule 2010 (Daňkovice) - results
••
doubles
18.9.2010
ORLOVSKÝ KAHAN (ORLOVÁ) - results
•••
triples
25.9.2010
Svatováclavské dukáty (Lipník u Benátek n.Jiz.) - results
••
doubles
25.9.2010
Svatováclavská koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
25.9.2010
SVATOVÁCLAVSKÉ KOULENÍ (sportovní areál Valšovice) - results
••
doubles
26.9.2010
Velká cena Egrensis (Marktredwitz) - results
••
doubles
2.10.2010
••
doubles
16.10.2010
Podzimní koule (Lipník u Benátek n.Jiz.) - results
•••
triples
23.10.2010
ALBRECHTICKÝ POHÁR (Albrechtice) - results
••
doubles
23.10.2010
MEVA CUP 2010 (Roudnice nad Labem) - results
••
doubles
30.10.2010
Podzimní koule (Kolová) - results
••
doubles
26.12.2010
Svatoštěpánské koule (Kolová) - results
••
doubles


Legend (display of tournament categories):
Regional
Prestige/Superprestige
Czech Championship
Czech Championship - advance to EC or WC
Centrope Cup
Czech Championship - club league