ČAPEK Tournaments

all | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Search in tournaments:
2.2.2013
•••
triples
9.3.2013
SVĚDEK (Ořech) - results
••
doubles
16.3.2013
Jarní lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
30.3.2013
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
30.3.2013
Nakashi Cup (Loděnice) - results
••
doubles
6.4.2013
GP pivovaru Litovel (Brno - Slatina) - results
•••
triples
13.4.2013
Saharský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
20.4.2013
Litovel ÓPN (Litovel) - results
•••
triples
20.4.2013
••
doubles
27.4.2013
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - results
••
doubles
27.4.2013
Poděbradka Cup (Poděbrady) - results
••
doubles
27.4.2013
Karlův jarní pohár (Loděnice) - results
tête-à-tête
30.4.2013
Čarodějnické koule (Kolová) - results
••
doubles
1.5.2013
Prvomájové koule (Lipník) - results
••
doubles
2.5.2013
Soustředění + MČR juniorů (Drhleny) - results
•••
triples
4.5.2013
CENTROPE SLOVINSKO - results
•••
triples
4.5.2013
••
doubles
4.5.2013
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
5.5.2013
••
doubles
8.5.2013
MČR klubů 1.kolo (dle rozpisu)
club teams
11.5.2013
Chateau Náměšť (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
11.5.2013
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
18.5.2013
CENTROPE POLSKO - results
•••
triples
18.5.2013
Turnaj dvojic (Loděnice) - results
••
doubles
25.5.2013
MČR 3x3 ženy kvalifikace na ME (Litovel) - results
•••/•
triples+1
25.5.2013
XVII. Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
25.5.2013
Memory Cup (Orlová) - results
•••
triples
1.6.2013
CENTROPE RAKOUSKO - results
•••
triples
1.6.2013
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
1.6.2013
Noční čarodějnice (Lipník) - results
••
doubles
8.6.2013
MČR 1x1 (Vojnův Městec) - results
tête-à-tête
9.6.2013
MČR ve vyrážení (Vojnův Městec) - results
tête-à-tête
15.6.2013
CENTROPE ČESKO (ZÁMEK TRÓJA) - results
•••
triples
15.6.2013
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
22.6.2013
MČR 3x3 (Jaroměřice n. Rokytnou) - results
•••
triples
30.6.2013
MČR 3x3 muži kvalifikace na MS (Stolín) - results
•••/•
triples+1
5.7.2013
Hanácké bakole (Litovel) - results
••
doubles
6.7.2013
MČR klubů 2.kolo (dle rozpisu) - results
club teams
7.7.2013
•••
triples
13.7.2013
Maxitrh.cz (Brno - Slatina) - results
••
doubles
13.7.2013
Vo Jarinovy koule 17.ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
20.7.2013
Krumsínská hroda (Krumsín) - results
•••
triples
20.7.2013
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
20.7.2013
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
27.7.2013
Grand Prix d´Austerlitz (Slavkov u Brna) - results
•••
triples
3.8.2013
Valšovický pohár (Valšovice) - results
tête-à-tête
3.8.2013
•••
triples
10.8.2013
MČR 2X2 mixy (Vědomice) - results
••
doubles
17.8.2013
Podřipský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
17.8.2013
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
24.8.2013
CENTROPE SLOVENSKO - results
•••
triples
24.8.2013
Václavská podkova (Kolová) - results
••
doubles
31.8.2013
O pohár města Brna - VARS Cup (hrad VEVEŘÍ) - results
•••
triples
7.9.2013
MČR 2x2 (Kolová) - results
••
doubles
14.9.2013
CENTROPE MAĎARSKO - results
•••
triples
14.9.2013
Orlovský kahan (Orlová) - results
•••
triples
14.9.2013
Selské koule (Sněžné) - results
••
doubles
14.9.2013
GEKON o křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
15.9.2013
MČR klubů 3.kolo (dle rozpisu) - results
club teams
21.9.2013
MČR 55 plus (Únětice) - results
•••
triples
21.9.2013
Svatováclavské dukáty (Lipník) - results
••
doubles
21.9.2013
VC REDA (Brno - Slatina)
••
doubles
22.9.2013
MČR klubů 4.kolo (dle rozpisu) - results
club teams
28.9.2013
Grand Prix Egrensis (Cheb) - results
••
doubles
28.9.2013
Svatováclavské koulení (Valšovice) - results
••
doubles
28.9.2013
Svatováclavský turnaj (Vojnův Městec) - results
••
doubles
5.10.2013
Čerlinka cup (Litovel) - results
••
doubles
5.10.2013
••
doubles
5.10.2013
MEVA Cup (Vědomice) - results
••
doubles
12.10.2013
Zlaté prasátko (Brno - Slatina) - results
•••
triples
12.10.2013
Podzimní lipnické koule (Lipník) - results
••
doubles
19.10.2013
Kapucínova koule (Chrudim) - results
••
doubles
26.10.2013
Albrechtický pohár (Albrechtice) - results
••
doubles
2.11.2013
Top klip (Litovel) - results
•••
triples
2.11.2013
Podzimní koule (Kolová) - results
••
doubles
9.11.2013
Fishing cup (Brno - Slatina) - results
•••
triples
7.12.2013
Přimrzlé koule (Ořech) - results
••
doubles
26.12.2013
Svatoštěpánské koule (Kolová) - results
••
doubles


Legend (display of tournament categories):
Regional
Prestige/Superprestige
Czech Championship
Czech Championship - advance to EC or WC
Centrope Cup
Czech Championship - club league