ČAPEK Tournaments

all | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Search in tournaments:
9.3.2013
SVĚDEK (Ořech) - results
••
doubles
16.3.2013
Jarní lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
30.3.2013
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
30.3.2013
Nakashi Cup (Loděnice) - results
••
doubles
13.4.2013
Saharský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
20.4.2013
Litovel ÓPN (Litovel) - results
•••
triples
20.4.2013
••
doubles
27.4.2013
Poděbradka Cup (Poděbrady) - results
••
doubles
27.4.2013
Karlův jarní pohár (Loděnice) - results
tête-à-tête
30.4.2013
Čarodějnické koule (Kolová) - results
••
doubles
1.5.2013
Prvomájové koule (Lipník) - results
••
doubles
4.5.2013
••
doubles
4.5.2013
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
5.5.2013
••
doubles
11.5.2013
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
18.5.2013
Turnaj dvojic (Loděnice) - results
••
doubles
25.5.2013
XVII. Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
25.5.2013
Memory Cup (Orlová) - results
•••
triples
1.6.2013
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
1.6.2013
Noční čarodějnice (Lipník) - results
••
doubles
15.6.2013
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
5.7.2013
Hanácké bakole (Litovel) - results
••
doubles
7.7.2013
•••
triples
13.7.2013
Maxitrh.cz (Brno - Slatina) - results
••
doubles
13.7.2013
Vo Jarinovy koule 17.ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
20.7.2013
Krumsínská hroda (Krumsín) - results
•••
triples
20.7.2013
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
20.7.2013
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
3.8.2013
Valšovický pohár (Valšovice) - results
tête-à-tête
3.8.2013
•••
triples
17.8.2013
Podřipský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
17.8.2013
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
24.8.2013
Václavská podkova (Kolová) - results
••
doubles
14.9.2013
Orlovský kahan (Orlová) - results
•••
triples
14.9.2013
Selské koule (Sněžné) - results
••
doubles
14.9.2013
GEKON o křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
21.9.2013
Svatováclavské dukáty (Lipník) - results
••
doubles
21.9.2013
VC REDA (Brno - Slatina)
••
doubles
28.9.2013
Svatováclavské koulení (Valšovice) - results
••
doubles
28.9.2013
Svatováclavský turnaj (Vojnův Městec) - results
••
doubles
5.10.2013
Čerlinka cup (Litovel) - results
••
doubles
5.10.2013
••
doubles
12.10.2013
Zlaté prasátko (Brno - Slatina) - results
•••
triples
12.10.2013
Podzimní lipnické koule (Lipník) - results
••
doubles
19.10.2013
Kapucínova koule (Chrudim) - results
••
doubles
26.10.2013
Albrechtický pohár (Albrechtice) - results
••
doubles
2.11.2013
Top klip (Litovel) - results
•••
triples
2.11.2013
Podzimní koule (Kolová) - results
••
doubles
9.11.2013
Fishing cup (Brno - Slatina) - results
•••
triples
7.12.2013
Přimrzlé koule (Ořech) - results
••
doubles
26.12.2013
Svatoštěpánské koule (Kolová) - results
••
doubles


Legend (display of tournament categories):
Regional
Prestige/Superprestige
Czech Championship
Czech Championship - advance to EC or WC
Centrope Cup
Czech Championship - club league