ČAPEK Tournaments

all | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Search in tournaments:
8.3.2014
Svědek - Světový den koulí (Ořech) - results
••
doubles
29.3.2014
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
29.3.2014
Nakashi Cup (Loděnice) - results
••
doubles
12.4.2014
Saharský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
19.4.2014
Košónek Zdeňka Vavroviče (Lipník) - results
••
doubles
26.4.2014
Easter Egg (Vojnův Městec) - results
••
doubles
26.4.2014
••
doubles
27.4.2014
Pirat Morgan tournament (Ořech) - results
••
doubles
30.4.2014
Čarodějnické koule (Kolová) - results
••
doubles mix
1.5.2014
Prvomájový lipnický turnaj (Lipník) - results
••
doubles
3.5.2014
Poděbradka Cup (Poděbrady) - results
••
doubles
10.5.2014
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
17.5.2014
MČR 2x2 (Vědomice) - results
••
doubles
24.5.2014
XVIII. Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
7.6.2014
Noční čarodějnice (Lipník) - results
••
doubles
7.6.2014
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - results
••
doubles
7.6.2014
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
5.7.2014
Hanácký bakole (Litovel) - results
••
doubles
19.7.2014
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
27.7.2014
PC mobil (Brno - Slatina) - results
••
doubles
9.8.2014
MČR 2x2 mixy (Vojnův Městec) - results
••
doubles mix
16.8.2014
Podřipský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
23.8.2014
Václavská podkova (Kolová) - results
••
doubles
6.9.2014
ZRUŠENO (Brno - Slatina) - results
••
doubles
20.9.2014
Grand Prix Egrensis (Cheb) - results
••
doubles
20.9.2014
Svatováclavské dukáty (Lipník) - results
••
doubles
27.9.2014
Svatováclavské koulení (Valšovice) - results
••
doubles
27.9.2014
Svatováclavský turnaj (Vojnův Městec) - results
••
doubles
27.9.2014
••
doubles
4.10.2014
Čerlinka Cup (Litovel) - results
••
doubles
11.10.2014
Podzimní lipnické koule (Lipník) - results
••
doubles
18.10.2014
Albrechtický pohár (Albrechtice) - results
••
doubles
18.10.2014
MEVA Cup (Vědomice) - results
••
doubles
25.10.2014
Podzimní koule (Kolová) - results
••
doubles
28.10.2014
Kapucínova koule (Chrudim) - results
••
doubles
6.12.2014
19. Frozen boules (Ořech) - results
••
doubles
26.12.2014
Svatoštěpánské koule (Kolová) - results
••
doubles


Legend (display of tournament categories):
Regional
Prestige/Superprestige
Czech Championship
Czech Championship - advance to EC or WC
Centrope Cup
Czech Championship - club league