Turnaje ČAPEK

vše | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009
vše | prestige | MČR | Centrope | regionál


Vyhledávání v turnajích:
5.3.2016
Svědek - Světový den koulí (Ořech) - výsledky
••
dvojice
12.3.2016
Jarní Lipnické koule (Lipník) - výsledky
•••
trojice
19.3.2016
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
19.3.2016
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
9.4.2016
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník) - výsledky
••
dvojice
23.4.2016
Saharský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
23.4.2016
Memory Cup (Orlová) - výsledky
•••
trojice
30.4.2016
••
dvojice
30.4.2016
Prvomájové koulení (Valšovice) - výsledky
•••
trojice
1.5.2016
••
dvojice
1.5.2016
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník) - výsledky
••
dvojice
7.5.2016
Stolínský mixér (Stolín) - výsledky
••
dvojice mix
7.5.2016
Albrechtický kahan (Albrechtice) - výsledky
jednotlivci
7.5.2016
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
7.5.2016
Poděbradka Cup 2016 (Poděbrady) - výsledky
••
dvojice
8.5.2016
Koule z Příhrádku (Hrad Veveří) - výsledky
•••
trojice
14.5.2016
Karlův jarní pohár (Loděnice) - výsledky
jednotlivci
11.6.2016
Turnaj generací (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
11.6.2016
Pepáčkovo koulení (Lipník) - výsledky
••
dvojice
2.7.2016
Vo Jarinovy koule 20. ročník (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
5.7.2016
XX. Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
5.7.2016
O brněnskou kouli - XXI. ročník (Ratišovice) - výsledky
•••
trojice
16.7.2016
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
16.7.2016
Krumsínská HRODA (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
23.7.2016
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
30.7.2016
•••
trojice
30.7.2016
Valšovický pohár (Valšovice) - výsledky
jednotlivci
13.8.2016
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
13.8.2016
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
20.8.2016
Podřipský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
21.8.2016
Přátelský turnaj (Praha-Bohnice) - výsledky
••
dvojice
27.8.2016
O Kořist z Mordové rokle (Lipník) - výsledky
•••
trojice
17.9.2016
MEVA Cup (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
17.9.2016
Čerlinka CUP (Litovel) - výsledky
••
dvojice
24.9.2016
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
24.9.2016
GOLDEN PRAGUE CUP (Ořech) - výsledky
••
dvojice
28.9.2016
Svatováclavské dukáty (Lipník) - výsledky
••
dvojice
1.10.2016
Orlovský Kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
8.10.2016
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
8.10.2016
Podzimní Lipnické koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
15.10.2016
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
15.10.2016
••
dvojice
15.10.2016
Koule z Aurory (Lipník) - výsledky
•••
trojice
28.10.2016
Kapucínova koule (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
29.10.2016
TOP 100 VTN (Loděnice) - výsledky
jednotlivci
5.11.2016
TOP KLIP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
12.11.2016
FISHING Cup (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
3.12.2016
21. Přimrzlé koule (Ořech) - výsledky
••
dvojice
26.12.2016
Svatoštěpánské koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice


Legenda (zobrazení kategorií turnajů):
Regionál
Prestige/Superprestige/Zimní prestige
Mistrovství ČR
Mistrovství ČR - postupové
Centrope Cup
Mistrovství ČR - kluby