ČAPEK Tournaments

all | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Search in tournaments:
7.3.2020
Světový den koulí 2020 (Ořech) - results
••
doubles
14.3.2020
Nakashi Cup - CANCELLED (Loděnice) - results
••
doubles
22.3.2020
Na Výsluní Extra - ZRUŠENO (Medlešický pivovar)
•••
triples
28.3.2020
•••
triples
28.3.2020
•••
triples
28.3.2020
Jarní lipnické koule (ZRUŠENO) (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••
triples
4.4.2020
ZRUŚENO / CANCELED (Vědomice)
••
doubles
4.4.2020
Beraní koule (ZRUŠENO) (Albrechtice)
••
doubles
11.4.2020
Košonek bratří Vavrovičů (ZRUŠENO) (Lipník-fotbalové hřiště) - results
••
doubles
25.4.2020
••
doubles
1.5.2020
Prvomájový lipnický turnaj (ZRUŠENO) (Lipník-fotbalové hřiště)
••
doubles
2.5.2020
•••
triples
16.5.2020
tête-à-tête
16.5.2020
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
6.6.2020
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
13.6.2020
Na Výsluní (Chrudim) - results
••
doubles
20.6.2020
Polouveský májový turnaj (Polouvsí) - results
•••
triples
27.6.2020
Tournament of generations (Vrchlabí) - results
••
doubles
27.6.2020
O Kořist z Mordové rokle (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••
triples
27.6.2020
Vo Jarinovy koule, 24. ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
4.7.2020
XXIV. Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
4.7.2020
O brněnskou kouli - XXV. ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
4.7.2020
Krumsínská HRODA XXI. ročník (Krumsín) - results
•••
triples
11.7.2020
BePeCup (ZRUŠENO) (Šlapanice)
•••
triples
12.7.2020
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
18.7.2020
Valšovický pohár (Valšovice) - results
tête-à-tête
18.7.2020
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
26.7.2020
Pétanque na zámku (Hrochův Týnec) - results
••
doubles
1.8.2020
GEKON "O křišťálovou tašku" (Loděnice) - results
•••
triples
15.8.2020
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
22.8.2020
Zámecký turnaj (Žďár nad Sázavou) - results
•••
triples
5.9.2020
••
doubles
6.9.2020
tête-à-tête
19.9.2020
Orlovský kahan (Orlová) - results
•••
triples
19.9.2020
Lipnické dukáty (Lipník-fotbalové hřiště) - results
••
doubles
26.9.2020
Svatováclavské koulení (Valšovice) - results
••
doubles
4.10.2020
Koulení v pivovaru (Medlešice) - results
••
doubles
10.10.2020
••
doubles
11.10.2020
••
doubles
17.10.2020
••
doubles
18.10.2020
Nymburk 0 (Nymburk)
tête-à-tête
24.10.2020
Podzimní lipnické koule (Zrušeno) (Lipník-fotbalové hřiště)
••
doubles
28.10.2020
••
doubles
31.10.2020
(ZRUŠENO) (Kolová)
••
doubles
7.11.2020
••
doubles
7.11.2020
Koule z Aurory (Zrušeno) (Lipník-fotbalové hřiště)
•••
triples
5.12.2020
••
doubles
40/48


Legend (display of tournament categories):
Regional
Prestige/Superprestige
Czech Championship
Czech Championship - advance to EC or WC
Centrope Cup
Czech Championship - club league