ČAPEK Tournaments

all | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Search in tournaments:
2.1.2021
••
doubles
27.2.2021
Bitva o Terezín (Zrušeno) (Terezín) - results
•••
triples
6.3.2021
••
doubles
13.3.2021
•••
triples
27.3.2021
Jarní lipnické koule (ZRUŠENO) (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••
triples
3.4.2021
••
doubles
10.4.2021
Košonek bratří Vavrovičů (ZRUŠENO) (Lipník-fotbalové hřiště)
••
doubles
10.4.2021
••
doubles
17.4.2021
Velikonoční vejce (ZRUŠENO) (Vojnův Městec)
••
doubles
24.4.2021
•••
triples
24.4.2021
••
doubles
1.5.2021
Prvomájový lipnický turnaj (ZRUŠENO) (Lipník-fotbalové hřiště)
••
doubles
1.5.2021
•••
triples
1.5.2021
•••
triples
8.5.2021
Château Náměšť (Zrušeno) (Náměšť na Hané)
•••
triples
8.5.2021
••
doubles
15.5.2021
CENTROPE ČESKO (Zrušeno) (Liblice) - results
•••
triples
22.5.2021
First tournament (Ořech) - results
••
doubles
5.6.2021
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
5.6.2021
•••
triples
5.6.2021
Polouveský májový turnaj (Polouvsí) - results
••
doubles
6.6.2021
club teams
12.6.2021
MČR 3x3 (Praha-Troja) - results
•••
triples
19.6.2021
MČR 2x2 (Loděnice) - results
••
doubles
19.6.2021
•••
triples
19.6.2021
Tournament of generations (Vrchlabí) - results
••
doubles
19.6.2021
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
26.6.2021
•••/•
triples+1
26.6.2021
Vo Jarinovy koule, 25. ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
27.6.2021
MČR 3x3 ženy - kvalifikace (Krumsín) - results
•••/•
triples+1
3.7.2021
XXV. Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
3.7.2021
O brněnskou kouli - XXVI. ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
3.7.2021
Krumsínská HRODA XXII. ročník (Krumsín) - results
•••
triples
4.7.2021
O kořist z Mordové rokle (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••
triples
10.7.2021
club teams
11.7.2021
club teams
17.7.2021
Grand Prix Marianske Lazne 2021 (Mariánské Lázně) - results
•••
triples
17.7.2021
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
17.7.2021
Valšovický pohár (Valšovice) - results
tête-à-tête
24.7.2021
Château Hrochův Týnec (Hrochův Týnec) - results
•••
triples
31.7.2021
club teams
1.8.2021
MČR 55+ (Hrochův Týnec) - results
•••/•
triples+1
7.8.2021
MČR 2x2 MIX (Hrochův Týnec) - results
••
doubles mix
14.8.2021
MČR 1x1 (Vědomice) - results
tête-à-tête
14.8.2021
Mozartovy koule (ZRUŠENO) (Olomouc) - results
•••
triples
15.8.2021
MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) - results
tête-à-tête
21.8.2021
GP LABE (Vědomice) - results
•••
triples
28.8.2021
MČR Juniorů (Rapotín)
club teams
28.8.2021
Balls of Eliška Přemyslovna (Nymburk) - results
••
doubles
28.8.2021
•••
triples
28.8.2021
VC pivovaru Litovel (Brno-Slatina) - results
•••
triples
29.8.2021
Nymburk's Zero Three (Nymburk) - results
tête-à-tête
4.9.2021
O POHÁR MĚSTA BRNA - VARS CUP (Hrad Veveří) - results
•••
triples
11.9.2021
••
doubles
11.9.2021
CENTROPE RAKOUSKO (Illmitz) - results
•••
triples
11.9.2021
Orlovský kahan (Orlová) - results
•••
triples
12.9.2021
tête-à-tête
12.9.2021
JUNIOR Olomouc 2021 (Olomouc) - results
•••
triples
18.9.2021
Grand prix Egrensis (Cheb) - results
••
doubles
18.9.2021
Gekon "O křišťálovou tašku" (Loděnice) - results
•••
triples
25.9.2021
Lipnické dukáty (Lipník-fotbalové hřiště) - results
••
doubles
25.9.2021
Svatováclavské koulení (Valšovice) - results
••
doubles
26.9.2021
••
doubles
2.10.2021
kvalifikace 2x2 muži na MS resp. ME 2022 (Chrudim, Na Výsluní) - results
••
doubles
2.10.2021
kvalifikace 2x2 ženy na MS resp. ME 2022 (Chrudim, Na Výsluní) - results
••
doubles
9.10.2021
MČR klubů 2021 - FINÁLE (Lipník-fotbalové hřiště) - results
club teams
9.10.2021
Albrechtický pohár (Albrechtice) - results
••
doubles
16.10.2021
Podzimní lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště) - results
••
doubles
16.10.2021
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - results
•••
triples
23.10.2021
O Pohár CdP (Loděnice) - results
•••
triples
23.10.2021
Polouveský svatomartinský turnaj (Polouvsí) - results
•••
triples
30.10.2021
••
doubles
6.11.2021
Koule z Aurory (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••
triples
13.11.2021
•••
triples
20.11.2021
3. bitva o Terezín (Terezín) - results
•••
triples
21.11.2021
4. bitva o Terezín (Terezín) - results
•••
triples
4.12.2021
Přimrzlé koule (Ořech) - results
••
doubles
11.12.2021
Juniorský turnaj (Stolín)
•••
triples
18.12.2021
•••
triples


Legend (display of tournament categories):
Regional
Prestige/Superprestige
Czech Championship
Czech Championship - advance to EC or WC
Centrope Cup
Czech Championship - club league