Dvacátá sezóna ČAPEK

Za několik dní odstartuje prvními jarními turnaji jubilejní dvacátá sezóna ČAPEK. Za tu dobu se toho mnohé událo a naše asociace prošla svým vývojem. Letošní ročník bude krom jubilejního také zároveň prvním pro nové webové stránky ČAPEK.

Nová podoba stránek by měla zachytit vše podstatné a důležité pro své členy, stejně jako se stát zdrojem informací pro veřejnost a zároveň být jakousi „výstavní skříní“ naší činnosti, našeho sportovního snažení, našich úspěchů.

Nová stránka ČAPEK obsahuje všechny důležité informace, poskytuje prostor pro sdělení prezidenta asociace, stejně jako jednotlivých komisí. V sekci Dotazy a návrhy se bude možné vyjádřit, nebo se něco nového dozvědět. Stejně tak lze podat kdykoli dotaz, nebo připomínku na adresu STK.

Souběžně s novou stránkou bude i nadále funkční stránka současná. Věříme, že se vám nová podoba stránky bude líbit a najdete si v ní i řadu novinek, které vám budou k užitku.

Chtěl bych poděkovat všem, kteří se na nové podobě stránky po dlouhou dobu podíleli a připravovali ji. Především Jakubu Konopáskovi a Michalu Preussovi, s nimiž spolupracovali nebo jinak pomohli Vladimír Brázda, Jan Michálek, Pavel Král a ostatní členové sportovně technické komise.

Ivo Michálek - vloženo: 25. 2. 2014 02:01:14

Diskuze


Vložit příspěvek:

Email není povinný a vidí jej pouze administrátoři webu. Pokud chcete, abychom vás byli schopni kontaktovat, prosíme o jeho vyplnění.