Anketa - systém dohrávek

Jaký preferujete systém dohrávek u týmů, které nepostoupí do vyřazovací části turnaje?

Michal Preuss - vloženo: 8. 11. 2015 20:12:03

Diskuze

11.11.2015 - Milan Fukal: Dohrávka šestnáctky = 4 kola. Pokud by hrál zbytek KO, bylo by to minimálně o kolo, někdy i o dvě víc. Finalisti hlavního turnaje by si tak mohli ještě i zafandit, než by došlo k předávání cen. V případě B turnaje to nebude lepší. Předpokládám, že se za B či nějakou jinou dohrávku o ceny bude platit další startovné, aby ty ceny stály za to. Nebo to bude na úkor hlavního turnaje? Kdo si chce ještě po vyřazení (nepostoupení) zahrát, ať se domluví s njiným a zahraje si. Hlavně nenuťte ostatní, aby několik dalších hodin bojovali o 41., 57. nebo nějaké jiné hodnotné umístění. "Nedohrávat", jak je to obvyklé u jiných sportů. Dalším aktivitám pořadatele nebo samotných hráčů to přece nebrání.


10.11.2015 - MPreuss: Doprovodné turnaje podle KŘ nemohou být bodované, navíc samostatný turnaj ovlivňovat pořadí v původním turnaji snad nemůže. Jinak pro vysvětlení, tam kde je napsáno "o ceny" se automaticky myslí, že to neovlivní konečné pořadí v turnaji. Samozřejmě je na pořadateli, jestli dá ceny v ostatních případech, tam je důležité hlavně to, že dohrávka ovlivňuje konečné pořadí hlavního turnaje.


10.11.2015 - Veronika: Je to trochu nejasne, ale hlasovala jsem za "nedohravat" a pak by mel nebo mohl byt samostatny nebodovany B turnaj o ceny, ale tak, aby nemel vlyv na vysledky turnaje (tj zachovat poradi po svycaru). Z ankety neni jasne, jak je prvni moznost myslena.. jestli tak jak jsem popsala, nebo jinak. proto moje volba "nedohravat"


9.11.2015 - Yara J. Kraus: Volím "Nedohrávat" a případně nebodovaný "Samostatný B turnaj o ceny". Ostatní způsoby dohrávky negativně ovlivňují "odpadlíci".


9.11.2015 - Jiří Gargulák: Bodování"odpadlíků" po základní části.Pokud někdo odjede a nedohrává B nebo jinou variantu,tak bez nároku na body.Je to asi nemyslitelné,ale názor.Vložit příspěvek:

Email není povinný a vidí jej pouze administrátoři webu. Pokud chcete, abychom vás byli schopni kontaktovat, prosíme o jeho vyplnění.