Termínová listina 2016

Byla zveřejněna termínová listina turnajů ČAPEK pro rok 2016. První verze obsahuje pouze turnaje vyšších kategorií a některé regionální turnaje, nahlášené do konce listopadu. STK tímto žádá pořadatele o kontrolu.

Žádosti o zařazení regionálních turnajů nebo případné dotazy k termínové listině zasílejte prosím emailem na adresy: michal.preuss@gmail.com, michalekivo@gmail.com, vlad.brazda@gmail.com


Za STK,
Michal Preuss
Michal Preuss - vloženo: 8. 12. 2015 21:44:10

Diskuze

12.12.2015 - Vladimír Brázda: Tome, neudělali jste nikomu nic. Snažíme se, aby se jednotlivá MČR nehrály dvakrát za sebou na stejném místě, mixy byly ve Vědomicích v posledních letech vždy každý druhý rok. Jedničky jsou logicky speciální případ. Prestige rozhodně nejsou nahuštěné ve dvou částech roku. Když se podívám na termínovku, tak je vidím od zimy, přes jaro, v létě i na podzim. Nejlepší termíny v červnu padají na MČR a také jsou zde turnaje Centrope. Žádný z pořadatelů Prestige v loňském roce neselhal a nebyl tak důvod jim Prestige znovu neuznat. Že není u Vás je směsicí pár věcí a sem se to nevejde, proto Ti napíšu email zvlášť.


10.12.2015 - Slavia: Naprosto s tebou souhlasim ta terminovka je paskvil nebo vražda. Jak chceš.


10.12.2015 - Tomáš Piller: Nevím co jsme komu udělali, Zůstanou nám 1x1 a střelba to bylo jasné. Sebrat nám 2x2 mixy a dát je na fotbalovou bažinu do Vojnova Městce nám nepřijde zcela normální - terén odpovídá MČR? A Saharákům zůstane jen práce s jedničkama a střelbou.Komu vyhovuje PRESTIGE nahuštěná do dvou částí roku to nevím, ale již druhý rok nemáme žádnou.Myslím si, že je potřeba opravdu tvrdě hodnotit pořadatelské možnosti klubů a hned by bylo jasné, kde a kolik úsilí vynakládá pořadatel pro zvládnutí MČR a PRESTIGE.Vložit příspěvek:

Email není povinný a vidí jej pouze administrátoři webu. Pokud chcete, abychom vás byli schopni kontaktovat, prosíme o jeho vyplnění.