EuroCup 2014 je nalosován

V sobotu 5.4. proběhl los základních skupin ME klubů. Česká republika reprezentovaná klubem Carreau Brno bude o postup bojovat ve Švédsku.

Poslední červencový víkend se uskuteční základní kolo mistrovství Evropy klubů neboli EuroCupu. Českou republiku bude podruhé v řadě reprezentovat Carreau Brno, které bylo nalosováno do skupiny ve Švédsku. Kromě domácích Švédů čeká na český klub ještě Německo, Anglie, Lucembursko a Polsko. Nejedná se o nejjednodušší skupinu, ve které bude velice těžké zopakovat loňský úspěch v podobě postupu do druhého kola. Na rozdíl od loňského roku se navíc nehraje o tři postupová místa, ale pouze o dvě. Carreau Brno tedy nebude favoritem na postup, na druhou stranu jeho hráči již mají zkušenosti s touto soutěží a mohou opět překvapit. Skupina se s největší pravděpodobností odehraje v Malmö na jižním pobřeží Švédska, finálové kolo se následně bude hrát v Lucembursku.

Přehled nalosování ostatních skupin je zde.

Jan Michálek - vloženo: 9. 4. 2014 09:34:28

Diskuze


Vložit příspěvek:

Email není povinný a vidí jej pouze administrátoři webu. Pokud chcete, abychom vás byli schopni kontaktovat, prosíme o jeho vyplnění.