Změna přihlašování na turnaje

Proces elektronického přihlašování na turanje pro hráče ČAPEK byl změněn. Registrování hráči se nyní mohou přihlásit na turnaj pouze po přihlášení na stránky ČAPEK pod svou licencí. Stávající proces přihlašování je beze změn pro neregistrované a cizince.

Jakýkoli hráč může po zalogování na stránky přihlašovat na turnaje libovolné registrované hráče, není potřeba nastavovat heslo pro přihlášený tým. Přihlášku pak mohou měnit nebo zrušit všichni hráči v týmu a případně hráč, který tým přihlásil (pokud v něm sám není).

Pokud jste registrovaný hráč, ale nemáte přihlašovací údaje, prosíme kontaktujte prezidenta vašeho klubu. V případě, že je váš prezident nemá, může je získat kontaktováním administrátora na tomto emailu

Neregistrovaní a cizinci nemohou do svého týmu přihlásit hráče ČAPEK. Týmy složené z neregistrovaných i registrovaných musí přihlásit hráč ČAPEK.

Michal Preuss - vloženo: 14. 2. 2016 10:12:20

Diskuze

13.5.2016 - Magda Sjögren: Přeji dobrý den!Prosím o přihlašovací kod.-č.lic 16109. Děkuji!M.Sjögren


10.3.2016 - Chocholouš ladislav: Dobrý den, prosím o přihlašovací kod,nemůže se přihlásit na turnaje moje č. lic. 16047 PK SEZEMICE, s pozdravem ChocholoušVložit příspěvek:

Email není povinný a vidí jej pouze administrátoři webu. Pokud chcete, abychom vás byli schopni kontaktovat, prosíme o jeho vyplnění.