Poděkování Komisi mládeže

Vážení přátelé petanque, dovolte mi, abych tímto poděkoval všem členům komise mládeže ČAPEK v čele s Pavlem Hejlem za skvělou přípravu a organizaci soustředění juniorů a MČR juniorů trojic a ve střelbě ve dnech 4.-7.5 2017 v Rapotíně.

Zejména chci ocenit jejich příkladnou práci s dětmi v průběhu trvání celé akce, vedení juniorů na jednotlivých ateliérech a trpělivé koučování jednotlivých družstev v průběhu celého turnaje.

Vysoké ocenění si zaslouží také ředitel turnaje MČR Jan Hudík a členové komise mládeže ČAPEK Pavel Hnilica a rozhodčí Martin Bartoš.

Jako poměrně nový člen Čapek chci poznamenat, že aktivní účast na této akci je pro mě i náš klub SK Španielka Řepy velkým přínosem. Jsem přesvědčen, že získané zkušenosti využijeme v budoucnu v naší práci s mládeží.

Závěrem bych chtěl popřát vítězům Robinu Konšelovi, Honzovi Ježkovi a Martinovi Hájkovi ml. a přeji hodně úspěchů do budoucna.

S přáním pěkného dne,
Alois Řezník (SK Španielka Řepy)

Alois Řezník - vloženo: 14. 5. 2017 19:51:17

Diskuze


Vložit příspěvek:

Email není povinný a vidí jej pouze administrátoři webu. Pokud chcete, abychom vás byli schopni kontaktovat, prosíme o jeho vyplnění.