MČR mužů - kvalifikace na ME 2015

Byly zveřejněny propozice MČR mužů, které se bude konat dne 14.6. na Svatém kopečku u Olomouce.

Přihlašování na MČR mužů:

Na MČR mužů se hlásí nejprve finalisté minulého ročníku (tj. týmy, jejichž součástí jsou alespoň dva hráči loňského týmu) a týmy sestavované nejvýše postaveným hráčem na žebříčku - sestupně až do celkového počtu 12ti týmů. Společně s finalisty tedy celkově 14 týmů.

Tyto týmy se budou moci přihlásit okamžitě po zmražení žebříčku, tedy od 1.6.2014.

Pořadatel a Výkonný výbor ČAPEK mají dále právo udělit po jedné divoké kartě týmu na základě žádosti, která se podává písemně po nahlášení 14ti týmů nebo od 5.6. Všechny žádosti o udělení divoké karty musí být podány nejpozději do 7.6.

Případné divoké karty budou uděleny do 10.6. Pokud karty v tomto termínu uděleny nebudou, mohou se dohlásit týmy sestavené nejlépe umístěnými hráči dle žebříčku do celkového počtu 16 týmů. Přihlášky na turnaj budou uzavřeny dne 12.6.2014.

Přihlašování bude koordinováno STK, aby nedocházelo k zbytečným prostojům či nedorozumění. Člen STK zodpovědný za přihlášky na MČR mužů je Tomáš Kutý (tomas.kuty1@gmail.com), proto se s veškerými dotazy prosím obracejte na něj nebo na předsedu STK.

Za STK
Michal Preuss
Michal Preuss - vloženo: 28. 5. 2014 00:21:10

Diskuze


Vložit příspěvek:

Email není povinný a vidí jej pouze administrátoři webu. Pokud chcete, abychom vás byli schopni kontaktovat, prosíme o jeho vyplnění.