PK 1293 Vojnův Městec

President: Jitka Brožová

Email: pk1293@vojnuvmestec.cz

Domovská stránka: pk1293.vojnuvmestec.cz

Kraj: Vysočina

Číslo klubu: 44

Telefon: 777166841

Adresa: Jitka Brožová, Vojnův Městec 221, 591 01 Žďár nad Sázavou

Sdružení milovníků petanque PK 1293 Vojnův Městec bylo založeno koncem roku 2002. Prvním a dlouholetým presidentem klubu byl Oldřich Brož st., ikona městeckého petángu. Hráčských úspěchů spolu s ním dosahovali hned od začátku také Vlastimil Vejmělek, Karel Malivánek a další. Dočasně byli členy klubu i hráči z nedalekého Sněžného, kteří se pak pod vedením Františka Haněla osamostatnili pod hlavičkou PEPA Sněžné. Tradičně se ve Vojnově Městci pořádají tři větší turnaje, které jsou v oficiálním rozpisu turnajů celostátní petangové organizace ČAPEK: na jaře Velikonoční vejce, před létem Vajtovy koule a na podzim pak Svatováclavská koule. Příležitostně se zde konají i regionální kola Mistrovství ČR. Zejména pro místní, třeba i neregistrované hráče pořádáme další akce, jako třeba tradiční Pouťový turnaj. Vojnův Městec je obec na Vysočině, kousek od Velkého Dářka a nedaleko od Devíti skal. Počasí tu často není tak vlídné jako jinde, petangová sezóna je trochu kratší – na velikonoční turnaj někdy sníh sotva stačí roztát. Avšak máme tady pěkné hřiště (vybudované zvlášť pro pétanque), dobré zázemí a při akcích výbornou kuchyni. Pokud jste tu ještě na nějakém turnaji nebyli, zkuste to. Třeba se budete rádi vracet.

Počet hráčů: 10

pořadí - jméno
síla
body
kategorie
23.7 síly
2079 bodů
9.5 síly
936 bodů
1.3 síly
191 bodů
1.4 síly
164 bodů
0 síly
0 bodů
0 síly
0 bodů
0 síly
0 bodů
0 síly
0 bodů
0 síly
0 bodů
0 síly
0 bodů



Bývalí členové

Juraj Bartalos - členem od 1.1.2004 do 1.1.2008
Jan Brož - členem od 1.1.2003 do 1.1.2013
Martin Hošák - členem od 1.1.2009 do 1.1.2014
Olga Imramovská - členem od 1.1.2003 do 1.1.2006
Jiří Imramovský - členem od 1.1.2003 do 1.1.2014
Zdeněk Konopásek - členem od 1.1.2005 do 31.12.2013 (nyní v POP Praha)
Petr Koten - členem od 1.1.2003 do 1.1.2011
Jáchym Křížek - členem od 1.1.2006 do 1.1.2010
Vlasta Křížková - členem od 1.1.2006 do 1.1.2010
František Kulhánek - členem od 1.1.2003 do 1.1.2010
Miroslav Liml - členem od 1.1.2003 do 1.1.2011
Andrea Machovcová - členem od 1.1.2005 do 1.1.2006
Barbora Machovcová - členem od 1.1.2012 do 1.1.2013
Marek Machovec - členem od 1.1.2006 do 1.1.2011
Jakub Malivánek - členem od 1.1.2004 do 1.1.2014
Vít Malivánek - členem od 1.1.2003 do 1.1.2014
Barbora Malivánková - členem od 1.1.2004 do 1.1.2014
Milada Malivánková - členem od 1.1.2004 do 1.1.2005
Jiří Marek - členem od 1.1.2003 do 1.1.2011
Michal Martinek - členem od 1.1.2012 do 1.1.2013
Otakar Polívka - členem od 1.1.2003 do 31.12.2014
Marie Polívková - členem od 1.1.2003 do 1.1.2010
Michal Ročárek - členem od 1.1.2004 do 1.1.2009
Martin Sobotka - členem od 1.1.2003 do 1.1.2011
Zdeněk Urban - členem od 1.1.2004 do 1.1.2009
Vlastimil Vejmělek - členem od 1.1.2003 do 1.1.2013