20066
Počet přihlášených týmů: 55
regionál Nakashi Cup Pořádá CdP Loděnice   14.3.2020 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 120
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   7 57.000
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   2 63.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 108
26075 Jakub Konšel POP Praha   1 59.000
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   27 49.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 93
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   8 50.250
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   12 42.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 89.625
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   21 44.000
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   35 45.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 88.438
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   14 56.750
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   39 31.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 86.5
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 49.000
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   41 37.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 78.75
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   64 30.250
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   4 48.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 78.625
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   25 42.000
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   75 36.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 76.75
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   47 41.000
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   52 35.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 75.625
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   29 38.125
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   34 37.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 68.876
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   69 33.938
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   62 34.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 64.375
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   53 29.125
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   74 35.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 63.158
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   115 28.564
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   67 34.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 62.627
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   26 32.876
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   38 29.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 61.063
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   54 33.375
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   150 27.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 60.392
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   58 32.563
10082 Roman Krassa PC Egrensis   121 27.829
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 60.188
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   49 30.188
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   50 30.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 59.127
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   48 31.813
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   97 27.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 58.376
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   113 29.813
12070 Petr Mrázek PC Kolová   147 28.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 55.689
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   87 33.250
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   161 22.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 50.128
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   110 25.064
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   111 25.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 50.097
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   163 26.189
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   157 23.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 48.189
15068 Kamil Žárský POP Praha   109 23.626
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   128 24.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 46.062
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   140 23.031
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   139 23.031
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 45.876
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   82 24.813
17097 Jean Griffon Petank Club Praha   98 21.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 44.157
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   70 24.438
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   108 19.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 44.049
99590 Ivo Kacerovský PC Kolová   102 24.767
21768 Petr Plucar PC Kolová   178 19.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 41.378
18130 Oldřich Semrád POP Praha   186 21.627
17090 Marie Sedláčková PCP LIPNÍK   199 19.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 40.346
96217 Rubi Gorroňo López CdP Loděnice   122 23.438
13084 David Vondrouš CdP Loděnice   213 16.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 38.907
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   236 11.938
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   73 26.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 35.002
14037 Jindřich Hůrka Bowle 09 Klatovy   171 11.657
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   153 23.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 34.518
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   184 17.642
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   224 16.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 32.86
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   116 27.126
16083 Eva Pastorková SKP Řepy   421 5.734
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 32.721
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   205 16.720
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   209 16.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 32.25
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   37 32.250
14077 Daniel Klír Petank Club Praha   789 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 31.128
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   196 15.252
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   242 15.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 29.141
18012 Christo Christov SKP Řepy   215 14.672
18013 Irena Christovová SKP Řepy   222 14.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 26.219
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   89 26.219
  Dostál Pavel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 25.673
10085 Josef Kuchler PC Egrensis   253 15.891
18046 Axel Fleischer PC Egrensis   283 9.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 24.86
99600 Miroslav Šplíchal PC Kolová   268 10.500
99594 Josef Gubiš PC Kolová   174 14.360
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 19.94
99540 Robert Lapihuska SK Sahara Vědomice   286 9.970
99539 Milan Lapihuska Ml. SK Sahara Vědomice   287 9.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 19.234
15060 Jiří Horálek PCP LIPNÍK   159 19.234
  Hedvika Sedláčková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 17.159
18005 Josef Procházka SKP Řepy   321 10.204
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   365 6.955
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 16.064
15031 Helena Fárová SKP Kulová osma   351 8.219
15032 Jindřich Fára SKP Kulová osma   357 7.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 14.033
10034 Milan Fukal JAPKO   259 14.033
10036 Klára Javůrková JAPKO   773 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 11.439
29052 Jan Paták CdP Loděnice   427 6.251
18104 Zuzana Víchová CdP Loděnice   451 5.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 11.158
12031 Ema Koudelková SKP Kulová osma   595 1.125
12035 Ivana Horálková SKP Kulová osma   322 10.033
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 9.581
18010 Petr Gruber SKP Řepy   372 7.486
18011 Jiřina Gruberová SKP Řepy   496 2.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 7.845
18028 Valerija Rybářová SKP Řepy   343 7.845
20533 Eva Josífková SKP Řepy   782 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 7.658
16024 Jindra Hůrková Bowle 09 Klatovy   254 7.658
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 3.688
29053 Petr Hytych CdP Loděnice   498 3.688
  Fatka ST.ml      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 3.656
15026 Jiří Čermák CdP Loděnice   518 3.656
  Doplnim      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 0.344
12060 Šárka Pospíšilová Petank Club Praha   863 0.000
18054 Ondřej Pfeiffer Petank Club Praha   648 0.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 0
20531 Jana Cibulková SKP Řepy   689 0.000
20535 Eva Linková SKP Řepy   816 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 0
20532 Evžen Křížek SKP Řepy   805 0.000
20534 Věra Váňová SKP Řepy   930 0.000