20068
Počet přihlášených týmů: 55
regionál Memoriál CdP Loděnice Pořádá CdP Loděnice   12.7.2020 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 101.125
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   1 56.500
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   20 44.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 98.25
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   6 44.250
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   7 54.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 80.75
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   18 41.125
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   17 39.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 78.625
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   8 43.750
26075 Jakub Konšel POP Praha   16 34.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 78
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   4 43.375
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   14 34.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 73.375
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   26 38.375
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   49 35.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 67.625
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   29 33.125
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   33 34.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 60.627
14079 Jan Vorel "E" Petank Club Praha   74 21.127
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   15 39.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 59.533
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   13 36.500
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   75 23.033
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 57.752
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   48 29.001
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   50 28.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 56.939
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   83 26.251
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   68 30.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 55.781
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   25 28.250
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   38 27.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 54.566
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   82 26.814
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   47 27.752
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 51.876
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   27 25.938
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   28 25.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 49.315
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   51 29.626
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   90 19.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 47.191
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   65 27.814
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   111 19.377
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 46.157
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   126 21.438
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   92 24.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 46.064
15068 Kamil Žárský POP Praha   71 22.751
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   78 23.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 45.128
18130 Oldřich Semrád PKT Velký Šanc   119 23.627
17090 Marie Sedláčková PKT Velký Šanc   140 21.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 45.126
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   73 22.563
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   66 22.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 44.441
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   98 23.189
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   104 21.252
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 42.128
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   107 21.064
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   106 21.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 39.908
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   34 28.001
10082 Roman Krassa PC Egrensis   194 11.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 39.159
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   97 24.813
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   139 14.346
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 38.971
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   91 20.564
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   95 18.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 35.751
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   40 32.063
22012 Martin Škopek FRAPECO   345 3.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 35.503
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   178 17.814
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   127 17.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 34.158
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   237 10.844
12070 Petr Mrázek PC Kolová   103 23.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 31.753
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   84 20.783
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   196 10.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 30.534
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   213 12.157
12010 Pavel Pachla PO Chotěboř   151 18.377
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 30.47
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   59 26.595
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   462 3.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 28.783
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   85 20.064
10085 Josef Kuchler PC Egrensis   292 8.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 25.456
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   155 15.845
14037 Jindřich Hůrka Bowle 09 Klatovy   190 9.611
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 17.72
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   219 11.844
18080 Helena Bartošová CHRUPEK Chrudim   368 5.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 16.799
14055 Petr Stejskal JAPKO   230 9.830
10034 Milan Fukal JAPKO   322 6.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 14.846
18005 Josef Procházka SKP Řepy   285 7.188
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   277 7.658
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 14.485
96217 Rubi Gorroňo López CdP Loděnice   186 9.735
11050 Blanka Gorroňo López CdP Loděnice   252 4.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 10.391
15073 Josef Malý UBU - United Balls of Únětice   582 0.906
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   193 9.485
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 10.251
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   255 10.251
  Rusková Rozárka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 9.127
12031 Ema Koudelková SKP Kulová osma   479 2.563
12035 Ivana Horálková SKP Kulová osma   302 6.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 8.782
15031 Helena Fárová SKP Kulová osma   339 4.844
15032 Jindřich Fára SKP Kulová osma   365 3.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 8.329
18046 Axel Fleischer PC Egrensis   251 7.860
20514 Markus Hess PC Egrensis   644 0.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 5.564
20532 Evžen Křížek SKP Řepy   493 2.782
20534 Věra Váňová SKP Řepy   494 2.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 2.25
15026 Jiří Čermák CdP Loděnice   536 2.250
  Jára      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 1.313
20557 Jana Křešťáková Petank Club Praha   587 1.313
  Smieško Zdeněk      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 1.187
20533 Eva Josífková SKP Řepy   586 1.187
  Konopová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 0.813
20535 Eva Linková SKP Řepy   621 0.813
  Forejtarová, Hana      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 0
  Viktor Šulc      0
  Michaela Šulcová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 0
  19023      0
  doplnim      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 0
  Ečerová Helča      0
  Bruner Karlik      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 0
  Hrdinková Naďa Pha 17      0
  Lišková Jiřina Pha 17      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
  CdP Loděnice 1      0
  .      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0
29053 Petr Hytych CdP Loděnice   761 0.000
  Fatka Stanislav ml.      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 0
  Tangi Andro "CPC Chemnitz"      0
  Dieter Büttner "CPC Chemnitz"      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 0
  Pepa Zeman      0
  Šoustková Evina      0