21001
Počet přihlášených týmů: 26
prestige Bitva o Terezín (Zrušeno) Pořádá SK Sahara Vědomice   27.2.2021 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 137.813
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   3 51.250
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   6 53.000
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   26 33.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 100.189
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   10 44.063
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   50 25.376
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   35 30.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 95.127
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   37 40.500
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   57 27.282
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   102 27.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 94.909
15068 Kamil Žárský POP Praha   52 25.969
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   30 30.877
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   15 38.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 72.6
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   51 27.345
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   67 22.815
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   72 22.440
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 71.933
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   44 29.251
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   93 15.744
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   27 26.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 71.472
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   54 22.720
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   70 21.501
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   34 27.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 71.237
13060 Petr Janík PCBD   87 25.766
17060 Petr Bejšovec "J" PK Sokol Medlánky   92 26.188
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   97 19.283
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 67.455
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   131 16.813
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   59 22.954
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   75 27.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 58.876
18060 Franjo Kvítek PC AUSTERLITZ 1805   162 9.125
19040 Tomáš Olbort Orel Řečkovice   234 13.563
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   45 36.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 52.784
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   25 23.439
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   270 3.969
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   21 25.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 47.066
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   296 5.407
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   43 22.814
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   78 18.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 47.012
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   103 18.072
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   100 17.376
20557 Jana Křešťáková Petank Club Praha   152 11.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 38.594
14055 Petr Stejskal JAPKO   143 13.625
16117 Václav Stejskal JAPKO   79 17.438
10034 Milan Fukal JAPKO   197 7.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 37.214
20533 Eva Josífková SKP Řepy   180 11.743
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   172 11.814
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   167 13.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 33.023
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   158 14.867
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   166 13.492
20573 Ivana Vávrová PC SOKOL PP Hr. Králové   309 4.664
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 29.75
19067 Josef Petrželka 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   251 12.000
20565 Heinz Manka 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   302 7.750
15083 Milan Dřevojan 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   269 10.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 28.813
14079 Jan Vorel "E" Petank Club Praha   42 28.813
  Zatím nikoho nemám, ale mám vůbec hledat?      0
  Bude turnaj?      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 27.711
28037 Tatiana Dvořáková CP VARY   207 9.816
14026 Renata Kloudová CP VARY   218 7.470
17059 Tomáš Kula CP VARY   194 10.425
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 23.907
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   55 23.907
  Hledám 604 869 157      0
  Hledám 604 869 157      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 22.993
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   47 22.993
  -      0
  -      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 21.534
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   140 14.627
24281 Martin Škopek PC Sokol Velim   199 6.907
  Doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 20.876
19038 Petr Soukup PC SOKOL PP Hr. Králové   259 8.688
19037 Zbyněk Fischer PC SOKOL PP Hr. Králové   258 8.688
20571 Václav Dvořák PC SOKOL PP Hr. Králové   447 3.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 19.565
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   60 19.565
  Doplním      0
  Doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 13.012
16079 Josefína Kolaříková UBU - United Balls of Únětice   335 4.430
18021 Věra Čapková SKP Řepy   366 4.353
20614 Jiřina Mullerová SKP Řepy   351 4.229
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 0
21026 Jindra Vodehnalová SKP Řepy   960 0.000
21025 Zdeněk Vodehnal SKP Řepy   959 0.000
21027 Theodor Vrána SKP Řepy   967 0.000