21002
Počet přihlášených týmů: 45
regionál Světový den koulí - SvěDeK Pořádá C.T.P. CLUB OŘECH   6.3.2021 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 86.375
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   6 53.000
27015 Lubomír Srnský 1. KPK VRCHLABÍ   18 33.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 81.148
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   2 56.500
20504 Roman Bytešník Carreau Brno   95 24.648
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 68.94
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   30 30.877
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   15 38.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 58.502
12070 Petr Mrázek PC Kolová   106 22.377
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   24 36.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 56.189
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   44 29.251
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   27 26.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 56.126
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   50 25.376
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   35 30.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 54.596
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   51 27.345
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   34 27.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 50.532
15068 Kamil Žárský POP Praha   52 25.969
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   86 24.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 48.815
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   25 23.439
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   21 25.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 45.255
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   72 22.440
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   67 22.815
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 44.221
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   54 22.720
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   70 21.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 40.942
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   43 22.814
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   90 18.128
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 39.767
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   131 16.813
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   59 22.954
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 38.848
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   60 19.565
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   105 19.283
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 37.098
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   135 18.549
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   136 18.549
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 31.063
14055 Petr Stejskal JAPKO   143 13.625
16117 Václav Stejskal JAPKO   79 17.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 29.869
96162 Vladimír Glaser C.T.P. CLUB OŘECH   192 15.993
96163 Dana Glaserová C.T.P. CLUB OŘECH   191 13.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 28.813
14079 Jan Vorel "E" Petank Club Praha   42 28.813
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 28.658
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   272 11.844
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   137 16.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 28.359
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   158 14.867
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   166 13.492
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 27.688
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   75 27.688
  Hledám 702404618      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 20.845
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   165 20.845
  Eliška Ptáčková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 20.241
28037 Tatiana Dvořáková CP VARY   207 9.816
17059 Tomáš Kula CP VARY   194 10.425
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 20.16
20532 Evžen Křížek SKP Řepy   211 11.369
20534 Věra Váňová SKP Řepy   237 8.791
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 19.421
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   257 12.140
18080 Helena Bartošová CHRUPEK Chrudim   344 7.281
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 18.158
18012 Christo Christov SKP Řepy   178 9.079
18013 Irena Christovová SKP Řepy   179 9.079
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 18.072
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   103 18.072
20564 Petr Kubista Petank Club Praha   780 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 17.376
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   100 17.376
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 17.376
19038 Petr Soukup PC SOKOL PP Hr. Králové   259 8.688
19037 Zbyněk Fischer PC SOKOL PP Hr. Králové   258 8.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 15.867
10008 Ivo Gavlas PC SOKOL PP Hr. Králové   220 11.203
20573 Ivana Vávrová PC SOKOL PP Hr. Králové   309 4.664
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 15.68
21009 Michael Ray Bliek Club Rodamiento   626 0.000
19023 Alena Blieková SENIOR TÝM PRAHA 1   121 15.680
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 14.643
18005 Josef Procházka SKP Řepy   275 7.931
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   295 6.712
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 14.627
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   140 14.627
  Doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 11.814
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   172 11.814
  hledám 776599449      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 11.743
20533 Eva Josífková SKP Řepy   180 11.743
  Rosenbaumová Božena      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 11.564
20557 Jana Křešťáková Petank Club Praha   152 11.564
  Doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 11.455
14026 Renata Kloudová CP VARY   218 7.470
19068 Pavel Maglia CP VARY   357 3.985
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 9.157
20542 Milan Holenda PO Chotěboř   239 9.157
21041 Romolo Cicutto PO Chotěboř   642 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 9.157
20539 Josef Schinzel PO Chotěboř   298 7.594
20616 Jaromír Turna PO Chotěboř   382 1.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 8.659
16079 Josefína Kolaříková UBU - United Balls of Únětice   335 4.430
20614 Jiřina Mullerová SKP Řepy   351 4.229
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 4.353
18028 Valerija Rybářová SKP Řepy   890 0.000
18021 Věra Čapková SKP Řepy   366 4.353
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 1.875
96216 Leander Leiský C.T.P. CLUB OŘECH   460 1.875
25047 Martin Leiský C.T.P. CLUB OŘECH   787 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 0
21032 Marta Konopová SKP Řepy   764 0.000
21028 Dagmar Voldřichová SKP Řepy   963 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 0
21034 Mária Szitányiová SKP Řepy   913 0.000
  Szitanyi Jan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0
21026 Jindra Vodehnalová SKP Řepy   960 0.000
21025 Zdeněk Vodehnal SKP Řepy   959 0.000