21003
Počet přihlášených týmů: 13
prestige Zimní kolovský turnaj Pořádá PC Kolová   13.3.2021 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 103.032
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   6 53.000
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   26 33.563
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   155 16.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 92.597
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   77 23.657
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   30 30.877
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   15 38.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 72.6
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   51 27.345
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   67 22.815
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   72 22.440
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 71.472
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   54 22.720
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   70 21.501
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   34 27.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 70.878
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   75 27.688
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   55 23.907
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   105 19.283
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 64.559
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   25 23.439
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   93 15.744
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   21 25.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 56.189
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   44 29.251
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   27 26.938
  ??      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 50.532
15068 Kamil Žárský POP Praha   52 25.969
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   86 24.563
  doplním na účko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 40.183
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   47 22.993
99594 Josef Gubiš PC Kolová   168 9.501
21754 Jan Valenz PK OSIKA   169 7.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 27.711
28037 Tatiana Dvořáková CP VARY   207 9.816
14026 Renata Kloudová CP VARY   218 7.470
17059 Tomáš Kula CP VARY   194 10.425
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 23.557
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   172 11.814
20533 Eva Josífková SKP Řepy   180 11.743
  hledám 776599449      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 13.012
16079 Josefína Kolaříková UBU - United Balls of Únětice   335 4.430
18021 Věra Čapková SKP Řepy   366 4.353
20614 Jiřina Mullerová SKP Řepy   351 4.229
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 11.705
28036 Jindřich Zoubek CP VARY   267 6.376
19068 Pavel Maglia CP VARY   357 3.985
19069 Věra Poláková CP VARY   487 1.344