21004
Počet přihlášených týmů: 28
regionál Jarní lipnické koule Pořádá PC Sokol LIPNÍK   27.3.2021 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 93.376
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   6 53.000
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   26 33.563
13084 David Vondrouš CdP Loděnice   240 6.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 88.939
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   17 29.313
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   7 39.000
27069 Michal Preuss POP Praha   88 20.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 81.495
12070 Petr Mrázek PC Kolová   106 22.377
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   24 36.125
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   47 22.993
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 81.469
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   84 20.906
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   1 51.875
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   214 8.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 73.867
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   63 25.000
20504 Roman Bytešník Carreau Brno   95 24.648
18136 Pavel Hanák Orel Řečkovice   82 24.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 72.6
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   51 27.345
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   67 22.815
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   72 22.440
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 71.933
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   44 29.251
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   93 15.744
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   27 26.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 71.769
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   25 23.439
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   59 22.954
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   21 25.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 71.472
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   54 22.720
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   70 21.501
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   34 27.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 68.829
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   19 28.875
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   32 26.531
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   148 13.423
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 55.66
15060 Jiří Horálek PKT Velký Šanc   120 16.782
17090 Marie Sedláčková PKT Velký Šanc   125 19.314
18130 Oldřich Semrád PKT Velký Šanc   115 19.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 41.097
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   111 17.189
29061 Petr Vavrovič PC Sokol LIPNÍK   205 7.282
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   118 16.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 36.234
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   131 16.813
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   257 12.140
18080 Helena Bartošová CHRUPEK Chrudim   344 7.281
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 30.158
18039 Hana Javůrková PCFT Sokoleč   217 7.532
13062 Antonín Faust PCFT Sokoleč   170 11.313
12068 Petr Faust PCFT Sokoleč   171 11.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 27.688
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   75 27.688
  Hledám .      0
  Hledám 702404618      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 25.531
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   16 25.531
  Doplním      0
  Doplnim      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 22.814
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   43 22.814
  Doplním      0
  Doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 20.876
19038 Petr Soukup PC SOKOL PP Hr. Králové   259 8.688
19037 Zbyněk Fischer PC SOKOL PP Hr. Králové   258 8.688
20571 Václav Dvořák PC SOKOL PP Hr. Králové   447 3.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 19.783
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   38 19.783
  D      0
  D      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 19.565
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   60 19.565
  Doplnim      0
  Doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 14.643
18005 Josef Procházka SKP Řepy   275 7.931
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   295 6.712
21034 Mária Szitányiová SKP Řepy   913 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 13.012
16079 Josefína Kolaříková UBU - United Balls of Únětice   335 4.430
18021 Věra Čapková SKP Řepy   366 4.353
20614 Jiřina Mullerová SKP Řepy   351 4.229
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 11.743
20533 Eva Josífková SKP Řepy   180 11.743
  Doplním      0
  Doplním 602 690 630      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 11.564
20557 Jana Křešťáková Petank Club Praha   152 11.564
  Doplním      0
  Doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 9.032
18010 Petr Gruber SKP Řepy   402 3.344
18011 Jiřina Gruberová SKP Řepy   403 3.344
16083 Eva Pastorková SKP Řepy   330 2.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 0.25
19055 Ingrid Podroužková PC Sokol LIPNÍK   597 0.125
28002 Jiří Tymeš ml. PC Sokol LIPNÍK   945 0.000
19054 Jitka Tymešová PC Sokol LIPNÍK   598 0.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 0
21026 Jindra Vodehnalová SKP Řepy   960 0.000
21025 Zdeněk Vodehnal SKP Řepy   959 0.000
21027 Theodor Vrána SKP Řepy   967 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 0
21024 Václav Šít SKP Řepy   921 0.000
18028 Valerija Rybářová SKP Řepy   890 0.000
  Rosenbaumová Božena Pha 17      0