21007
Počet přihlášených týmů: 19
regionál Memory cup Pořádá TOP - ORLOVÁ   24.4.2021 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 80.471
16105 František Krpec HRODE Krumsín   103 27.032
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   87 27.345
16106 Robin Konšel "J" HRODE Krumsín   113 26.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 80.064
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   159 24.626
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   36 39.250
10058 Marek Olšár TOP - ORLOVÁ   183 16.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 51.411
10047 Vojtěch Žiak PAK Albrechtice   165 13.938
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   129 17.002
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   66 20.471
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 48.954
13060 Petr Janík PCBD   93 23.954
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   51 25.000
  Dušan Kočí      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 43.095
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   149 18.001
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   345 6.500
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   171 18.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 42.557
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   150 14.750
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   220 11.212
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   156 16.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 40.472
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   160 20.845
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   107 19.627
  Eliška Ptáčková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 39.462
19034 Hugo Valošek "J" PK Polouvsí   351 5.156
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   138 16.398
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   102 17.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 28.401
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   211 12.212
18067 Radomír Vrzal PK Polouvsí   296 10.001
20579 Rozálie Rusková "J" PK Polouvsí   330 6.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 25.907
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   63 25.907
  ?      0
  ?      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 24.876
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   79 24.876
  doplním      0
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 23.065
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   225 9.282
15052 Petr Macek KLIP Litovel   328 6.750
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   312 7.033
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 12.409
20578 Jaroslav Knápek PK Polouvsí   423 3.720
14021 Zbyněk Grepl KLIP Litovel   273 8.689
  Helena Korčáková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 11.844
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   256 11.844
  ? ?      0
  721637851      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 5.5
16142 František Fajmon PAK Albrechtice   360 5.500
21014 Radovan Fajmon "J" PAK Albrechtice   662 0.000
  Zuzana Fajmonová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 5.251
18053 Radomíra Němečková SKP Hranice VI.-Valšovice   493 1.813
18052 Zdeněk Šugar SKP Hranice VI.-Valšovice   424 3.438
  Poledníková Jana      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 0
  TOP Orlová      0
  TOP Orlová      0
  TOP Orlová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 0
  TOP Orlová      0
  TOP Orlová      0
  TOP Orlová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 0
  TOP Orlová      0
  TOP Orlová      0
  TOP Orlová      0