21008
Počet přihlášených týmů: 50
prestige Velikonoční vejce Pořádá PK 1293 Vojnův Městec   17.4.2021 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 97.125
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   9 48.500
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 48.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 87.063
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   4 49.500
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   6 37.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 80.625
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   12 30.875
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   5 49.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 67
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   1 56.500
21775 Jan Michálek Carreau Brno   167 10.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 65.191
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   18 30.877
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   19 34.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 62.47
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   87 27.345
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   35 35.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 59.813
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   36 39.250
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   99 20.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 55.907
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   31 28.969
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   20 26.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 53.688
13040 Vojtěch Bílek "E" 1. KPK VRCHLABÍ   15 32.500
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   68 21.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 53.126
16105 František Krpec HRODE Krumsín   103 27.032
16106 Robin Konšel "J" HRODE Krumsín   113 26.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 52.19
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   45 31.251
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   95 20.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 51.597
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   54 26.658
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   32 24.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 50.907
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   63 25.907
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   51 25.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 50.781
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   13 26.625
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   25 24.156
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 48.127
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   47 21.501
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   39 26.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 47.094
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   14 27.063
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   60 20.031
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 46.586
18136 Pavel Hanák Orel Řečkovice   69 24.219
20504 Roman Bytešník Carreau Brno   92 22.367
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 44.079
15068 Kamil Žárský POP Praha   64 22.422
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   96 21.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 42.736
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   67 22.962
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   59 19.774
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 42.378
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   41 20.064
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   29 22.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 40.47
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   128 15.219
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   78 25.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 40.142
10058 Marek Olšár TOP - ORLOVÁ   183 16.188
13060 Petr Janík PCBD   93 23.954
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 39.754
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   30 22.439
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   76 17.315
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 38.463
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   71 19.970
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   84 18.493
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 37.098
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   123 18.549
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   124 18.549
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 35.745
18130 Oldřich Semrád PKT Velký Šanc   119 18.064
17090 Marie Sedláčková PKT Velký Šanc   132 17.681
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 35.457
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   57 19.440
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   125 16.017
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 35.188
26043 Pavel Král FENYX Adamov   77 27.125
20509 Kamil Řeřucha FENYX Adamov   311 8.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 33.001
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   22 33.001
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 30.75
14055 Petr Stejskal JAPKO   131 13.625
16117 Václav Stejskal JAPKO   74 17.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 28.359
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   153 14.867
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   161 13.492
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 27.438
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   175 12.000
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   151 15.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 22.954
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   48 22.954
11010 Jiří Fereš PK 1293 Vojnův Městec   664 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 22.681
20533 Eva Josífková SKP Řepy   169 11.743
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   174 10.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 22.315
18141 Libor Horák Bedřichovický pétanque club 2016   228 11.626
18142 Iva Horáková Bedřichovický pétanque club 2016   244 10.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 22.282
15060 Jiří Horálek PKT Velký Šanc   145 14.157
20536 Hedvika Sedláčková PKT Velký Šanc   194 8.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 19.421
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   241 12.140
18080 Helena Bartošová CHRUPEK Chrudim   327 7.281
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 18.69
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   177 9.345
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   177 9.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 17.376
19038 Petr Soukup PC SOKOL PP Hr. Králové   243 8.688
19037 Zbyněk Fischer PC SOKOL PP Hr. Králové   242 8.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 16.782
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   256 11.844
20506 Zdeněk Potužák KLIP Litovel   385 4.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 16.032
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   225 9.282
15052 Petr Macek KLIP Litovel   328 6.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 15.867
10008 Ivo Gavlas PC SOKOL PP Hr. Králové   202 11.203
20573 Ivana Vávrová PC SOKOL PP Hr. Králové   290 4.664
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 15.447
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   105 15.447
20564 Petr Kubista Petank Club Praha   772 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 13.807
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   101 13.807
  -      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 11.564
20557 Jana Křešťáková Petank Club Praha   148 11.564
  Doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 10.095
20542 Milan Holenda PO Chotěboř   234 8.532
20616 Jaromír Turna PO Chotěboř   363 1.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 8.75
20539 Josef Schinzel PO Chotěboř   295 6.969
20545 Eliška Pokorná PO Chotěboř   526 1.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 7.533
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   312 7.033
15049 Ladislav Pavlů KLIP Litovel   574 0.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 0
21041 Romolo Cicutto PO Chotěboř   632 0.000
21042 Hana Cicuttová PO Chotěboř   633 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
21026 Jindra Vodehnalová SKP Řepy   959 0.000
21025 Zdeněk Vodehnal SKP Řepy   958 0.000