21009
Počet přihlášených týmů: 50
regionál Prvomájové koule Barona Prášila 25.ročník Pořádá C.T.P. CLUB OŘECH   11.9.2021 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 97.125
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   9 48.500
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 48.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 67
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   1 56.500
21775 Jan Michálek Carreau Brno   167 10.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 65.191
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   19 34.314
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   18 30.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 55.907
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   31 28.969
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   20 26.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 51.597
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   54 26.658
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   32 24.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 48.127
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   47 21.501
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   39 26.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 46.586
18136 Pavel Hanák Orel Řečkovice   69 24.219
20504 Roman Bytešník Carreau Brno   92 22.367
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 44.079
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   96 21.657
15068 Kamil Žárský POP Praha   64 22.422
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 42.378
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   41 20.064
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   29 22.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 40.689
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   78 25.251
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   151 15.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 38.463
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   71 19.970
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   84 18.493
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 37.992
26075 Jakub Konšel POP Praha   11 37.992
  Pán Exceláns      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 37.098
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   123 18.549
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   124 18.549
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 35.801
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   90 17.713
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   86 18.088
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 35.745
17090 Marie Sedláčková PKT Velký Šanc   132 17.681
18130 Oldřich Semrád PKT Velký Šanc   119 18.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 35.281
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   37 30.906
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   384 4.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 30.75
14055 Petr Stejskal JAPKO   131 13.625
16117 Václav Stejskal JAPKO   74 17.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 28.688
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   49 28.688
  Doplnim      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 28.377
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   109 15.032
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   152 13.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 25.65
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   100 16.305
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   177 9.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 23.844
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   256 11.844
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   175 12.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 22.282
15060 Jiří Horálek PKT Velký Šanc   145 14.157
20536 Hedvika Sedláčková PKT Velký Šanc   194 8.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 22.094
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   21 22.094
  Doplnim      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 20.845
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   160 20.845
  Eliška Ptáčková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 20.16
20532 Evžen Křížek SKP Řepy   195 11.369
20534 Věra Váňová SKP Řepy   217 8.791
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 19.44
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   57 19.440
  Doplnim      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 19.421
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   241 12.140
18080 Helena Bartošová CHRUPEK Chrudim   327 7.281
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 17.376
19038 Petr Soukup PC SOKOL PP Hr. Králové   243 8.688
19037 Zbyněk Fischer PC SOKOL PP Hr. Králové   242 8.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 15.867
10008 Ivo Gavlas PC SOKOL PP Hr. Králové   202 11.203
20573 Ivana Vávrová PC SOKOL PP Hr. Králové   290 4.664
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 15.447
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   105 15.447
20564 Petr Kubista Petank Club Praha   772 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 15.219
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   128 15.219
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 14.759
20533 Eva Josífková SKP Řepy   169 11.743
20516 Václava Bukalová SENIOR TÝM PRAHA 1   376 3.016
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 14.742
21009 Michael Ray Bliek Club Rodamiento   615 0.000
19023 Alena Blieková SENIOR TÝM PRAHA 1   110 14.742
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 12.158
18012 Christo Christov SKP Řepy   221 6.079
18013 Irena Christovová SKP Řepy   222 6.079
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 11.564
20557 Jana Křešťáková Petank Club Praha   148 11.564
  Doplnim      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 10.938
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   174 10.938
  hledám 776599449      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 9.44
18021 Věra Čapková SKP Řepy   348 4.353
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   313 5.087
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 8.659
16079 Josefína Kolaříková SKP Řepy   320 4.430
20614 Jiřina Mullerová SKP Řepy   335 4.229
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 6.688
18010 Petr Gruber SKP Řepy   382 3.344
18011 Jiřina Gruberová SKP Řepy   383 3.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 3.377
20535 Eva Linková SKP Řepy   347 3.377
21035 Hana Forejtarová SKP Řepy   671 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 1.626
21030 Jana Lišková SKP Řepy   787 0.000
20531 Jana Cibulková SKP Řepy   508 1.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0
  Bozo Kodric (Slovinsko)      0
  Martina Kodric (Slovinsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 0
  Alexiou themistoklis      0
  Alexiou panagiotis      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 0
  Danka keys      0
  Katarína Kočicová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
  Roman Rakoncza      0
  Michal Dzúrik      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0
21027 Theodor Vrána SKP Řepy   966 0.000
  Dana Krhovská      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 0
21034 Mária Szitányiová SKP Řepy   911 0.000
  Szitanyi Jan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 0
21026 Jindra Vodehnalová SKP Řepy   959 0.000
21025 Zdeněk Vodehnal SKP Řepy   958 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 0
21032 Marta Konopová SKP Řepy   756 0.000
21028 Dagmar Voldřichová SKP Řepy   962 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 0
  nevyplněno      0
  nevyplněno      0