21010
Počet přihlášených týmů: 52
regionál Přístavní pohár piráta Morgana Pořádá C.T.P. CLUB OŘECH   12.9.2021 • jednotlivci
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 28.969
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   31 28.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 26.938
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   20 26.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 26.658
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   54 26.658
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 25.251
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   78 25.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 24.939
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   32 24.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 22.314
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   29 22.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 22.094
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   21 22.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 21.657
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   96 21.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 20.845
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   160 20.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 20.064
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   41 20.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 19.97
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   71 19.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 18.493
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   84 18.493
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 18.088
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   86 18.088
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 17.713
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   90 17.713
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 17.315
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   76 17.315
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 17.125
16117 Václav Stejskal JAPKO   74 17.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 16.305
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   100 16.305
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 15.447
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   105 15.447
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 15.219
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   128 15.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 15.032
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   109 15.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 13.625
14055 Petr Stejskal JAPKO   131 13.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 13.345
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   152 13.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 12
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   175 12.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 11.743
20533 Eva Josífková SKP Řepy   169 11.743
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 11.564
20557 Jana Křešťáková Petank Club Praha   148 11.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 11.369
20532 Evžen Křížek SKP Řepy   195 11.369
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 11.203
10008 Ivo Gavlas PC SOKOL PP Hr. Králové   202 11.203
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 10.938
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   174 10.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 9.813
12068 Petr Faust PCFT Sokoleč   180 9.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 9.345
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   177 9.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 8.791
20534 Věra Váňová SKP Řepy   217 8.791
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 8.282
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   197 8.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 7.532
18039 Hana Javůrková PCFT Sokoleč   198 7.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 7.531
10034 Milan Fukal JAPKO   184 7.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 6.079
18012 Christo Christov SKP Řepy   221 6.079
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 5.087
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   313 5.087
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 4.43
16079 Josefína Kolaříková SKP Řepy   320 4.430
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 4.353
18021 Věra Čapková SKP Řepy   348 4.353
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 4.229
20614 Jiřina Mullerová SKP Řepy   335 4.229
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 3.344
18010 Petr Gruber SKP Řepy   382 3.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0
  Vladimír Chládek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
  Bozo Kodric (Slovinsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 0
  Martina Kodrič Slovinsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 0
  THEMIS ALEXIOU GR      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 0
  František Kožený      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 0
  Eliška Ptáčková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 0
20564 Petr Kubista Petank Club Praha   772 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 0
21026 Jindra Vodehnalová SKP Řepy   959 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 0
21025 Zdeněk Vodehnal SKP Řepy   958 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 0
21032 Marta Konopová SKP Řepy   756 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0
21028 Dagmar Voldřichová SKP Řepy   962 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 0
20529 Ladislav Adamec PC Mimo Done Nymburk   592 0.000