21012
Počet přihlášených týmů: 45
regionál Prvomájový lipnický turnaj Pořádá PC Sokol LIPNÍK   1.5.2021 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 97.125
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 48.625
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   9 48.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 93.563
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   8 44.063
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   4 49.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 92
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   10 35.500
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   1 56.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 80.625
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   5 49.750
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   12 30.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 71.063
26075 Jakub Konšel POP Praha   11 37.992
96059 Alice Hančová 1. KPK VRCHLABÍ   16 33.071
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 70.031
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   2 50.000
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   60 20.031
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 65.191
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   18 30.877
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   19 34.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 55.963
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   67 22.962
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   22 33.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 55.907
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   31 28.969
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   20 26.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 51.597
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   54 26.658
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   32 24.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 50.781
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   13 26.625
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   25 24.156
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 50.68
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   59 19.774
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   37 30.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 48.127
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   47 21.501
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   39 26.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 46.586
18136 Pavel Hanák Orel Řečkovice   69 24.219
20504 Roman Bytešník Carreau Brno   92 22.367
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 44.079
15068 Kamil Žárský POP Praha   64 22.422
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   96 21.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 42.378
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   41 20.064
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   29 22.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 39.754
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   30 22.439
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   76 17.315
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 38.463
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   71 19.970
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   84 18.493
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 37.098
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   123 18.549
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   124 18.549
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 35.801
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   90 17.713
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   86 18.088
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 35.745
18130 Oldřich Semrád PKT Velký Šanc   119 18.064
17090 Marie Sedláčková PKT Velký Šanc   132 17.681
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 31.877
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   104 16.220
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   112 15.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 30.75
14055 Petr Stejskal JAPKO   131 13.625
16117 Václav Stejskal JAPKO   74 17.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 28.359
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   161 13.492
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   153 14.867
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 27.316
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   137 13.658
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   136 13.658
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 26.595
12070 Petr Mrázek PC Kolová   91 22.220
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   384 4.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 25.251
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   78 25.251
  Hledám 702404618      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 23.346
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   278 5.407
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   73 17.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 22.282
15060 Jiří Horálek PKT Velký Šanc   145 14.157
20536 Hedvika Sedláčková PKT Velký Šanc   194 8.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 20.902
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   216 7.095
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   101 13.807
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 20.641
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   176 9.500
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   142 11.141
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 20.16
20532 Evžen Křížek SKP Řepy   195 11.369
20534 Věra Váňová SKP Řepy   217 8.791
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 19.626
13062 Antonín Faust PCFT Sokoleč   179 9.813
12068 Petr Faust PCFT Sokoleč   180 9.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 11.743
20533 Eva Josífková SKP Řepy   169 11.743
  Hledám 602 690 630      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 11.564
20557 Jana Křešťáková Petank Club Praha   148 11.564
  Doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 10.969
15093 Vladimír Novotný PC Sokol LIPNÍK   441 2.000
12064 Jan Svoboda PCFT Sokoleč   219 8.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 8.534
98480 Jana Petříková PC Sokol LIPNÍK   371 4.095
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   339 4.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 8.188
29061 Petr Vavrovič PC Sokol LIPNÍK   190 7.282
98457 Jaroslav Muzikant PC Sokol LIPNÍK   515 0.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 7.532
18039 Hana Javůrková PCFT Sokoleč   198 7.532
  Vejtruba František      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 7.531
10034 Milan Fukal JAPKO   184 7.531
10036 Klára Javůrková JAPKO   729 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 1.735
20505 Karolína Zdobinská "J" PC Sokol LIPNÍK   412 1.735
  Michal Zdobinský st.      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 0.25
19055 Ingrid Podroužková PC Sokol LIPNÍK   586 0.125
19054 Jitka Tymešová PC Sokol LIPNÍK   587 0.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 0
  Hradecký      0
  Novotná      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 0
99551 Jiří Tymeš PC Sokol LIPNÍK   943 0.000
28002 Jiří Tymeš ml. PC Sokol LIPNÍK   944 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0
21026 Jindra Vodehnalová SKP Řepy   959 0.000
21025 Zdeněk Vodehnal SKP Řepy   958 0.000