22005
Počet přihlášených týmů: 56
regionál Světový den koulí 2022 Pořádá C.T.P. CLUB OŘECH   5.3.2022 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 105
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   6 52.500
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   2 52.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 104
14075 Kateřina Froňková PC Sokol LIPNÍK   10 49.250
29062 Petr ml. Vavrovič PC Sokol LIPNÍK   8 54.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 91.25
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   11 45.750
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   13 45.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 90
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   29 33.750
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   9 56.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 85.563
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   1 56.625
20504 Roman Bytešník Carreau Brno   95 28.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 72.75
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   27 37.000
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   16 35.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 71.5
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   81 36.625
18074 Jakub Lukeš "J" 1. KPK VRCHLABÍ   51 34.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 63.219
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   132 17.594
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   20 45.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 63
15058 Michal ml. Zdobinský "E" PC Sokol LIPNÍK   25 32.750
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   60 30.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 58.657
28030 Jiří Michovský PPA POZORKA   84 25.938
21756 Kateřina Tintěrová Varan Karlovy Vary   53 32.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 55.25
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   50 29.125
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   56 26.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 51.75
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   58 25.125
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   37 26.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 51.189
99510 Milan St. Demčík SK Sahara Vědomice   109 23.064
15060 Jiří Horálek PKT Velký Šanc   86 28.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 49.688
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   73 22.625
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   78 27.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 48.742
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   156 18.148
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   35 30.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 45.938
14006 Michal Havel 1. KPK VRCHLABÍ   79 23.875
96217 Rubi Gorroňo López 1. KPK VRCHLABÍ   92 22.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 42.377
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   111 20.438
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   105 21.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 41.188
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   33 31.125
22100 Maryana Khrystyna Semeniv 1. KPK VRCHLABÍ   230 10.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 40.681
19034 Hugo Valošek "J" PK Polouvsí   245 11.868
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   54 28.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 40.002
15068 Kamil Žárský POP Praha   47 21.751
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   119 18.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 39.566
17090 Marie Sedláčková PKT Velký Šanc   85 19.752
18130 Oldřich Semrád PKT Velký Šanc   90 19.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 37.814
16117 Václav Stejskal JAPKO   100 20.938
19023 Alena Blieková SENIOR TÝM PRAHA 1   112 16.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 37.377
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   83 18.688
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   124 18.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 37.22
15070 Zhijing Vaňková PC Sokol Velim   96 25.875
21037 Valerie Štěpánová SPORT Kolín   227 11.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 36.658
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   125 22.501
21053 Eliška Ptáčková HRODE Krumsín   234 14.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 35.331
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   200 14.392
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   102 20.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 34.838
20505 Karolína Zdobinská "J" PC Sokol LIPNÍK   150 17.344
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   128 17.494
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 32.346
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   136 15.813
20528 Miloš Duška "J" PC Mimo Done Nymburk   104 16.533
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 32.253
20534 Věra Váňová SKP Řepy   147 15.595
20532 Evžen Křížek UBU - United Balls of Únětice   151 16.658
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 30.033
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   72 18.221
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   207 11.812
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 29.628
19013 Miroslav Kmoch PCP LIPNÍK   173 14.814
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   174 14.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 25.682
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   193 13.462
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   232 12.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 25.579
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   205 13.703
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   210 11.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 20.845
20570 Zdeněk Loprais PKT Velký Šanc   101 17.126
20563 Josef Bučinský PKT Velký Šanc   268 3.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 20.798
20614 Jiřina Müllerová SKP Řepy   185 10.704
16079 Jozefína Kolaříková SKP Řepy   215 10.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 18.878
18012 Christo Christov SKP Řepy   222 9.439
18013 Irena Christovová SKP Řepy   223 9.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 16.034
21026 Jindra Vodehnalová SKP Řepy   181 14.128
20516 Václava Bukalová SENIOR TÝM PRAHA 1   417 1.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 14.531
22117 Jiří Kremlík Spolek Park Grébovka   801 0.000
17097 Jean Griffon Petank Club Praha   141 14.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 14.08
21025 Zdeněk Vodehnal SKP Řepy   176 14.080
  Rosendorf Karel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 11.376
16060 Miroslav Kremlík Spolek Park Grébovka   281 5.688
16064 Luboš Hykl Spolek Park Grébovka   280 5.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 11.158
20533 Eva Josífková SKP Řepy   178 11.158
  Olga Delaroche      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 10.438
96162 Vladimír Glaser C.T.P. CLUB OŘECH   303 5.219
96163 Danuše Glaserová C.T.P. CLUB OŘECH   304 5.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 9.22
21075 Marian Turoczy "E" PC Mimo Done Nymburk   246 9.220
22119 Lucie Šídlová PC Mimo Done Nymburk   937 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 6.969
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   236 6.969
  Petr Mrázek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 1.251
96216 Leander Leiský C.T.P. CLUB OŘECH   510 1.251
  Kříž Petr      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 0
  Peter Anger      0
  Emília Kubová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 0
  Jozef Karácsony      0
  Mária Jajcajová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 0
  Demel Pavel, Pardubice      0
  Mimrová Blanka, Pardubice      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 0
  Michal Dzurik      0
  Matej Kankara      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 0
  Jeffrey Pagaduan, Philippines      0
  Nelson Dela Noche, Philippines      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
  Schwede Detlef, Chemnitz, Německo      0
  Wonsack Ingo, Švýcarsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 0
16058 Jaroslav Nepomucký Spolek Park Grébovka   855 0.000
16065 Ondřej Hykl Spolek Park Grébovka   727 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 0
  Dariusz Przybylski      0
  Mariusz Suska      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0
  Evča Šoustková      0
  Pepa Zeman      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 0
  Patrik Sipos      0
  Andrej Židek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 0
  Ivica Kadlečíková      0
  Kristián Židek      0