22027
Počet přihlášených týmů: 121
centrope CC Česko Pořádá Varan Karlovy Vary   28.5.2022 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 164.875
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   1 61.000
21775 Jan Michálek Carreau Brno   8 46.375
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   12 57.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 155.5
29062 Petr Vavrovič ml. PC Sokol LIPNÍK   5 59.000
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   10 50.750
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   11 45.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 147.969
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   2 54.000
22007 Jan Resl POP Praha   14 39.969
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   6 54.000
  -      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 131.5
14075 Kateřina Froňková PC Sokol LIPNÍK   13 53.500
15058 Michal Zdobinský "E" PC Sokol LIPNÍK   18 38.750
18074 Jakub Lukeš "J" 1. KPK VRCHLABÍ   57 39.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 109.126
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   15 41.625
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   35 30.626
26011 Vladimír Brázda ml. 1. KPK VRCHLABÍ   38 36.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 109.095
26075 Jakub Konšel POP Praha   4 52.250
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   86 30.188
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   103 26.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 106.25
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   77 31.750
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   28 40.500
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   65 34.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 103.626
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   206 17.751
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   92 39.125
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   29 46.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 102.501
14057 Lukáš Jablonský PEK STOLÍN   49 31.313
10138 Martin Hájek ml. "E" PEK STOLÍN   58 38.000
20676 Iveta Hájková PEK STOLÍN   52 33.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 101.563
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   108 30.688
27015 Lubomír Srnský 1. KPK VRCHLABÍ   31 38.250
19019 Bohuslav Motl HRODE Krumsín   70 32.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 101.501
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   23 36.500
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   27 35.750
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   89 29.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 101.438
21912 Jiří Koreš st. HAVAJ CB   3 47.000
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   54 31.000
24310 Radek Netušil PCBD   79 23.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 100.876
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   24 37.250
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   67 36.188
28030 Jiří Michovský st. PPA POZORKA   97 27.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 98.376
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   25 41.125
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   63 33.813
25054 Jiří Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   157 23.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 97.376
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   72 36.625
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   71 25.251
96059 Alice Hančová 1. KPK VRCHLABÍ   22 35.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 94.813
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   39 41.125
99510 Milan Demčík SK Sahara Vědomice   95 29.375
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   74 24.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 87.814
10058 Marek Olšar TOP - ORLOVÁ   143 29.001
13060 Petr Janík PCBD   55 30.000
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   76 28.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 87.595
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   41 35.125
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   117 19.220
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   33 33.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 87.407
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   62 26.188
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   59 26.219
29061 Petr Vavrovič st. PC Sokol LIPNÍK   53 35.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 87.25
24240 Pavel Hodboď Carreau Brno   43 33.500
24309 Michal Habásko HAVAJ CB   19 37.250
11011 Petr Juráň HRODE Krumsín   123 16.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 81.367
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   30 31.125
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   56 33.250
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   175 16.992
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 81.283
27069 Michal Preuss POP Praha   182 17.094
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   17 30.563
13064 Lukáš Michalička 1. KPK VRCHLABÍ   32 33.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 77.876
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   122 23.688
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   88 29.500
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   116 24.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 73.909
17067 Michaela Dudašková "J" PK Sokol Medlánky   186 19.783
20505 Karolína Zdobinská "J" PC Sokol LIPNÍK   138 22.501
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   47 31.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 73.315
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   34 29.375
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   64 24.813
25075 Milan Špitalský PK OSIKA   131 19.127
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 73.031
15070 Zhijing Vaňková PC Sokol Velim   94 30.625
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   42 31.625
24277 Pavel Jeřala PC Sokol Velim   254 10.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 72.908
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   100 23.313
16124 Zuzana Malá SPORT Kolín   142 18.907
15068 Kamil Žárský POP Praha   40 30.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 72.127
18130 Oldřich Semrád PKT Velký Šanc   110 21.251
15060 Jiří Horálek PKT Velký Šanc   96 29.750
17090 Marie Sedláčková PKT Velký Šanc   99 21.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 69.501
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   37 28.875
98482 Vladimír Marcián HRODE Krumsín   357 6.251
12037 Milena Krejčínová SKP Kulová osma   21 34.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 69.221
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   104 25.313
21053 Eliška Ptáčková HRODE Krumsín   171 20.876
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   120 23.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 68.783
25002 Kateřina Hocková SK Sahara Vědomice   205 8.408
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   73 28.375
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   69 32.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 67.407
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   107 23.843
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   177 19.875
20528 Miloš Duška "J" PC Mimo Done Nymburk   91 23.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 66.814
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   102 22.938
16105 František Krpec HRODE Krumsín   118 24.375
16106 Robin Konšel "E" HRODE Krumsín   154 19.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 65.376
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   115 20.750
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   80 24.750
19023 Alena Blieková SENIOR TÝM PRAHA 1   113 19.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 62.314
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   98 25.563
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   126 25.188
17034 Petra Kobrová 1. KPK VRCHLABÍ   251 11.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 60.22
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   236 10.595
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   9 49.625
  Plainnevaux Annick (B)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 59.208
18042 Simon Rousek "J" PEK STOLÍN   112 19.564
15055 Jakub Srnský "J" 1. KPK VRCHLABÍ   169 22.064
10071 Oldřich Mallat PEK STOLÍN   183 17.580
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 58.13
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   134 24.626
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   150 17.971
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   144 15.533
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 54.626
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   166 16.531
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   173 15.969
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   101 22.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 53.94
16117 Václav Stejskal JAPKO   124 21.563
14055 Petr Stejskal JAPKO   145 16.470
10034 Milan Fukal JAPKO   176 15.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 51.749
13001 Pavla Mazúrová PC Sokol LIPNÍK   121 20.501
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   119 19.182
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   195 12.066
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 51.173
26074 Ondřej Preuss POP Praha   160 15.594
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   61 24.501
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   217 11.078
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 50.767
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   84 35.625
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   295 7.079
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   260 8.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 49.378
21026 Jindra Vodehnalová SKP Řepy   152 18.845
21025 Zdeněk Vodehnal SKP Řepy   159 18.000
20533 Eva Josífková SKP Řepy   192 12.533
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 48.551
20532 Evžen Křížek UBU - United Balls of Únětice   158 19.908
20534 Věra Váňová SKP Řepy   164 17.595
20517 František Kožený SENIOR TÝM PRAHA 1   252 11.048
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 48.547
22017 Franck Ferlay Carreau Brno   261 7.250
21004 Kamila Janíčková Carreau Brno   288 4.797
24235 Jana Michálková Kulový blesk Olomouc   46 36.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 47.814
14006 Michal Havel 1. KPK VRCHLABÍ   82 28.813
17033 Štěpán Kobr "J" 1. KPK VRCHLABÍ   323 8.875
11038 Roman Kapeš 1. KPK VRCHLABÍ   214 10.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 47.189
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   155 23.313
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   85 23.876
  Biel Boguslaw (PL)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 46.971
20578 Jaroslav Knápek PK Polouvsí   228 15.751
21036 Martin Vrzal PK Polouvsí   250 15.970
14021 Zbyněk Grepl PK Polouvsí   249 15.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 46.126
13005 Pavel Bureš st. HAPEK   167 24.688
13007 Jana Burešová HAPEK   178 21.438
13006 Pavel Bureš ml. HAPEK   721 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 44.912
19013 Miroslav Kmoch PCP LIPNÍK   187 17.408
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   181 17.877
22110 Josef Pažout PCP LIPNÍK   271 9.627
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 43.938
19041 Milan Mašek 1. KPK VRCHLABÍ   869 0.000
23054 Pavel Mašek 1. KPK VRCHLABÍ   870 0.000
13040 Vojtěch Bílek "E" 1. KPK VRCHLABÍ   16 43.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 42.786
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   210 14.439
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   209 14.439
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   245 13.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 41.269
12073 Adéla Mrázová PK OSIKA   191 9.501
25015 Eva Mrázová PK OSIKA   241 11.642
25014 Václav Mráz PK OSIKA   90 20.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 40.47
14098 Petr Skala PC Sokol Velim   244 8.501
29009 Dana Proroková PCP LIPNÍK   139 22.563
24281 Martin Škopek PC Sokol Velim   218 9.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 40.19
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   135 19.845
22119 Lucie Šídlová PC Mimo Done Nymburk   321 5.250
21075 Marian Turoczy "E" PC Mimo Done Nymburk   198 15.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 38.861
16079 Jozefína Kolaříková SKP Řepy   239 12.188
20614 Jiřina Müllerová SKP Řepy   202 13.079
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   200 13.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 37.252
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   199 11.594
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   315 7.281
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   141 18.377
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 36.265
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   196 20.453
20539 Josef Schinzel PO Chotěboř   193 14.937
20545 Eliška Pokorná PO Chotěboř   494 0.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 35.375
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   36 35.375
  Bračić Dražan (A)      0
  Sucquet Jean (A)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 35.23
18043 Nina Rousková "E" PEK STOLÍN   156 15.307
22105 Veronika Geislerová "J" PEK STOLÍN   220 13.157
22104 Tereza Prouzová "J" PEK STOLÍN   312 6.766
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 33.969
17060 Petr Bejšovec "E" PK Sokol Medlánky   127 30.625
21061 Veronika Dušáková "J" PK Sokol Medlánky   645 0.844
17061 Jan Botek "E" PK Sokol Medlánky   552 2.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 33.425
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   130 16.532
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   216 16.893
22170 Zdeněk Smieško Petank Club Praha   958 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 32.939
96217 Rubi Gorroňo López 1. KPK VRCHLABÍ   106 25.438
15075 Ludmila Švecová 1. KPK VRCHLABÍ   498 3.438
27051 Jana Srnská 1. KPK VRCHLABÍ   489 4.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 32.627
21022 Barbora Trojak PC Mimo Done Nymburk   320 4.391
19015 Jan Lukačevič PC Mimo Done Nymburk   270 6.985
14079 Jan Vorel "E" Petank Club Praha   149 21.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 32.127
19044 Marek Čejpa "J" 1. KPK VRCHLABÍ   427 5.813
20502 Jan Michalička "J" 1. KPK VRCHLABÍ   291 8.188
11041 Petra Kadavá "E" 1. KPK VRCHLABÍ   162 18.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 30.781
17097 Jean Griffon Petank Club Praha   114 23.531
16058 Jaroslav Nepomucký Spolek Park Grébovka   356 5.500
16062 Václav Korselt Spolek Park Grébovka   534 1.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 68 Síla: 30.439
21032 Marta Konopová SKP Řepy   221 13.579
21028 Dagmar Voldřichová SKP Řepy   229 13.235
20516 Václava Bukalová SENIOR TÝM PRAHA 1   394 3.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 69 Síla: 28.534
21037 Valerie Štěpánová SPORT Kolín   225 14.908
18095 Zdeněk Hanuš SPORT Kolín   237 11.407
14103 Josef Kalianko PCFT Sokoleč   509 2.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 70 Síla: 27.908
13062 Antonín Faust Sokol Kostomlaty   301 9.126
12068 Petr Faust Sokol Kostomlaty   272 11.423
18039 Hana Javůrková Sokol Kostomlaty   317 7.359
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 71 Síla: 25.971
21807 Ivana Potrošovská PCP LIPNÍK   337 6.813
21006 Roman Potrošovský PCP LIPNÍK   338 6.813
16001 Luboš Moucha PCP LIPNÍK   262 12.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 72 Síla: 25.411
19067 Josef Petrželka 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   269 14.096
22101 Jana Vondráčková 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   487 2.564
20565 Heinz Manka 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   294 8.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 73 Síla: 24.345
22100 Maryana Khrystyna Semeniv 1. KPK VRCHLABÍ   133 24.345
  Michal Dzúrik (SK)      0
  Roman Rakoncza (SK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 74 Síla: 22.469
16049 Josef Beránek st. PK Sezemice   283 8.844
21012 Luděk Binko PK Sezemice   285 8.875
18033 Josef Beránek ml. PK Sezemice   423 4.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 75 Síla: 20.861
22111 David Kopečný PC SOKOL PP Hr. Králové   330 8.063
20573 Ivana Vávrová PC SOKOL PP Hr. Králové   305 8.266
20574 Vítek Jarouš PC SOKOL PP Hr. Králové   424 4.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 76 Síla: 20.47
16060 Miroslav Kremlík Spolek Park Grébovka   235 12.907
16064 Luboš Hykl Spolek Park Grébovka   289 7.563
22118 Jiří Trier Spolek Park Grébovka   984 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 77 Síla: 18.955
21042 Hana Cicuttová PO Chotěboř   447 4.016
20542 Milan Holenda PO Chotěboř   313 8.798
10008 Ivo Gavlas PC SOKOL PP Hr. Králové   329 6.141
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 78 Síla: 15.609
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   377 3.750
16050 Vladimír Brandýský PK Sezemice   358 6.687
21021 Jindra Sekerešová "J" PCFT Sokoleč   399 5.172
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 79 Síla: 12.595
22147 Pavel Židek PC Hrabyně   511 3.125
22148 Daniel Holba PC Hrabyně   476 4.001
18067 Radomír Vrzal PK Polouvsí   406 5.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 80 Síla: 11.815
28037 Taťana Dvořáková CP VARY   340 4.751
14026 Renata Kloudová CP VARY   458 2.313
28036 Henri Zoubek CP VARY   341 4.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 81 Síla: 9.875
26009 Luboš Bím 1. KPK VRCHLABÍ   373 4.250
97272 Jaroslav Žižka 1. KPK VRCHLABÍ   570 2.375
28008 Alena Bímová 1. KPK VRCHLABÍ   510 3.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 82 Síla: 7.5
25046 Jiří Ježek PEK STOLÍN   597 1.500
96045 Jiří Ježek st. PEK STOLÍN   517 3.000
11032 Jiří Ježek ml. PEK STOLÍN   516 3.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 83 Síla: 2.251
22161 Matouš Borský "J" PO Chotěboř   692 0.375
22160 Ondřej Bauer "J" PO Chotěboř   660 0.688
22162 Prokop Kamarád "J" PO Chotěboř   627 1.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 109 Síla: 0
  Matuszewski Dawid (PL)      0
  Ladaczek Kamil (PL)      0
  Święch Alicja (PL)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 110 Síla: 0
  Maris Newerkla (A)      0
  Nikolaus Newerkla (A)      0
  Peter Spielberger (A)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 111 Síla: 0
  Barbery Stéphane (A)      0
  Marega Silvia (A)      0
  Pomel Remi (A)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 108 Síla: 0
  Viehböck Georg (A)      0
  Preining Markus (A)      0
  Avedikian Pierre (A)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 107 Síla: 0
  Molnár Csaba (H)      0
  Todenberg Roland (H)      0
  Gergely János (H)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 104 Síla: 0
  Pulman Rudolf (SK)      0
  Nemčeková Slavka (SK)      0
  Whitworth Oľga (SK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 105 Síla: 0
  Krisztián Tálosi (H)      0
  Tálosiné Mocsirán Ágnes (H)      0
  Kiticsics Attila (H)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 106 Síla: 0
  Clerc Fabien (H)      0
  Babai Gabor (H)      0
  Talos Laszlo (H)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 112 Síla: 0
  Kalina Michael (A)      0
  Kalina Michaela (A)      0
  Federi Istvan (A)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 114 Síla: 0
  Hofer Harald (A)      0
  Jost Christian (A)      0
  Zeisberger Manfred (A)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 119 Síla: 0
  Martin Dorušinec Šalaga (SK)      0
  Filip Bačé (SK)      0
  Marcela Filová (SK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 120 Síla: 0
  Marián Miezga (SK)      0
  Filip Miezga (SK)      0
  Tichomír Handlovský (SK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 121 Síla: 0
  János Fülöp (H)      0
  Fabrice Dedeye (H)      0
  Tibor Varga (H)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 118 Síla: 0
  Teufel Szymon (PL)      0
  Tomasz Grzelak (PL)      0
  Łukasz Antczak (PL)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 117 Síla: 0
  Robert Balcerek (PL)      0
  Piotr Adamczyk (PL)      0
  Michał Krzysik (PL)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 103 Síla: 0
  Michał Wolak (PL)      0
  Przybylski Dariusz (PL)      0
  Kurzynka Marek (PL)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 115 Síla: 0
  Hubert Maciejewski (PL)      0
  Kazimierz Urbaniak (PL)      0
  Kazimierz Jacak (PL)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 116 Síla: 0
  Grzegorz Stergiadis (PL)      0
  Małorzata Winiarska (PL)      0
  Dariusz Stergiadis (PL)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 113 Síla: 0
  Andrej Židek (SK)      0
  Ľudmila Mesiariková (SK)      0
  Rita Wagnerová (SK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 91 Síla: 0
  Weibel Charles (B)      0
  Delaye Adrien (FR)      0
  Messonnier Patrick (FR)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 89 Síla: 0
  Burtin Georges (PL)      0
  Burtin Christian (PL)      0
  Kastelik Łukasz (PL)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 90 Síla: 0
  Monique Bakker (NL)      0
  Rob Torremans (NL)      0
  Sander Beukers (NL)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 92 Síla: 0
  Michael Bertrand (B)      0
  Martinez Cyril (FR)      0
  Kempfer Jason (B)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 88 Síla: 0
  Herbert Helmut (A)      0
  Märzinger Wolfgang (A)      0
  Schobesberger Eva (A)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 87 Síla: 0
  Kocher Rainer (A)      0
  Leopoldseder Martin (A)      0
  Richler Gerlinde (A)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 84 Síla: 0
  Mayer Ursula (A)      0
  Affenzeller Dagmar (A)      0
  Affenzeller Peter (A)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 85 Síla: 0
  Szwałek Jerzy (PL)      0
  Kołodziński Edward (PL)      0
  Tomaszewski Arkadiusz (PL)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 86 Síla: 0
  Kiepsch Maciej (PL)      0
  Adamczak Krzysztof (PL)      0
  Twardowski Błażej (PL)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 93 Síla: 0
  Méry Janette (SK)      0
  Méry Jozef (SK)      0
  Méry Kristián (SK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 94 Síla: 0
  Bilik Juraj (SK)      0
  Černák Miroslav (SK)      0
  Tóth Róbert (SK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 99 Síla: 0
  Kawczyński Grzegorz (PL)      0
  Kawczyńska Wioleta (PL)      0
  Pawlak Sebastian (PL)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 100 Síla: 0
  Lehmann Patrick (D)      0
  Bodenheim Tim (D)      0
  Knaus Steffen (D)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 101 Síla: 0
  Valent Juraj (SK)      0
  Michal Stano (SK)      0
  Volarik Michal (SK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 98 Síla: 0
  Bernsteiner Markus (A)      0
  Irmler Andreas (A)      0
  Friedl H. Peter (A)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 97 Síla: 0
  Klugiewicz Andrzej (PL)      0
  Złotowski Leszek (PL)      0
  Maćkowiak Marek (PL)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 95 Síla: 0
  Bleho Tomáš (SK)      0
  Meluš Daniel (SK)      0
  Roman Izso (SK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 96 Síla: 0
  Harmath Alexander (SK)      0
  Kaska Pavel (SK)      0
  Tóthová Mária (SK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 102 Síla: 0
  Štrba Anton (SK)      0
  Štrbová Mária (SK)      0
  Hrivnák Juraj (SK)      0