22028
Počet přihlášených týmů: 36
regionál Polouveský májový turnaj Pořádá PK Polouvsí   4.6.2022 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 85.875
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   92 39.125
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   29 46.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 63.375
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   45 30.250
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   48 33.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 62.001
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   146 33.188
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   76 28.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 60.375
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   69 32.000
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   73 28.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 52.751
17060 Petr Bejšovec "E" PK Sokol Medlánky   127 30.625
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   101 22.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 47.119
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   174 22.493
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   134 24.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 46.126
13005 Pavel Bureš st. HAPEK   167 24.688
13007 Jana Burešová HAPEK   178 21.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 45.657
18060 Franjo Kvítek Orel Řečkovice   172 26.969
19040 Tomáš Olbort Orel Řečkovice   255 18.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 43.876
16105 František Krpec HRODE Krumsín   118 24.375
16106 Robin Konšel "E" HRODE Krumsín   154 19.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 42.939
18131 Yvonne Marečková Orel Řečkovice   163 17.751
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   161 25.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 41.125
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   25 41.125
  Světnický Jakub      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 40.752
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   179 23.001
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   206 17.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 40.502
20579 Rozálie Rusková "J" PK Polouvsí   258 15.189
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   104 25.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 38.939
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   153 25.313
29027 Boleslav Iwanuszek PAK Albrechtice   274 13.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 34.064
10047 Vojtěch Žiak PAK Albrechtice   300 16.000
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   224 18.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 30.845
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   238 12.157
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   168 18.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 30.181
19034 Hugo Valošek "J" PK Polouvsí   265 13.149
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   203 17.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 30
13060 Petr Janík PCBD   55 30.000
  Kočí Dušan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 28.063
16133 Terezie Strouhalová "J" 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   372 5.125
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   102 22.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 26.221
21036 Martin Vrzal PK Polouvsí   250 15.970
17035 Lenka Konšelová HRODE Krumsín   351 10.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 25.754
17096 Miroslav Děcký PAK Albrechtice   298 14.065
17091 Klára Děcká "E" PAK Albrechtice   331 11.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 23.876
22120 Kateřina Rusková "J" PK Polouvsí   496 3.000
21053 Eliška Ptáčková HRODE Krumsín   171 20.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 22.345
20578 Jaroslav Knápek PK Polouvsí   228 15.751
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   386 6.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 17.91
13047 Ladislav Šimíček SOKOL STAŘÍČ   375 8.033
16018 Jan Csibrei SOKOL STAŘÍČ   352 9.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 15.844
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   200 13.594
13011 Petr Navrátil HAPEK   553 2.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 15.25
14021 Zbyněk Grepl PK Polouvsí   249 15.250
  Petr Linduška      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 14.875
18053 Radomíra Němečková SKP Hranice VI.-Valšovice   328 9.375
18052 Zdeněk Šugar SKP Hranice VI.-Valšovice   402 5.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 10.375
98379 Jaromír Puhr PAK Albrechtice   299 6.500
16004 Matěj Šimara "E" PAK Albrechtice   387 3.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 4.001
22148 Daniel Holba PC Hrabyně   476 4.001
  Vojtěch Holba      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 3.125
22147 Pavel Židek PC Hrabyně   511 3.125
22171 Irena Holbová PC Hrabyně   776 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 2.5
97262 Lenka Žídková SOKOL STAŘÍČ   556 2.000
19005 Ivo Žídek SOKOL STAŘÍČ   678 0.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 1.75
26041 Zdeňka Šebestová SOKOL STAŘÍČ   574 1.750
  Kolková Marie      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 0
  Bogusław Biel      0
  Wiesław Stasica      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 0
  Matej Kankara (SR)      0
  Vladimír Toman (SR)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 0
  Łukasz Bugaj      0
  Adam Gajda      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 0
  M. Ściuka      0
  P. Bugaj      0