22029
Počet přihlášených týmů: 15
MČR POSTUPOVÉ MČR 3x3 MUŽI Pořádá CdP Loděnice   4.6.2022 •••/• trojice+náhradník
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 164.875
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   1 61.000
21775 Jan Michálek Carreau Brno   8 46.375
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   12 57.500
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   15 41.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 162
29062 Petr Vavrovič ml. PC Sokol LIPNÍK   5 59.000
26075 Jakub Konšel POP Praha   4 52.250
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   10 50.750
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   11 45.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 158.75
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   6 54.000
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   2 54.000
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   7 50.750
22007 Jan Resl POP Praha   14 39.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 116.564
13040 Vojtěch Bílek "E" 1. KPK VRCHLABÍ   16 43.938
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   68 34.376
27015 Lubomír Srnský 1. KPK VRCHLABÍ   31 38.250
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   78 33.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 113.625
21912 Jiří Koreš st. HAVAJ CB   3 47.000
22991 Jiří Koreš ml. HAVAJ CB   26 29.375
24309 Michal Habásko HAVAJ CB   19 37.250
24310 Radek Netušil PCBD   79 23.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 109.625
15058 Michal Zdobinský "E" PC Sokol LIPNÍK   18 38.750
18074 Jakub Lukeš "J" 1. KPK VRCHLABÍ   57 39.250
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   47 31.625
18042 Simon Rousek "J" PEK STOLÍN   112 19.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 102.938
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   24 37.250
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   67 36.188
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   88 29.500
28030 Jiří Michovský st. PPA POZORKA   97 27.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 94.626
14057 Lukáš Jablonský PEK STOLÍN   49 31.313
10138 Martin Hájek ml. "E" PEK STOLÍN   58 38.000
18106 Dan Geisler "J" PEK STOLÍN   75 25.313
10071 Oldřich Mallat PEK STOLÍN   183 17.580
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 92.251
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   33 33.250
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   89 29.251
15060 Jiří Horálek PKT Velký Šanc   96 29.750
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 86.251
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   84 35.625
99510 Milan Demčík SK Sahara Vědomice   95 29.375
18130 Oldřich Semrád PKT Velký Šanc   110 21.251
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 81.283
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   17 30.563
13064 Lukáš Michalička 1. KPK VRCHLABÍ   32 33.626
27069 Michal Preuss POP Praha   182 17.094
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 80.72
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   65 34.000
21075 Marian Turoczy "E" PC Mimo Done Nymburk   198 15.095
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   42 31.625
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 79.117
24240 Pavel Hodboď Carreau Brno   43 33.500
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   87 28.625
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   175 16.992
11011 Petr Juráň HRODE Krumsín   123 16.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 79.032
15068 Kamil Žárský POP Praha   40 30.688
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   61 24.501
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   107 23.843
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   66 22.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 66.657
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   37 28.875
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   74 24.313
11031 Jiří Šipr 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   170 13.469
  nevyplněno      0