22030
Počet přihlášených týmů: 12
juniorský turnaj Juniorský turnaj Pořádá PK Polouvsí   5.6.2022 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 78.375
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   92 39.125
18074 Jakub Lukeš "J" 1. KPK VRCHLABÍ   57 39.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 54.626
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   47 31.625
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   179 23.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 44.877
18106 Dan Geisler "J" PEK STOLÍN   75 25.313
18042 Simon Rousek "J" PEK STOLÍN   112 19.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 42.284
17067 Michaela Dudašková "J" PK Sokol Medlánky   186 19.783
20505 Karolína Zdobinská "J" PC Sokol LIPNÍK   138 22.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 27.877
19044 Marek Čejpa "J" 1. KPK VRCHLABÍ   427 5.813
15055 Jakub Srnský "J" 1. KPK VRCHLABÍ   169 22.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 19.923
22105 Veronika Geislerová "J" PEK STOLÍN   220 13.157
22104 Tereza Prouzová "J" PEK STOLÍN   312 6.766
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 18.189
20579 Rozálie Rusková "J" PK Polouvsí   258 15.189
22120 Kateřina Rusková "J" PK Polouvsí   496 3.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 13.149
19034 Hugo Valošek "J" PK Polouvsí   265 13.149
  Jakub Frýza      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 5.751
21014 Radovan Fajmon "J" PAK Albrechtice   426 5.751
22169 Anna Fajmonová "J" PAK Albrechtice   743 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 0
20589 Daniel Vacek "J" PSK Jihlava   988 0.000
20618 Adam Skřepský "J" PSK Jihlava   955 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 0
20587 Patrik Lopatka "J" PSK Jihlava   860 0.000
20588 Václav Haman "J" PSK Jihlava   765 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 0
20585 Daniel Ruta "J" PSK Jihlava   942 0.000
20586 Samuel Ruta "J" PSK Jihlava   943 0.000